Вт, 21.11.2017, 21:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Хочу викладати в школі
Хочу викладати в школі
Deykun Дата: Нд, 01.02.2009, 23:14 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Мої вітання.

Я без одного семестру бакалавр за спеціальністю інженер-програміст.
Київський Політехнічний Інститут, Хіміко-технологічний факультет. Кафедра кібернетики.

В мене є велике бажання викладати в школі.
В основному, для душі. Маю прибуток за рахунок віддаленої роботи з дому.

Засновник веб-сайту по мотивам однієї дитячої книжки, на форумі якого зареєстровано біля 3 тис чоловік.
Саме там актовно проводу виховну роботу підростаючого покоління. Є освітній проект та кілька статей. Є досвід в навчанні програмуванню, комп"ютерної грамотності дорослих людей.

Та для щастя не вистачає викладання в школі.

Мене цікавить, при якій умові мене допустять до викладання в школі?
Чи обов"язково закінчувати додатково педагогічний вуз?

+ як багато це часу забирає? Просто, чи встигатиму ще іншими справами займатися?.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ogorodets Дата: Нд, 01.02.2009, 23:44 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Это смотря в какую школу вы пойдете устраиваться. Т.е. это будет зависеть от проблемы с кадрами в школах. Я устроился работать учителем информатики обучаясь на втором курсе экономического института с небольшим компьютерным уклоном. Проблема была в том, что школа находится за чертой города, а отсюда - транспортная проблема. Я живу в 10-и минутах ходьбы от школы. В школах, где конкуренция на место высокая, потребуется педобразование по-любому. Заниматься другими делами вы сможете, если правильно себя поставите в школе и не будете "заносить хвосты на поворотах" администрации школы. Удачи...
Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 01:15 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Quote (Ogorodets)
Это смотря в какую школу вы пойдете устраиваться. Т.е. это будет зависеть от проблемы с кадрами в школах. Я устроился работать учителем информатики обучаясь на втором курсе экономического института с небольшим компьютерным уклоном. Проблема была в том, что школа находится за чертой города, а отсюда - транспортная проблема. Я живу в 10-и минутах ходьбы от школы. В школах, где конкуренция на место высокая, потребуется педобразование по-любому. Заниматься другими делами вы сможете, если правильно себя поставите в школе и не будете "заносить хвосты на поворотах" администрации школы. Удачи...

Скажіть будь ласка.
Маю на увазі, чи взагалі можна претендувати на рівні права з викладачами з освітою, навіть якщо буде в мене наприклад просто інша В.О. але гарні успіхи, досвід роботи в школі?

Відредаговано: Deykun - Пн, 02.02.2009, 01:26
Ogorodets Дата: Пн, 02.02.2009, 01:31 | Повідомлення № 4
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Без проблем. Единственное, вам нужно будет пройти спецкурсы, чтобы продвигаться по карьерной лестнице. Я закончил месячные курсы в областном институте повышения квалификации и после этого получил вторую категорию...
Шестопалов Дата: Пн, 02.02.2009, 09:06 | Повідомлення № 5
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Deykun)
Скажіть будь ласка.

Дитино! Аби Ви тільки знали, в яку халепу можете вскочити? Зараз в школі вчитель - безправний кріпак, а директор - повновласний поміщик. А ще завучі! Вам доведеться меньше всього займатися "вихованням підростаючого покоління". Показуха задавила освіту! Зараз головне за всяку ціну завойовувати для школи місця і грамоти на конкурсах, олімпіадах та інших "шоу". Можете бути прекрасним вчителем, але це Вам не зарахується, якщо не буде перемог на втіху начальству.
Newbie Дата: Пн, 02.02.2009, 10:34 | Повідомлення № 6
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
1) без педосвіти не візьмуть. хоча цей пункт можна обійти, якщо в школі взагалі немає вчителя - тоді навряд-чи перебиратимуть. але "капати на мозок" за освіту будуть однозначно. вихід є - можна здобути педосвіту заочно, за рік часу, і за досить прийнятну ціну. ну але це тільки якщо є далекомасштабні плани працювати в школі, тому рішення про здобуття педосвіти я б відклала на рік-два. кілька років тому мою напарницю взяли на роботу, коли вона принесла довідку, що буде поступати на оту заочну педосвіту через півроку (причому в принципі вона могла б туди так і не з'явитись)
2) час на "виховну роботу серед підростаючого покоління" зменшиться кардинально. як і натхнення (шкода, але це так)
3) час на заробіток залишиться, але при цьому не варто брати багато годин, і не варто "вестись" на всі прохання адміністрації. а якщо ви прийдете в школу, де не було вчителя інформатики (див.пукнт 1), то прохань буде дуже багато. хоча якщо одразу декларувати, що вам потрібно заробляти іншою діяльністю, то мали б розуміти

на жаль, власні гарні успіхи в нашій системі освіти мають нульове значення. справді вважається важливим здати вчасно базу по незалежному оцінюванню, взяти участь в конкурсі, олімпіаді і т.д.
але при цьому, на мою думку, якщо є бажання працювати в школі, "сіяти добре і вічне" - то однозначно варто пробувати.
якщо є бажання, то знайдеться і можливість маневрувати між забаганками адміністрації, справді реальним і корисним навчанням для учнів, власним розвитком і власним заробітком, незважаючи на те, що в наших реаліях все це зовсім різні речі (і часто суперечливі). удачі :)

Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 15:28 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Newbie,
Цікавився про заочне в Драгоманова, то 2 роки. Ціна близько 6 тис грн. І ноутбук за такі гроші не купиш :)
Можна спробувати

Майже офтопік: Чи варто мені закінчувати після бакалавру (базова В.О.) ,
якщо мені та хімічна кібернетика аж десь? Тобто взагалі непотрібна.
За цей дорогоцінний час в 2.5 років краще отримати сертифікати Cisco, Microsoft, якщо постаратися то і Oracle ;)
Що в моєму випадку буде значно цінніше.

