Вт, 21.11.2017, 23:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Опитування вчителів інформатики
Опитування вчителів інформатики
Ketrin Дата: Ср, 04.02.2009, 19:54 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Шановні форумчани, колеги!
Дуже прошу Вас допомогти мені у дослідженні і пройти 3 анкети

перша
друга
третя

Обговорення, пропозиції, критика, зауваження про помилки та неточності - краще писати в особистих повідомленнях ;).

Дякую двом піонерам, які знайшли в собі сили пройти таке випробовування :o

Ще одне прохання: надішліть ці посилання своїм колегам :)

PanPete Дата: Ср, 04.02.2009, 21:59 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Не люблю заповнювати анкети не значи цілі опитуваннь. Поділитесь?
bochik Дата: Чт, 05.02.2009, 11:54 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (PanPete)

+1, погоджуюсь, важливо знати мету...
Наприклад:
* "для написання дисертації на тему..."
* просто цікаво, придумала анкети
* знайомий попросив, бо його науковий керівник захищає докторську :)
* ваш варіант ... ;)
alpex Дата: Чт, 05.02.2009, 12:15 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Ketrin)
Дякую двом піонерам, які знайшли в собі сили пройти таке випробовування

Я третій піонер :$

Щодо побажань: перші дві анкети можна було б об'єднати в одну: "напрягає" двічі вбивати прізвище та місце роботи...
Щодо третьої - "неасилил. многа букф" - ну занадто уж вичурно! Я по освіті майже психолог, але, чесно кажучи, ткнув майже навманння. Список скоротити ВДВІЧІ

Ketrin Дата: Чт, 05.02.2009, 22:45 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Quote (PanPete)

Будь-ласка.
Кожна анкета має вельми красномовну назву, яка і характеризує мету.
Стан компетентності учителя інформатики (тут думаю зрозуміло, що вивчається наскільки ми маємо ті чі інші знання, уміння, навички)
Інформаційно-комунікаційна компетентність (як одна з основних наших компетентностей виділяється в окрему анкету, за дпомогою якої і визначається її рівень у нас)
Склад професійної компетентності (перелічено основні знання, уміння, навчики, серед яких треба вибрати ті, що ви вважаєте важливими для вчителів інформатики)
Що ще пояснити?
Quote (bochik)
важливо знати мету...

написання дисертації з проблем удосконалення підготовки учитлів інформатики

alpex дякую з роботу - дійсно не мало питань, ну я намагалася якомога простіше зробити :Q чесно

Quote (alpex)
Щодо побажань: перші дві анкети можна було б об'єднати в одну: "напрягає" двічі вбивати прізвище та місце роботи...

Двічі тому, що гугл докс формує окремі графіки за ними, і не можна приклеювати один до одного, пробачте :Q

Щодо третьої - "неасилил. многа букф" - ну занадто уж вичурно! Я по освіті майже психолог, але, чесно кажучи, ткнув майже навманння. Список скоротити ВДВІЧІ

то склад усіх компетеній розроблений німцями для будь-яких професій і спеціальностей - то могло бути і більше

Відредаговано: Ketrin - Чт, 05.02.2009, 22:50
Newbie Дата: Пт, 06.02.2009, 09:38 | Повідомлення № 6
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Ketrin, успіхів з дисертацією! :)

"многа букф" я осилити можу, але "многа звітіффф" - ніяк! :(

Ketrin Дата: Пт, 06.02.2009, 15:31 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Quote (Newbie)
але "многа звітіффф" - ніяк! :(

тому я і вирішила частину на гугл скинути ;)

на жаль справа просувається дуже мляво
я оголошення розмістила на кількох сайтах, проте хоча б до 100 ще далеко

filnick Дата: Пт, 06.02.2009, 21:57 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ketrin)
написання дисертації з проблем удосконалення підготовки учитлів інформатики

Відповів заради науки. Хоча як показує практика в сучасній освіті педагогічна наука зачасту носить кон'юнктурний характер. Надіюсь, шановна Ketrin, до Вашої праці це не стосуватиметься.
Ketrin Дата: Вт, 17.03.2009, 18:51 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
Quote (filnick)
Відповів заради науки.

