Нд, 22.10.2017, 07:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ПОМОЖІТЬ
ПОМОЖІТЬ
palik_n Дата: Ср, 25.02.2009, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
люди порадьте як поскоріше будьласка я хочу поміняти загрузку віндовс то тіпа як включаю компютер і ця загрузка а вмене є інакша картинка для загрузки і незнаю як поміняти БУДБ ЛАСКА
:)
W-w-W Дата: Ср, 25.02.2009, 23:33 | Повідомлення № 2

Куди ви так поспішаєте????? ЧОму така термінова потреба поміняти???
Відповідаю: Пропишіть в гугл програму STYLE XP V3.10 WINXP2003 встановіть її і через неї міняйте на свою без проблем!!!!!!!!!!!
Ogorodets Дата: Ср, 25.02.2009, 23:37 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Или качайте, друг мой отсюда уже готовые. Плюс инструкция по установке. http://tyton.ifolder.ru/7104601
НІКОЛЯ Дата: Чт, 26.02.2009, 00:06 | Повідомлення № 4
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (palik_n)
люди порадьте як поскоріше будьласка я хочу поміняти загрузку віндовс то тіпа як включаю компютер і ця загрузка а вмене є інакша картинка для загрузки і незнаю як поміняти БУДБ ЛАСКА

Або пропишіть STYLE XP PRO EDISHEN і зможете навідь робити скріни загрузки самі .
В мене коли син був менший я робив я скріни різних персонажів з мультиків . Його це дуже тішило.
сама прога має можливість навідь міняти скріни при загрузці послідовно ввибраному вами порядку після кожної загрузки.
bambuchia Дата: Ср, 11.11.2009, 01:56 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Рейтинг: 1
Я міняв за допомогою програми STYLE XP.

Quote (НІКОЛЯ)
Або пропишіть STYLE XP PRO EDISHEN і зможете навідь робити скріни загрузки самі .

А де це і як це?

Додано (22.04.2009, 18:38)
---------------------------------------------
Давно вже читав, що мобільний телефон можна використовувати, як веб-камеру, сьогодні вичитав, що ця програма називається "Mobiola WebCam 3.0.15:Если нет Web камеры". Будь ласк, якщо хтось користується, чи щось знає - просвітіть і мене. :$

Додано (11.11.2009, 00:56)
---------------------------------------------
поможіть. хочу придбати собі комунікатор, зупинився на toshiba portege g500 і Palm Treo 500. ніяк не вирішу... Шановні, може хтось має, знає, бачив... поможіть із вибором. :o

GаrDArik Дата: Пт, 21.05.2010, 22:04 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
:o Допоможіть знайти мануал ^_^ з "Мультимедійної мережевої навчальної системи NetClass II". Потрібна допомога в установленні ідентифікаторів студентів. ДЯКУЮ!)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ПОМОЖІТЬ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.