Сб, 18.11.2017, 21:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 12«1234561112»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Новітні стратегії розвитку інформатики. (Ідеї форумчан щодо розвитку інформатики в 12-річній школі)
Новітні стратегії розвитку інформатики.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 27.11.2008, 21:29 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
До створення даної теми мене спонукали повідомлення в темі "Методика викладання інформатики", які не відповідають їй по змісту, але є занадто корисними, щоб їх видаляти, тому вони знаходяться нижче.

Висловлюємо свої думки щодо успішного розвитку інформатики в 12-річній школі: перспективи, ідеї, реалії.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 07.12.2008, 01:39
Ковшун Дата: Сб, 06.12.2008, 17:26 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Шестопалов)
Як ви думаєте, хто "переможе" і завдяки яким "рушійним" силам? Завадський? Морзе? Володіни?

Євгене Анатолійовичу, невже не зрозуміло хто переможе?
Переможе той, хто ближче стоїть до Міністерської "кормушки".
Так було, є і буде, на жаль!
Не скоро буде так як Ви пишете:
"Потрібно створити рівні шанси для всіх претендентів, де тільки покупець є суддею пропонованого товару! Було б справедливо, якби гроші на придбання підручників передати школам, тоді всі авторські колективи будуть мати рівні шанси і єдину мету: догодити школі створенням ефективних навчальних засобів! А кожен вчитель міг би вибрати той чи інший підручник із кількох пропонованих, який найбільше відповідає його смакам і матеріальним можливостям навчального закладу.
gromko Дата: Сб, 06.12.2008, 21:10 | Повідомлення № 47
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (Ковшун)
Не скоро буде так як Ви пишете: "Потрібно створити рівні шанси для всіх претендентів, де тільки покупець є суддею пропонованого товару! Було б справедливо, якби гроші на придбання підручників передати школам, тоді всі авторські колективи будуть мати рівні шанси і єдину мету: догодити школі створенням ефективних навчальних засобів! А кожен вчитель міг би вибрати той чи інший підручник із кількох пропонованих, який найбільше відповідає його смакам і матеріальним можливостям навчального закладу.

Так буде тільки тоді коли підручник буде обирати вчитель (і учень), а не міністерство

Шестопалов Дата: Нд, 07.12.2008, 09:43 | Повідомлення № 48
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Ковшун)
Не скоро буде так як Ви пишете:

Шановний Микола Іванович! І Ви туди ж? Не впадайте у песимізм! Ви ж на відміну від vip-форумчан не розмінюєтесь на дискусії "про все і ні про що" і багато чого зробили і робите для змін на краще у шкільній інформатиці:
- Ваш посібник "Інформатика. Веб-дизайн. 8 клас" вже у 2-х виданнях широко розійшовся по Україні, днями прийшло замовлення на 19 шт. з Луганської області;
- Ви мені допомогли оновити у співавторстві посібник "Інтернет для початківця";
- Зараз Ви пишете курс за вибором "Основи Веб-дизайну" за програмою МОНУ.
От якби Вашому прикладу наслідували інші форумчани!

Додано (07.12.2008, 09:43)
---------------------------------------------

Quote (gromko)
Так буде тільки тоді коли підручник буде обирати вчитель (і учень), а не міністерство

Знову Міністерство?! Як невістка для свекрухи завжди винувата. Вони своє роблять, що можуть і вміють. А що Ви із своєю освітою і досвідом зробили для виправлення ситуації? Може розробили консолідовані пропозиції і подали їх на експертизу в МОНУ? На форумі є багато професійних і досвідчених вчителів, але чомусь на колективні дії не йдуть, як "кошка, которая гуляет сама по себе".

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 07.12.2008, 09:50
gromko Дата: Нд, 07.12.2008, 11:10 | Повідомлення № 49
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (Шестопалов)
Знову Міністерство?! Як невістка для свекрухи завжди винувата. Вони своє роблять, що можуть і вміють. А що Ви із своєю освітою і досвідом зробили для виправлення ситуації? Може розробили консолідовані пропозиції і подали їх на експертизу в МОНУ? На форумі є багато професійних і досвідчених вчителів, але чомусь на колективні дії не йдуть, як "кошка, которая гуляет сама по себе".