дякую
Quote (filnick)
Надіюсь, шановна Ketrin, до Вашої праці це не стосуватиметься.

Буду намагатися, сама такого не люблю. :)

Додано (19.02.2009, 11:56)
---------------------------------------------
Дуже дякую всім, хто зваживася на анкетування :)
вже 9 ;)

Додано (17.03.2009, 18:51)
---------------------------------------------
Такі ось попередні результати

Як ви вважаєте, який у Вас рівень підготовки для використання комп’ютерів у класній та позакласні роботі учнів?

високий 8 80%
достатній 2 20%
середній 0 0%
низький 0 0%
Користувачі можуть установити кілька прапорців, і таким чином, процентне співвідношення може збільшитися більше ніж на 100%.
Як ви вважаєте, який у Вас рівень підготовки для здійснення допомоги учителям інших предметів у використанні комп’ютерів на уроках?

високий 9 90%
достатній 0 0%
середній 1 10%
низький 0 0%
Користувачі можуть установити кілька прапорців, і таким чином, процентне співвідношення може збільшитися більше ніж на 100%.
На якому рівні ви володієте знаннями зі шкільного курсу інформатики?

на високому 8 89%
на достатньому 1 11%
на середньому 0 0%
на низькому 0 0%
На якому рівні ви володієте знаннями з інформатики за програмою вищого навчального закладу?

на високому 1 11%
на достатньому 7 78%
на середньому 1 11%
на низькому 0 0%
Як ви оцінюєте ваше уміння використовувати технічні засоби в класній роботі?

відмінно 7 78%
добре 2 22%
задовільно 0 0%
незадовільно 0 0%
Як ви оцінюєте ваше володіння основними програмами і операціями роботи з комп’ютером (робота з прикладним програмним забезпеченням)?

відмінно 8 80%
добре 2 20%
задовільно 0 0%
незадовільно 0 0%
Як ви оцінюєте Ваше володіння таким програмним забезпеченням як web браузер, програмами для комунікації та обміну даними?

відмінно 8 80%
добре 1 10%
задовільно 1 10%
незадовільно 0 0%
Як ви оцінюєте Ваше володіння інструментальним програмним забезпеченням (програми та середовища для програмування)?

відмінно 1 10%
добре 8 80%
задовільно 1 10%
незадовільно 0 0%
Яке Ви маєте уявлення про програмні вимоги по своєму предмету і про встановлені методи оцінки?

тверде, обґрунтоване 5 50%
достатнє 6 60%
не достатнє 0 0%
невпевнене, хитке 0 0%
На якому рівні ви володієте технічною підготовкою і знанням ресурсів електронної мережі з метою отримання педагогічних знань, необхідних для вашого професійного зростання?

на високому 6 60%
на достатньому 3 30%
на середньому 1 10%
на низькому 0 0%
На якому рівні ви володієте навичками, необхідними для співпраці з іншими вчителями інформатики?

на високому 7 70%
на достатньому 2 20%
на середньому 2 20%
на низькому 0 0%
На якому рівні ви володієте знаннями інформаційної політики України?

на високому 4 40%
на достатньому 3 30%
на середньому 0 0%
на низькому 3 30%
Як ви оцінюєте своє вміння написання наукових текстів з профілю?

відмінно 2 20%
добре 6 60%
задовільно 2 20%
незадовільно 1 10%
Які труднощі у Вас виникають(ли) при пошуку робочого місця?

За моєю спеціальності пропонують мало місць 0 0%
Потрібні знання, яких у мене немає 2 25%
Пропоновані місця не відповідають профілю моєї підготовки 1 13%
Потрібен інший рівень вищої освіти (спеціаліст, магістр) 0 0%
Потрібні випускники, які мають іншу спеціалізацію 1 13%
Були затребувані компетенції, якими я не володію 2 25%
Other 4 50%
Могли б ви сказати, що працюєте у відповідності з Вашою кваліфікацією?

