Нд, 19.11.2017, 16:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть, будь-ласка, вибрати кілька тем для нових сайтів (У нас виникла проблема з вибором актуальних тем для сайтів)
Допоможіть, будь-ласка, вибрати кілька тем для нових сайтів
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 20:02 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цього року мої учні 11-х класів працюють по методу проектів. Вони вже вивчили Фотошоп, ІмажеРідер, Публішер, HTML, Java Script та ще багато іншого. Зараз я хочу, щоб кожен з них створив свій сайт (мабуть на УКОЗ), який буде захищатись у червні, як ДТА. У нас виникла проблема з вибором актуальних тем для цих сайтів. Рейтинг мене цікавить найменше, головне щоб було цікаво і посильно для учнів.
Ми вирішили в цьому році створювати сайти прямо в інтернеті. А для цього потрібні глобальні теми, які цікаві усім, а не лише учням даної школи!
Допоможіть, будь-ласка, вибрати декілька тем для нових сайтів! Будемо вдячні!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 20:02 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
допоможіть, будь-ласка, вибрати декілька тем для нових сайтів!

В принципі мої гуртківці кожен рік поводять конкурс власних сайтів, щоправда ми його проводимо в інтрамережі школи. Позаминулий рік досить вдалим виявився сайт "Чи знаш ти своє село", де автори вдало подали відомості про історію села, "Перлина Поділля" - знову ж розповідь по рідне село та ланшафтні "ізюминки" території, на якій розміщено село. Минулий рік - "Комп'ютер з середини" - своєрідний посібник виконаний в вигляді сайту, що розповідає про будову ПК та "Моїй школі 110 років" - мабуть назва сама каже про зміст. Цього року лише кілька днів тому дав завдання підбору теми, поки що ще думають.
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 20:02 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Quote (PanPete)
Цього року лише кілька днів тому дав завдання підбору теми, поки що ще думають.

У Вас майже всі теми прив'язані до вашого села, вашої місцевості, вашої школи.
А ми вирішили в цьому році створювати сайти прямо в інтернеті. А для цього потрібні глобальні теми цікаві усім, а не лише учням даної школи!
PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 20:02 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Quote (Bandalak)
потрібні глобальні теми цікаві усім, а не лише учням даної школи

Завдання для учнів не регламентуються, це їх вибір, мабуть воно їм більш близьке аніж щось більш глобальне. Розміщення ж сайтів в інтернеті в нас обмежено трафіком, та й не впевнений чи варто там розміщувати всі роботи. З десятка сайтів, що подається на конкурс в найкращому випадку (в моїх учнів) уваги заслуговують 1 -2, все інше - мішура. Проте спасибі за ідею. Розгляну можливість розміщення сайтів переможців в Інтернеті - додатковий стимул все ж таки ;)
W-w-W Дата: Чт, 29.01.2009, 21:33 | Повідомлення № 5

Quote (Bandalak)
Допоможіть, будь-ласка, вибрати декілька тем для нових сайтів! Будемо вдячні!

я б порадив створити вам сайти на таку тематику:
1. Природа - унікальне середовище для живих організмів!!! (На ньому розмістити цікавий матеріал про природу, статті, фото, а особливо власні, десь щось цікаве сфоткали. Також презентації про природу невеликого обєму і т.д.
2. шкільне життя - взяти розмістити власні історії дітей, відносини в колективі, їхні погляди на життя, а також на майбутнє і т.д.
Spirit Дата: Чт, 29.01.2009, 22:20 | Повідомлення № 6
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Можно пробовать давать им аля коммерческие проекты... например родители у ребенка врачи... вот может пробовать делать сайт клиники... и т.д.
dpi Дата: Чт, 29.01.2009, 22:40 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Темы дети выбирали сами в этом году в 1 семестре уже защитили. Дал бы и с других классов, но устал копировать с электронного журнала.
11 класс
Футбол, Прически, Авто Мэрс, Готика в архитектуре, казантип, мультики аниме, Сериал "Друзья", Русская музыка, Мадридский Реал, Аренби музыка, Мир и молодежь, Домашние животные, Сезонная мода, Баскетбол,
10 класс
Живописные места Украины, Культура Японии, Молодежные субкультуры, Белан, Мой класс, Олимпиада, Балет Тодес, Медицина и физика, Русский рэп, Наполеон, История Доброполья, Укр фабрика звезд, Древний Рим, Коко Шанель, Буддизм, Паркур, Древний Египет, Аврил Лавинь, Дизайн квартир, Рок-Н-рол.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 30.01.2009, 00:01 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
мабуть на УКОЗ

