Нд, 19.11.2017, 12:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Альтернатива комп'ютерній освіті
Альтернатива комп'ютерній освіті
mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 12:01 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Колеги, які є реальні враження та результати про це:
Newbie Дата: Пт, 17.04.2009, 12:34 | Повідомлення № 2
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ШАГ - наскільки я бачу, є хорошим закладом для отримання знань. звісно виданий диплом - це просто сертифікат, не рівний диплому про вищу освіту. але з точки зору здобуття знань, вмінь, навичок - це хороший варіант. хороша техніка, сучасні програмні засоби, хороші методичні розробки (колись знаходила курс по Adobe Illustrator - хороша якість і українською мовою). кілька моїх учнів займаються, бачу гарні результати (правда при цьому з ними ДУЖЕ складно йти по стандартній програмі - їм банально нудно).
Jokerz Дата: Пт, 17.04.2009, 12:42 | Повідомлення № 3
Хостер
Рейтинг: 102
Я тесно связан с ШАГом потому скажу, знания и возможность получить эти знания дейсвительно высоки. Единый недостаток в том что не дают диплом про вышку. Но дают сертификаты, которые на хорошем счету в IT компаниях. К примеру те же курсы от Cisco . Данный сертификат от Cisco действительно стоит того что бы попотеть и получить его.
Вообщем если Вам важна не которочка а знания и навыки то ШАГ это то что нужно. У меня друг учится заочно в ШАГЕ и в ХАИ, Диплом про фышку получит в ХАИ а в ШАГЕ знания и навыки. (к тому же на работу его приняли сис админом в фирму именно обратив внимание на сертификат от Cisco)
mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 13:23 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Quote (Jokerz)
Я тесно связан с ШАГом

А не можете уточнить, что имеете в виду под этой фразой? Всегда было интересно посмотреть на их систему с внутренней стороны.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Альтернатива комп'ютерній освіті
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.