В інституті на пари просто ходити обов"язково, де гаю дуже багато часу.

Додано (02.02.2009, 15:28)
---------------------------------------------

Quote (Шестопалов)
Дитино! Аби Ви тільки знали, в яку халепу можете вскочити?

Я все ж спробую :)
Всеодно мені є куди діватися. Нічого не втрачаю.
Я відкрив в своєму ліцеї невелички факультатив, де викладаю веб-програмування.

Так дуже багато цікавих питань задають, по мотивам яких одразу стільки тем для статей народжується :)

Відредаговано: Deykun - Пн, 02.02.2009, 15:10
filnick Дата: Пн, 02.02.2009, 17:07 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Deykun)
Я все ж спробую

Якщо сильно хочеться, то варто спробувати.
Deykun Дата: Вт, 03.02.2009, 21:34 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
обов'язково буду повідомлювати вас про свої успіхи :)
Ketrin Дата: Пт, 06.02.2009, 16:27 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Quote (Deykun)
Майже офтопік: Чи варто мені закінчувати після бакалавру (базова В.О.) ,

якщо у вас після закінчення бакалаврату буде записано з "правом викладання", то на спеціаліста можна не йти, а тим паче на магістра, який буде вам потрібний, якщо ви захочете бути викладачем, директором тощо.
Якщо такого у вас не буде записано, а скоріш за все ні, бо навіть учителі інформатики таке отримують тільки після спеціаліста, хоча вчать все що потрібно за 4 курси :) , то треба йти далі, або переходити на іншу спеціальність, педагогічного напряму

Додано (06.02.2009, 16:27)
---------------------------------------------
Бажаю успіхів, натхнення і не втратити запал :)

Бо знала одного такого хлопчину, який провчився 2 роки на технічній спеціальності, кинув, почав учитися на педагога, спробував працювати - запарила не робота з дітьми, а з "бамажками". Вчиться, але запал пропав.

ppima Дата: Пт, 06.02.2009, 17:55 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 11
Якщо в грошей в достатку, то для душі краще Вам підійде гурток - думаю адміністрація школи підтримає(дешево та й з перспективою), та і Вам не потрібно тягнути всіх.
RUTA Дата: Сб, 07.02.2009, 09:55 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Quote (Deykun)
Скажіть будь ласка. Маю на увазі, чи взагалі можна претендувати на рівні права з викладачами з освітою, навіть якщо буде в мене наприклад просто інша В.О. але гарні успіхи, досвід роботи в школі?

У учителя без педобразования нет прав на получение категории, даже если у него большие заслуги, опыт, и т. д. , идет только педстаж.
Я сама оказалась в подобной ситуации, после окончания технического ВУЗа проработала 12 лет учителем информатики, имею грамоты, призовые места на городских олимпиадах и конкурсах по информатике, но так и осталась специалистом :(

argun Дата: Сб, 07.02.2009, 15:46 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (RUTA)
Я сама оказалась в подобной ситуации, после окончания технического ВУЗа проработала 12 лет учителем информатики, имею грамоты, призовые места на городских олимпиадах и конкурсах по информатике, но так и осталась специалистом :(

Це, м'яко кажучі, ганьба для Вашого управління освіти. Співчуваю.
Це вказує на рівень відношення влади до освітян. :'(
PanPete Дата: Сб, 07.02.2009, 22:01 | Повідомлення № 14
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (argun)
Це, м'яко кажучі, ганьба для Вашого управління освіти. Співчуваю.
Це вказує на рівень відношення влади до освітян.

Можливо, але якщо працюєш відчуваючи потяг до просвіти, це не важливо. Вісім років тому мене запросили як консультанта, щоб я допоміг рідній школі в справі вевденя в експлуатацію нового комп'ютерного класу. В той час я розкручував власну компанію по продажі комп. комплектуючих. Пройшли роки, зараз в мене працює в автономному режимі як успішний салон по продажі ПК та комплектуючих, так і веб студія (з мінімальним втручанням з моєї сторони, так як там вірно підібрано персонал). Я ж залишився в школі викладачем інформатики. Зрозуміло що матеріальна сторона роботи в школі мене не хвилює. Не маючи педагогічної освіти, маючи категорію спеціаліста без перспективи просування карєрною драбиною категорій я не відчуваю ніякого дизкомфорту. Шановний Deykun, якщо відчуваєте потребу - йдіть до задуманого, звичайно ж якщо відчуваєте сили справитись з цією ношею. А щоб бути незалежним підженіть запасні варіанти забезпечення матеріальних потреб. Ви молоді, і відчувається що в вас є голова на плечах, отже це вам під силу. Бажаю успіхів. Про себе - дві вищі освіти, проте не педагогічні, жодної думки про здобуття третьої, по якій нині працюю.

Відредаговано: PanPete - Нд, 08.02.2009, 00:32
ppima Дата: Нд, 08.02.2009, 18:51 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 11
Маю свій маленький бізнес, колеги дивуються, що відмовляюся від вищої категорії. Це зайвий клопіт...Просто працюю.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Хочу викладати в школі
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.