Пн, 20.11.2017, 05:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корупція (Корупція на конкурсі Вчитель року.)
Корупція
NataliyG Дата: Пт, 12.12.2008, 13:47 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Хочеться. щоб хтось почув поспівчував і можливо щось порадив
Ну що таке конкурс для чого його перетворювати на базар.
От я брала участь у конкурсі "Вчитель року 2009" теж був безлад одна із членів журі під час мого виступу говорила по телефону. а потім взагалі вийшла і так три рази. Взагальному більше претензій немаю.
Але вчора я була на конкурсі "Вчитель року" англійська мова в групі підтримки. Це був справвжній жах і хаос.
1. Члени журі взагалі не слухали конкурсантів.
2. В останній момент змінили умови конкурсу і троє з шести учасників вже були до цього готові.
Тобто всі готувалися до конкурсу майстер клас (фрагмент уроку) а такого конкурсу не було, було якесь створення реклами. І одна з учасниць вже мала готову рекламу на плакаті.
3. Після жодного конкурсу не оголошували результатів. Їх не оголосили і після першого дня конкурсу конкурсанти не знали хто яке має місце і хто готується до уроку а хто ні. (жеребкування не було) А потім в колуарах говорила одна учасниця що тему уроку їй повідомили вже тиждень тому.І наперед відомо хто поїде на облласть.
Я не знаю але мені як людині яка не брала участь у конкурсі було дуже неприємно. Учасниця в підтримці якої я була не зайняла жодного місця та вона так і не знає шо вона там зайняла.

Як вирішити цю проблему???! Кому розказати????! Хто мене почує?????!

Може ще хтося знає про шось подібне, давайте обєднаємось і вирішим, що ми можемо зробити?????. Чи потрібен такий конкурс взагалі????????????!.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 12.12.2008, 18:07
W-w-W Дата: Пт, 19.12.2008, 19:28 | Повідомлення № 16

Quote (1misha)
Яка вигода з конкурсу ВР

1misha, Ну ви гарно вчитайтесь і найдете багато відповідей!!!!!! Зверху скучно і вирішили зробити конкурс вчитель року, який не поступається програмі "Криве дзеркало"

Відредаговано: WWW - Пт, 19.12.2008, 19:31
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корупція (Корупція на конкурсі Вчитель року.)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.