Приймаю м'яч - підручники для своїх учнів підбираю я (чомусь вони всі від Аспекту, хоча ми користуємось не CorelDraw а Xara). Написати посібник можна, але потрібен час, якого сьогодні не вистачає катастрофічно. І на МОНУ ми ніколи не мали серйозних надій - їм і так роботи вистачає

Шестопалов Дата: Нд, 07.12.2008, 11:37 | Повідомлення № 50
Видавець посібників
Quote (gromko)
Написати посібник можна, але потрібен час, якого сьогодні не вистачає

То не пишіть! Але ж можете висловити свою думку, зауваження та пропозиції до програми МОНУ, яка буде вправаджуватися з наступного навчального року. Див. на цій гілці мої повідомлення №№ 3, 13, 15. А ще можете дати відгук і зауваження на зміст посібника для 9-го класу. У повідомленні № 19 опубліковано зміст 1-го розділу майбутнього посібника.
Quote (gromko)
підручники для своїх учнів підбираю я (чомусь вони всі від Аспекту

Проведіть аналіз по змісту посібників "Аспект", які помилки знайшли в них і як на Вашу думку їх можна виправити. Ваша робота буде належним чином оплачена!

Відредаговано: Шестопалов - Нд, 07.12.2008, 11:46
Ковшун Дата: Пн, 08.12.2008, 08:29 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Quote (Шестопалов)
Шановний Микола Іванович! І Ви туди ж? Не впадайте у песимізм! Ви ж на відміну від vip-форумчан не розмінюєтесь на дискусії "про все і ні про що" і багато чого зробили і робите для змін на краще у шкільній інформатиці:

Євгене Анатолійовичу!
Я не дуже-то впадаю в песимізм. Вірю у світле майбутнє в інформатиці. А от завжди кажу своїм учнм і тут скажу: "Чи доживу до цього світлого майбутнього?"

Quote (Шестопалов)
- Ваш посібник "Інформатика. Веб-дизайн. 8 клас" вже у 2-х виданнях широко розійшовся по Україні, днями прийшло замовлення на 19 шт. з Луганської області;
- Ви мені допомогли оновити у співавторстві посібник "Інтернет для початківця";

Мене дуже радує те, що вчителі працюють за моїм посібником. Це надає натхнення в роботі. Я задоволений тим, що співпрацюю з Вами!

Quote (Шестопалов)
- Зараз Ви пишете курс за вибором "Основи Веб-дизайну" за програмою МОНУ.

З попереднього з Вами листування я зрозумів, що писати треба 2 курси:
"Основи Інтернету"; "Основи Веб-дизайну". Над цим зараз і працюю.
Шестопалов Дата: Пн, 08.12.2008, 09:04 | Повідомлення № 52
Видавець посібників
Quote (Ковшун)
Вірю у світле майбутнє в інформатиці. А от завжди кажу своїм учнм і тут скажу: "Чи доживу до цього світлого майбутнього?"

Дуже неправильна і шкідлива для здоров’ я філософія!!! Так і прочекаєте "світле майбутне" все життя?!
Кожного ранку вставайте з думкою, що живете у "світлому теперішньому" за будь-якої погоди та обставин! Я, наприклад, кожного ранку встаю із словами: "Как хорошо!". Спробуйте!

Quote (Ковшун)
З попереднього з Вами листування я зрозумів, що писати треба 2 курси:
"Основи Інтернету"; "Основи Веб-дизайну". Над цим зараз і працюю.

Підтверджую ще раз, що це офіційне завдання видавництва "Аспект". Успіху та натхнення!

Відредаговано: Шестопалов - Пн, 08.12.2008, 09:08
Ковшун Дата: Пн, 08.12.2008, 16:10 | Повідомлення № 53
Досвідчений учасник
Quote (Шестопалов)
Дуже неправильна і шкідлива для здоров’ я філософія!!! Так і прочекаєте "світле майбутне" все життя?!
Кожного ранку вставайте з думкою, що живете у "світлому теперішньому" за будь-якої погоди та обставин! Я, наприклад, кожного ранку встаю із словами: "Как хорошо!". Спробуйте!

Обов’язково спробую! Хоча, повірте, не чекаю, а працюю!

Quote (Шестопалов)
Підтверджую ще раз, що це офіційне завдання видавництва "Аспект". Успіху та натхнення!

Дякую! Над цим завданням вже працюю!
Шестопалов Дата: Чт, 08.01.2009, 09:38 | Повідомлення № 54
Видавець посібників
Quote (Шестопалов)
На конкурс для державного замовлення подані рукописи "Інформатика. 9 клас" для 12-річної школи у відповідності до програми, затвердженої МОН України, таких авторів:
- Завадський;
- Наталія Морзе;
- супруги Володіни;
- Ривкінд, Чернікова та інші;
- Ярослав Глинський;
- ще хтось 6-ий.
Цей конкурс проводиться БЕЗ ПУБЛІЧНОГО РЕЦЕНЗУВАННЯ ПОДАНИХ МАТЕРІАЛІВ ДІЮЧИМИ ВЧИТЕЛЯМИ.
Хто судді - не відомо, який навчальний матеріал і методичний арсенал у претендентів - не відомо!

