Сб, 23.09.2017, 15:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корупція (Корупція на конкурсі Вчитель року.)
Корупція
NataliyG Дата: Пт, 12.12.2008, 14:47 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Хочеться. щоб хтось почув поспівчував і можливо щось порадив
Ну що таке конкурс для чого його перетворювати на базар.
От я брала участь у конкурсі "Вчитель року 2009" теж був безлад одна із членів журі під час мого виступу говорила по телефону. а потім взагалі вийшла і так три рази. Взагальному більше претензій немаю.
Але вчора я була на конкурсі "Вчитель року" англійська мова в групі підтримки. Це був справвжній жах і хаос.
1. Члени журі взагалі не слухали конкурсантів.
2. В останній момент змінили умови конкурсу і троє з шести учасників вже були до цього готові.
Тобто всі готувалися до конкурсу майстер клас (фрагмент уроку) а такого конкурсу не було, було якесь створення реклами. І одна з учасниць вже мала готову рекламу на плакаті.
3. Після жодного конкурсу не оголошували результатів. Їх не оголосили і після першого дня конкурсу конкурсанти не знали хто яке має місце і хто готується до уроку а хто ні. (жеребкування не було) А потім в колуарах говорила одна учасниця що тему уроку їй повідомили вже тиждень тому.І наперед відомо хто поїде на облласть.
Я не знаю але мені як людині яка не брала участь у конкурсі було дуже неприємно. Учасниця в підтримці якої я була не зайняла жодного місця та вона так і не знає шо вона там зайняла.

Як вирішити цю проблему???! Кому розказати????! Хто мене почує?????!

Може ще хтося знає про шось подібне, давайте обєднаємось і вирішим, що ми можемо зробити?????. Чи потрібен такий конкурс взагалі????????????!.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 12.12.2008, 19:07
PanPete Дата: Пт, 12.12.2008, 15:11 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (NataliyG)
Я максималіст і хочу перемоги
Вітаю з перемогою на районному рівні!
Quote (NataliyG)
Чи потрібен такий конкурс взагалі!
А на це запитання вам відповість відношення до конкурсу багатьох досвідчених колег, які висловили його на гілці "Учитель року...". Я приєднуюсь до їхньої позиції "Я НЕ БАЖАЮ БУТИ УЧАСНИКОМ ШОУ !"
Ogorodets Дата: Пт, 12.12.2008, 17:40 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Это единственный выход: НЕ УЧАСТВОВАТЬ В БАЛАГАНЕ. В нашей конченой стране везде, во всех отраслях - цирк и балаган. Берегите нервы и здоровье! Или копите бабки, если есть желание побеждать...
W-w-W Дата: Пт, 12.12.2008, 19:20 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Шановна NataliyG, не беріть все близько до серця, бардак - це рідна стихія усіх щаблів влади.

Краще побережіть своє здоров'я, воно ой як потрібне, та ще в такій професії як наша!!!!!

Хай буде соромно тим, що зверху.

Ось моє кредо на всі заходи: я чхав давно на всі конкурси, олімпіади!!!!

Все купляється і все продається, винятків дуже мало.....

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 12.12.2008, 22:09 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (WWW)
Шановна NataliyG, не беріть все близько до серця,

Чудова порада. Я вітаю Вас, Наталіє, з заслуженою перемогою в районі. Готуючись до області, націлюйте себе на позитив: якщо ви і не переможете, то однією з причин буде назва даної теми. Тому як би це не було важко, виробіть згаданий не раз повінтизм. Я його завдяки Ogorodets та іншим реалістам вже практично виробив. В нас в школі часто робиться хаос і я не беру все це до серця, сприймаю з байдужістю. В нас другий етап конкурсу відбудеться на наступні четвер-п’ятницю. Участь беру не з власного бажання, а з бажання директора. Про враження розповім детально. Впевнений, що корупція частково буде. Чи сильно вона мене затроне, мене не хвилює.
Quote (WWW)
я чхав давно на всі конкурси, олімпіади!!!!

Сильно сказано. ;)
badm Дата: Пт, 12.12.2008, 22:22 | Повідомлення № 6
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Завжди потрібно вірити в краще.
Є різні конкурси і олімпіади. Просто необхідно приймати в усьому участь і намагатися отримати результат. В конкусі, як за спиною кругом участь і результати думаю важковато, потім буде поясювати іншим справедливість рішення. Що найбільше неподобається в конкурсі це те, що оцінюють тебе люди, які до твого предмету не мають ніякого відношення.
В неділю шкільна олімпіада з інформатики і з 99% відсотковою ймовірністю знаю результат, тому що мої учні готуються до неї протягом всього року і приймають участь в всіх змаганнях де можна.
Так втратив на це багато часу, але за результат спокійний. А на рахунок інших предметів, то бувають дуже цікаві в лапках і навіть курйозні моменти в оцінюваності, а в області про це навіть мови немає. А от з інформатики чомусь вірю в чесність олімпіади, на відміну від наукових робіт, де все необ'єктивно.