так 10 100%
ні 0 0%

В якій мірі у Вас виражений недолік в компетенціях, безпосередньо пов'язаних з профілем професійної діяльності?

Не заполняю журналы месяцами. Не составляю планы., Неусидчивий: погано виконую роботу, яка мені не цікава, недостатні знання з "класичої" педагогіки, методики, --, Робота адміністратора школи займає більшу частину часу, ніж робота вчителем інформатики; , Програмування на візкальних мовах програмування.

В якій мірі у Вас виражений недолік кваліфікації за фахом?
відсутній професійний диплом програміста, Я взагалі-то самоучка. Кваліфікація набагато перевищує необхідний рівень., олімпіадні задачі, знання з адміністрування мереж та сервера, --, системне адміністрування Web - програмування, відсутність освіти програміста при наявній педагогічній (фізмат)
Як ви вважаєте, Вам потрібне підвищення кваліфікації і як часто?

Ні 0 0%
Так, зрідка (менше разу на рік) 6 67%
Так, іноді (раз у півріччя) 0 0%
Так, часто (раз у квартал і частіше) 1 11%
Other 2 22%

Як ви підвищуєте свою кваліфікацію?

Методичні об’єднання 2 20%
Курси підвищення кваліфікації 1 10%
Професійна література, методичні посібники 6 60%
Так, часто (раз у квартал і частіше) 0 0%
Ресурси Інтернет 8 80%
Other 1 10%

Зараз пішла по школах з тими анкетами, бо щось не виходить у мене через інтернет це організувати

НІКОЛЯ Дата: Ср, 18.03.2009, 08:44 | Повідомлення № 10
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Я четвертий ПІОНЕР[blink]
zzalex Дата: Ср, 18.03.2009, 09:54 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Рейтинг: 0
Дякую Кетрін за анкету. Проведіть опитування вчителів по сільських навчальних закладах нашої країни. Нажаль іноді рівень вчителів не відповідає тому, який вони заявляють про себе.

Відредаговано: zzalex - Ср, 18.03.2009, 10:14
volevikt Дата: Ср, 18.03.2009, 19:38 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Бажаю успіхів у написанні дисертації. Сподіваюся, що моя "крихта" допоможе Вам у Ваших дослідженнях.
filnick Дата: Ср, 18.03.2009, 19:38 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (zzalex)
Проведіть опитування вчителів по сільських навчальних закладах нашої країни. Нажаль іноді рівень вчителів не відповідає тому, який вони заявляють про себе.

Шановний, Олександре Миколайовичу. Я не думаю, що вчитель сільської школи чимось гірший за вчителя міського ліцею.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 19.03.2009, 08:39 | Повідомлення № 14
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (zzalex)
Проведіть опитування вчителів по сільських навчальних закладах нашої країни. Нажаль іноді рівень вчителів не відповідає тому, який вони заявляють про себе.

Ви глибоко помиляєтесь , рівеьнь освіти вчителя аж ніяк не стосуєтся де людина проживає в селі чи в місті. це індивідуальні дані .Я наприклад проживаю в місті де 42 тисячі населення , я вважаю його великим селом . Хоча це географічний центер України. Отакі то пироги Олександре Миколайовичу .
Ketrin Дата: Пн, 23.03.2009, 16:33 | Повідомлення № 15
Часто заходить...
Quote (zzalex)
Проведіть опитування вчителів по сільських навчальних закладах нашої країни.

сама особисто я цього не зможу зробити, тобто їздити по селах і робити анкетування, попросила студентів відвідати свої колишні школи з такою справою
Quote (zzalex)
Нажаль іноді рівень вчителів не відповідає тому, який вони заявляють про себе.

По-перше, то є така справа, всі ми хочемо бути краще.
По-друге, звісно лише на самому анкетуванні не побудуєш якихось 100 відсотково правдивих загальних висновків, тому для цього є інші методи дослідження: аналіз літератури, власний досвід, спілкування з колегами :)))))))
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Опитування вчителів інформатики
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.