Шановні колеги вчителі!
Були б добре, щоб і вас ознайомили хоча б з фрагментами майбутніх підручників для 9 класу, які різні автори і видавництва готують до нового навчального року. Одні розраховують на підтримку державного замовлення, інші готують видання на власний фінансовий ризик. Видавництво "Аспект" у конкурсі участі не приймало але готове надати на форум перші 38 стор. свого посібника "Інформатика. 9 клас. Перший рік". Готовий надати свої матеріали Ярослав Глинський, ми з ним це обговорювали. Запрошуйте інших авторів і видавництва.

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 08.01.2009, 09:41
filnick Дата: Чт, 08.01.2009, 14:45 | Повідомлення № 55
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Шестопалов)
готове надати на форум перші 38 стор. свого посібника "Інформатика. 9 клас. Перший рік". Готовий надати свої матеріали Ярослав Глинський, ми з ним це обговорювали.

Так у чому ж справа? Я вважаю, що кожень вчитель зможе ознайомитись і висказати свою думку.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 08.01.2009, 15:07 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
Так у чому ж справа? Я вважаю, що кожень вчитель зможе ознайомитись і висказати свою думку.

Дійсно, потрібно відкрити нову тему-опитування, в якій би вчителі могли б переглянути фрагменти посібників, висловити побажання щодо змісту майбутнього підручника для 9-го класу. Гадаю це буде зроблено найближчим часом. Випуск якісного підручника для 9-го класу - це одне з головних питань, у вирішенні якого повинні прийняти участь всі вчителі, а не вузьке коло експертів, "таємна рада".
Шестопалов Дата: Чт, 08.01.2009, 15:10 | Повідомлення № 57
Видавець посібників
Quote (filnick)

Висилаю 3 уроки (всього 34) навчального посібника "Інформатика. 9 клас. Перший рік" видавництва "Аспект" на адресу Олександра Ковальчука і Миколи Ковшуна для організації ознайомлення з їх текстом.
alex Дата: Чт, 08.01.2009, 21:22 | Повідомлення № 58
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Ковальчук_Олександр)
в якій би вчителі могли б переглянути фрагменти посібників,

Напевно повний текст підручника, який приймає участь в конкурсі викласти для перегляду в інтернеті та отримати
відгуки від учителів інформатики для МОНу слабо.

Додано (08.01.2009, 21:22)
---------------------------------------------

Quote (Шестопалов)
Ви ж на відміну від vip-форумчан не розмінюєтесь на дискусії "про все і ні про що" і багато чого зробили і робите для змін на краще у шкільній інформатиці:

Перепрошую у пана Шестопалова. Не мав честі бути знайомим особисто. Випадково попав в множину
vip-форумчан . Чи не могли б ви уточнити в якій школі ви працюєте і які результати ваших учнів за останні 5 років.

Відредаговано: alex - Пт, 09.01.2009, 08:53
filnick Дата: Сб, 10.01.2009, 10:45 | Повідомлення № 59
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Напередодні Нового року на сайті МОНУ з'явився документ, що має назву "Про затвердження Плану дій щодо поліпшення якості фізико-математичної освіти на 2009-2012 роки". В значній мірі він стосується питань інформатизації фізико-математичної освіти. Знайти можна тут
Шестопалов Дата: Сб, 10.01.2009, 12:03 | Повідомлення № 60
Видавець посібників
Quote (alex)
Перепрошую у пана Шестопалова. Чи не могли б ви уточнити в якій школі ви працюєте і які результати ваших учнів за останні 5 років.

Вже не працюю, до виходу на пенсію працював вчителем інформатики у звичайній школі. Мені 71 рік і я власник видавництва "Аспект". У мене видаються багато вчителів з різних регіонів України, більшість виданих посібників схвалені МОНУ і включені у список рекомендованої літератури. Маєте щось цікаве? Звертайтесь, розгляну, може щось знайдеться для друку.
Що Ви маєте на увазі під "результатами" моїх учнів? Моїм учням викладачі інформатики у ВУЗах говорили:"Вам немає що тут робити. Я вам ставлю залік автоматично, йдіть вчити хімію." Чи може Ви маєте на увазі "наукові" роботи, олімпіади та різні "мавпячі ігри"? Будучи членом журі всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2006" ми за ці "досягнення" ставили найбільше 4 бали із 100. Все інше - за професійні знання і мистецтво вчителя!

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 10.01.2009, 12:07
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Новітні стратегії розвитку інформатики. (Ідеї форумчан щодо розвитку інформатики в 12-річній школі)
Сторінка 4 з 12«1234561112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.