Відредаговано: badm - Пт, 12.12.2008, 22:28
W-w-W Дата: Нд, 14.12.2008, 21:13 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (badm)
А от з інформатики чомусь вірю в чесність олімпіади, на відміну від наукових робіт, де все необ'єктивно.

Це добре, коли ще в людей є совість, але те що робиться з конкурсом Вчитель року всі знають і приховувати тут нічого!!!!

В нашому районі нема кого навіть відправити на цей конкурс: або часто вчителі по школах міняються або занадто молоді.

А якщо й будуть з часом пропонувати, то навіть і не хочу слухати: це все "лобода"

filnick Дата: Пн, 15.12.2008, 20:56 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На жаль подібні ситуації трапляються не тільки на конкурсах "Вчитель року", але й на обласних турах предметних олімпіад. Особливо це стосується таких "вагових" предметів як математика, правознавство, іноземна мова. Як відомо, призові місця гарантували дорогу до ВУЗу. Цим користувалися для пропихання потрібних абітурієнтів. На перше місце не ризикують виставляти, бо треба ж на всеукраїнську їхати. Але 2-ге чи 3-тє місце бронювали.
Комарик Дата: Пн, 15.12.2008, 21:50 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (NataliyG)
Чи потрібен такий конкурс взагалі????????????!.

розумію що відповідати на запитання запитанням не виховано, але який вам зиск від того конкурсу? загальне визнання? відчуття що не дарма працюєш?
як на мене то якщо сумлінно виконуєш роботу то такий конкурс не набирає якихось особливих значень.
я б Вам радив просто не звертати на те все увагу. якщо комусь захотілось повимахуватись... то хай там...
їм від того краще не стане.

Quote (Ogorodets)
В нашей конченой стране

ну це Ви дарма так говорите. політикум в нас дурнуватий, але БАТЬКІВЩИНА як не як...

Відредаговано: Комарик - Пн, 15.12.2008, 21:52
NataliyG Дата: Вт, 16.12.2008, 11:43 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Комарик)
БАТЬКІВЩИНА як не як...

Батьківщина це святе.
Є така фраза: Змінювати світ треба посинати з себе.
Так бардак в наші державі.
Але я брала участь в конкурсі щоб шось змінити (в нас на конкурс з групою підтримки їдуть).
Як можна казати дітям беріть участь в конкурсах (діти ж не сліпі) а самому не брати.
PanPete Дата: Вт, 16.12.2008, 13:36 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (NataliyG)
Змінювати світ треба посинати з себе.

Quote (NataliyG)
Але я брала участь в конкурсі щоб шось змінити (в нас на конкурс з групою підтримки їдуть).
Ви мрієте змінювати світ зайнявши позицію статиста?
filnick Дата: Вт, 16.12.2008, 19:37 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
Проводжу у власній школі час від часу різні конкурси...
Діти із-задоволенням приймають участь, але є й такі, що не хочуть, бояться. В змаганні народжуються цінності.

Є різниця. У школі вчитель проводить для дітей, їх зацікавлення, заохочення. А чиновник проводить для для своєї вигоди або для звітності.
savitoleg Дата: Ср, 17.12.2008, 13:47 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Рейтинг: 11
К конкурсу «ВР» моё отношение негативное. Впервые присутствовал на этом шоу лет 8 назад, как зав. комп. класса (на базе школы проводили городской конкурс). Еще тогда заметил «честное, объективное» судейство. Потом «коллега», стала «победителем» конкурса, просто никто больше не хотел участвовать, что еще раз подтвердило, просто надо отбыть, а не действительно выявить лучшего, сильнейшего, ….
К конкурсам вообще отношение положительное. Соревноваться нужно! Олимпиады по информатике у нас в городе проходят честно (бывали моменты, но их уже, слава Богу, нет). Конкурсы конечно не объективны, проводятся не организовано и часто не профессионально. Жури заинтересовано, и часто не объективно. Это отбивает «охоту» как у самих учеников, так и у меня. Но как всегда если ученики желают, то я ЗА!
W-w-W Дата: Ср, 17.12.2008, 21:08 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Частина повідомлень, які невідповідали темі: ТУТ
1misha Дата: Пт, 19.12.2008, 18:36 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Рейтинг: 0
Яка вигода з конкурсу ВР
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корупція (Корупція на конкурсі Вчитель року.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.