Хай пишуть вручну і потім публікують на безкоштовних хостінгах. Принаймі мої так будуть робити. Закінчують курс "Веб-дизайн". З технологій ми вивчили HTML та довчаємо КСС. Сайт будуть писати в Бред (покращений блокнот). Багато html-тегів та ксс-властивостей знають на пам’ять. При потребі користуються електронними довідниками.
Сайт буде складатись з однієї таблиці стилів та 3-10 сторінок. Для розміщення виберемо безкшотовний хостінг, можливо народ.ру. Але спочатку будемо тестувати в локальній мережі (топ-сервер).

Складання списку тем сайтів - дуже важлива річ. Незабаром цим займуся.

Jokerz Дата: Пт, 30.01.2009, 09:46 | Повідомлення № 9
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
дайте хоть один сайтег посмотреть <_< а то все говорят что уже проводили конкурсы, хоть бы одним глазком
Bandalak Дата: Пт, 30.01.2009, 18:28 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Хай пишуть вручну і потім публікують на безкоштовних хостінгах.

На безкоштовних хостингах видаляють усі сайти що написані на чистій HTML і не мають лічильників відвідування!

Всім дякую, дійсно реальна допомога у виборі тем.
Може ще хтось щось підкине для різноманітності?

PanPete Дата: Пт, 30.01.2009, 20:54 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Quote (Bandalak)
На безкоштовних хостингах видаляють усі сайти що написані на чистій HTML

Звідки ви це взяли? Той самий ho.ua, про який говорили (вибачаюсь, говорили на другій вітці) не заперечує
Quote (Bandalak)
не мають лічильників відвідування
Знайдіть (google дає більше 6000 посилань) або напишіть скрипт і запропонуйте його вставити в сайти - всіх проблем

Відредаговано: PanPete - Пт, 30.01.2009, 21:40
Nicola Дата: Сб, 31.01.2009, 11:27 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)
не мають лічильників відвідування!
Виходів два:
1) Використати лічильник із спеціального сайту http://mycounter.com.ua . Він працює без підтримки на сайті php, тобто і на народі;
2) Якщо хостинг підтримує php - тоді скачайте скрипти лічильника, гостьової і т.д. наприклад із сайту http://www.wr-script.ru/, установіть (вони точно працюючі) і радуйтеся!!!
Deykun Дата: Пн, 02.02.2009, 14:36 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Я, власне, не розумію, як сайт на ucoz якось покаже знання учня в HTML чи JavaScript.
Підтримую те, щоб викладали на безкоштовних хостингах.
www.narod.ru чи поганий? Навіть в UA-IX знаходиться.

Якщо цікаво, то можу надати свій хостинг під некомерційні проекти безкоштовно.
Домени в зоні org.ua реєструються безкоштовно.

Відредаговано: Deykun - Пн, 02.02.2009, 14:38
Jokerz Дата: Пн, 02.02.2009, 19:00 | Повідомлення № 14
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
я то то пропустил в этой жизни? с каких пор narod.ru в UA-IX ????
Quote (Deykun)
то можу надати свій хостинг під некомерційні проекти безкоштовно.

раз уж есть предложение то я свое толкать не буду:)
P.s. если необходимо помощь пишите пообщаемся. :)
Bandalak Дата: Пн, 02.02.2009, 19:26 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Quote (Deykun)
Я, власне, не розумію, як сайт на ucoz якось покаже знання учня в HTML чи JavaScript.

Елементарно, Ватсон!
Беремо шаблон Укоз. Але багаторівневу структуру робимо туди вручну на HTML. Далі пишемо скрипти і використовуємо де треба. У фотошоп робимо Gif-анімаці та інше...
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть, будь-ласка, вибрати кілька тем для нових сайтів (У нас виникла проблема з вибором актуальних тем для сайтів)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.