Сб, 23.09.2017, 15:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Хочу викладати в школі
Хочу викладати в школі
Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 00:14 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Мої вітання.

Я без одного семестру бакалавр за спеціальністю інженер-програміст.
Київський Політехнічний Інститут, Хіміко-технологічний факультет. Кафедра кібернетики.

В мене є велике бажання викладати в школі.
В основному, для душі. Маю прибуток за рахунок віддаленої роботи з дому.

Засновник веб-сайту по мотивам однієї дитячої книжки, на форумі якого зареєстровано біля 3 тис чоловік.
Саме там актовно проводу виховну роботу підростаючого покоління. Є освітній проект та кілька статей. Є досвід в навчанні програмуванню, комп"ютерної грамотності дорослих людей.

Та для щастя не вистачає викладання в школі.

Мене цікавить, при якій умові мене допустять до викладання в школі?
Чи обов"язково закінчувати додатково педагогічний вуз?

+ як багато це часу забирає? Просто, чи встигатиму ще іншими справами займатися?.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ketrin Дата: Пн, 16.02.2009, 11:04 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (RUTA)
но так и осталась специалистом :(

Quote (PanPete)
проте не педагогічні, жодної думки про здобуття третьої, по якій нині працюю.

У Японії людина після вивчення основого напрямку, наприклад, математики, може за рік вивчитися на педагога, якщо потрібно з відповідним папірцем. А у нас мінімум прийдеться 3 роки вчитися.
Кучу нововведень повводили, але жодного, щоб спростити або полегшити нам життя.

Uchinfo Дата: Пн, 16.02.2009, 21:25 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Шестопалов)
Дитино! Аби Ви тільки знали, в яку халепу можете вскочити? Зараз в школі вчитель - безправний кріпак, а директор - повновласний поміщик. А ще завучі! Вам доведеться меньше всього займатися "вихованням підростаючого покоління".Показуха задавила освіту!Зараз головне за всяку ціну завойовувати для школи місця і грамоти на конкурсах, олімпіадах та інших "шоу". Можете бути прекрасним вчителем, але це Вам не зарахується, якщо не буде перемог на втіху начальству.

Подписываюсь двумя руками!!! :o
Постоянно только и слышу на совещаниях: "Вы должны! Вы обязаны!!! Места на олимпиадах, МАНах и т.п. Всякие выпендрежные проекты и конференции - работать некогда.

AAN Дата: Вт, 17.02.2009, 20:04 | Повідомлення № 18
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Может Вам стоит себя попробовать не как учитель, а как автор в журналах или книгах для учителей информатики? Мне кажется таким образом может быть больше пользы для изучения информатики. Делиться своим опытом и знаниями с учителями, а они будут делиться ими с детьми.
Да и тема компьютерной граммотности для взрослых очень актуальна. Большинство учителей в школе не владеют компьютером.
PanPete Дата: Ср, 18.02.2009, 05:41 | Повідомлення № 19
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (AAN)
Может Вам стоит себя попробовать не как учитель, а как автор в журналах или книгах для учителей информатики? Мне кажется таким образом может быть больше пользы для изучения информатики. Делиться своим опытом и знаниями с учителями, а они будут делиться ими с детьми.

"Дуже слушна" думка. Вчити вчителів, давати їм поради що та яким чином необхідно давати дітям стало досить популярним нині, навіть на цьому форумі. Головне що в такому статусі можна повністю показати свою ерудованість та розуміння потреб сучасності, неважливо що ці поради зовсім не підкріплені знанням ні специфіки роботи в школі, ні обмеженнями, що накладають програма, різного роду рекомендації міністерства чи відділів освіти, часові ліміти, тощо.
Вибачте - наболіло, не стримався.

Відредаговано: PanPete - Ср, 18.02.2009, 05:42
GаrDArik Дата: Ср, 18.02.2009, 14:29 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Шестопалов)
Зараз головне за всяку ціну завойовувати для школи місця і грамоти на конкурсах, олімпіадах та інших "шоу".
Незгоден! У нас в школі директор як учні приходять з олімпіад і всяких конкурсів, питає завжди "Какое место? Не первое? Хорошо! молодцы!"). Все залежить від школи, адміністрації.
А стосовно питання Deykun'a... Помоєму Педосвіта має бути полюбе, або хоча б людина повинна навчатись в педвузі. У нас в школі взяли трудовиком випускника школи (18 років), який поступив в Грінченка на трудовика. Так що оце таке....

filnick Дата: Ср, 18.02.2009, 20:02 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (AAN)
Может Вам стоит себя попробовать не как учитель, а как автор в журналах или книгах для учителей информатики?

Дуже суперечлива з моєї точки зору теза. "Учить учитилей" стало популярним для всіх категорій чиновників, громадскості, батьків, депутатів і т.д. В питаннях освіти зараз всі кандидати і докори наук (навіть, якщо жодного дня не відпрацювали у школі).

PanPete, +1 :o
AAN Дата: Ср, 18.02.2009, 21:26 | Повідомлення № 22
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Не увидела в своем сообщении выражения «учить учителей». Не буду спорить. Совет давала, не Вам, а Deykun. Наверное ему и решать подходит этот совет ему или нет))))) Если у человека есть стремление связать свою деятельность с образованием - почему его не поддержать?
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Хочу викладати в школі
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.