Нд, 22.10.2017, 05:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Новий рік (Як будемо святкувати?)
Новий рік
Varkan Дата: Ср, 17.12.2008, 15:44 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Ну і як будемо святкувати новий рік?

Відредаговано: WWW - Ср, 17.12.2008, 19:15
Ogorodets Дата: Ср, 17.12.2008, 16:00 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
В смысле лично или коллективно?
Ktara Дата: Ср, 17.12.2008, 16:27 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Наверное имелось в виду, что как мы будем праздновать Новый год после выступления президента :(
Varkan Дата: Ср, 17.12.2008, 16:37 | Повідомлення № 4
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ogorodets)
В смысле лично или коллективно?

А це без різниці. цікаво почитати різні варіанти.

Quote (Ktara)
Наверное имелось в виду, что как мы будем праздновать Новый год после выступления президента :(

А шо президент це авторитет?
Чи може якшо він не виступить то святкувати не будемо.
Президенти міняються а новий рік завжди маєбути.

Ktara Дата: Ср, 17.12.2008, 17:57 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Я не о том :)
Вчера же сказали, что с января бюджетникам и пенсионерам на деньги расчитывать не стоит :( в бюджете нет денег. Поэтому именно на эти две категории не хватает :(
filnick Дата: Ср, 17.12.2008, 18:58 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ktara)
с января бюджетникам и пенсионерам на деньги расчитывать не стоит :( в бюджете нет денег. Поэтому именно на эти две категории не хватает :(

Ну, не хватає, припустимо, всім. Але Новий рік зустрічали завжди при будь-якій владі чи у будь-яких умовах. Але я проти, щоб на цій гілці форуму обговорювати політиків чи владу. Є кризова гілка на форумі. Давайте тут писати приємні речі.
Добре було б якби на новорічні свята до всіх аватарів причепити новорічну ялинкову гілочку.
Ktara Дата: Ср, 17.12.2008, 19:01 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Я ще є на пару форумах, там взагалі новорічний дизайн створили. В якості нових повідослень сніговички різного кольору. На кнопках сніг зверху такий гарний.
PanPete Дата: Ср, 17.12.2008, 19:35 | Повідомлення № 8
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
"Спасение утопающего - дело самого утопающего". Шановні, а давайте на нашому форумі введемо традицію новорічних привітань через особисті повідомлення чи ел. почту. Кожен форумчанин нехай привітає кількох інших, які йому імпонують. А адмін нехай тимчасово помістить на головній сторінці нагадування про цю традицію (якщо, звичайно, ви знаходите мою паропозицію за доречну)
gry Дата: Чт, 18.12.2008, 06:52 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (filnick)
Але Новий рік зустрічали завжди при будь-якій владі

Як завжди - святкувати будемо ВЕСЕЛО!!!
Ketrin Дата: Чт, 18.12.2008, 20:00 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (PanPete)
"Спасение утопающего - дело самого утопающего". Шановні, а давайте на нашому форумі введемо традицію новорічних привітань через особисті повідомлення чи ел. почту. Кожен форумчанин нехай привітає кількох інших, які йому імпонують. А адмін нехай тимчасово помістить на головній сторінці нагадування про цю традицію (якщо, звичайно, ви знаходите мою паропозицію за доречну)

Гарна пропозиція

Питання стосується того, як на форумі святкувати це свято, чи як взагалі воно у нас в реалі відбувається?

В реалі, мало чим відрізняється від святкування не інформатиків: ольвіє, шампанське, петарди, подарунки, вихід у місто (якщо погода дозволяє), планую зробити новий салат креветково-ананасовий коктейль.

А на форумі (зараз адмін мене забанить ;) ) пропоную додавати до повідомлень ялинки.

W-w-W Дата: Чт, 18.12.2008, 22:59 | Повідомлення № 11

Чесно кажучи я атмосфери Нового року не відчуваю через ряд причин: через цю кризу моє життя ніби перевернулось верх ногами, в мене влітку був оформлений кредит на ато на 5 р. в доларах, а тепер долар зріс швидко і я бідкаюсь з цим кредитом, тому зовсім в цих та інших турботах не відчувається дух Нового року та напевно не мені одному!!!!
Ogorodets Дата: Чт, 18.12.2008, 23:31 | Повідомлення № 12
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Не расстраивайтесь. Скоро уже дефолт наступит. Может нас какое нормальное государство заберет за долги?
Bandalak Дата: Пт, 19.12.2008, 00:21 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Varkan)
Президенти міняються а новий рік завжди маєбути.

Цього разу може і не бути!

Quote (gry)
Як завжди - святкувати будемо ВЕСЕЛО!!!

Тут не святкувати, а працювати треба 24 години на добу 365,24 дні на рік, щоб кризу пережити!

Quote (WWW)
Чесно кажучи я атмосфери Нового року не відчуваю

Я думав, що лише я не відчуваю!

Quote (filnick)
Добре було б якби на новорічні свята до всіх аватарів причепити новорічну ялинкову гілочку.
Spirit Дата: Пт, 19.12.2008, 00:23 | Повідомлення № 14
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Ogorodets, писсимистический оптимизм - это круто :)

А я вот еще незнаю на счет нового года... но если гривна и дальше будет падать, то лучше проспать, а там может и поговорка сбудется, как Новый год встретишь так его и проведешь... :)

Bandalak Дата: Пт, 19.12.2008, 00:36 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Spirit)
лучше проспать, а там может и поговорка сбудется, как Новый год встретишь так его и проведешь...

Но перед сном надо не забыть хорошо поесть и составить несколько алгоритмов олимпиадного уровня. Что-бы не быть голодным весь год и не остаться без роботы!
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Новий рік (Як будемо святкувати?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.