Сб, 23.09.2017, 14:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Впорядкування дисків (як ви впорядковуєте оптичні диски)
Впорядкування дисків
Varkan Дата: Пн, 03.11.2008, 12:53 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У мене за останні 3 роки зібралося дуже багато записаних двд дисків і всі вони поскладані за принципом "куда положив".
Можливо хтось має досвід впорядкування оптичних дисків?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 07.11.2008, 04:52
Ktara Дата: Пн, 03.11.2008, 13:04 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
ой, одного разу сіла, надрукувала зміст дисків і посладала акуратно в футлярчики. Причому розклала тематично :) Це був один витрачений день, але тепер шукати значно легше :) А скільки знайшла перезаписуючих та тих, на яких дублюється інформація. А потім ще так зробила: купила вінчестер USB і все записала туди, потім знайшла за допомогою програми Duplicate.File.Detector.v4.5.2-REVENGE дублікати файлів :) і поклала, коли буде потрібно - знайду. А ще й зробила каталог то, що є на цих компактах
Newbie Дата: Пн, 03.11.2008, 14:12 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
замість того, щоб зберігати кожен диск в окремій коробочці я застосовую "оптові" по 10/25/50 дисків. дуже зручно використовувати для "каталогізації", зверху надписавши тему чи вміст (в мене наприклад назви фільмів, які там лежать).
мені наразі оптимальний варіант - це переносний вінчестер з софтом і купка дисків з фільмами/музикою. на власне вінчестері намагаюсь такого "хламу" не тримати

а те, що дублюється чи застаріло, чи взагалі бозна-шо (типу оновлення антивірусних баз для якогось вчителя, чийсь реферат/курсова, яку просили набрати, якась музика чи фільми, які вже не потрібні) - не тримаю взагалі, в смітник.

зараз маю іншу проблему - купа домашніх дисків, які вже не потрібні,і ніколи не будуть потрібні (софт, ігри середини-кінця 90х), то їх занесла в школу. якщо хтось з учнів хоче взяти такий диск - віддаю. як ні - то так і стоять мертвим грузом.

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 03.11.2008, 20:50 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Newbie)
зараз маю іншу проблему - купа домашніх дисків, які вже не потрібні,і ніколи не будуть потрібні (софт, ігри середини-кінця 90х),

У мене ретро-софту і іншої застрарівшої інформації також вистачає. Я такі диски утилізую.
DVD-дисків в мене не велика кількість (до 50 шт), на яких знаходиться по-справжньому потрібна мені інформація. Як тільки дисків стає більше, я їх фільтрую і викидаю непотрібні. За рік таких набирається до 30 штук.
Тримаю на DVD в основному резервну інформацію, все інше - на 4-х вінчестерах домашнього комп’ютера. Зараз вінчестери не дорогі, новий я купую з інтервалом раз на рік. Тепер, купивши 4 штуки, можна і рідше. Вся справа в тому, що через кілька років вінчестер зношується (якщо інтенсивно використовується) і настає ризик втрати інформації. Відновлення дуже дорого коштує, тому резерв найважливішої інформації тримаю на DVD.
Але DVD-диски погані тим, що дуже легко царапаються і недовговічні. Навіть якщо їх записувати на 4 швидкості, все одно при царапинах може бути неможливо прочитати інформацію з них.
Newbie Дата: Пн, 03.11.2008, 21:43 | Повідомлення № 5
Хелпер
ну важливі бекапи - то взагалі інше питання, їх у кількох варіантах варто мати, бо всяко буває. і кілька разів мене це вже рятувало.

а от наприклад софт на дисках тримати не зовсім добре, бо ж нові версії постійно появляються. в цьому плані вінчестер краще, мені здається. і коли він не так вже й активно юзається, то й псується повільніше.

і одразу питання - диски просто в смітник? теоретично має бути якась інша процедура утилізації. хтось з таким стикався?

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 03.11.2008, 22:39 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Newbie)
і одразу питання - диски просто в смітник?

В нас в школі є спеціальне місце, де спалюють сміття різне. Там я їх утилізую. Знову ж таки, за рік 15-30 штук назбирується.
Quote (Newbie)
а от наприклад софт на дисках тримати не зовсім добре

Згоден. На дисках тримаю в основному відео-футажі, вони дуже ємнісні.
W-w-W Дата: Пт, 07.11.2008, 04:51 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
так, як подумаю скільки в мене дисків було, зараз є, і ще буде, то задумуюсь як класифікувати нормально.
Вже багато дисків повикидав, просто морально встаріли, поцарапані.
Я записуав раніше на сд, але час пройшов і сд не дуже актуальні зараз, перейшов на двд. Записую на двд саме найцініше: програми, дані, цікаві матеріали!!!! Потім всі диски підписую і складую у футляри
argun Дата: Пт, 07.11.2008, 07:50 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Newbie)
і коли він не так вже й активно юзається, то й псується повільніше.

Є 3 диска 92-95 років. Стояли на ПК з бугалтерією, тобто тобто юзались щодня і досить активно(приватна фірма, та ще в ті часи ПК було мало, то на них робили все). Потім, років з 5 використовувались на комп'ютерних курсах. Там по пару раз в місяць форматувались, переустановлювалась система, встановлювались-видалялись купа програм і т.д. І нічого, живі, жодного бед-блоку. Хоча підозрюю, що почнуть сипатись від старості, а не від інтенсивного використання. Було 2 випадки, коли нові диски міняв по гарантії протягом 2-3 місяців експлуатації(підводила не електроніка а якість самих дисків)
Newbie Дата: Пт, 07.11.2008, 10:37 | Повідомлення № 9
Хелпер
Quote (WWW)
Потім всі диски підписую і складую у футляри

по-моєму футляри займають більше місця, ніж самі диски, тому користують великими пакуваннями такого плану.
Ser1979 Дата: Вт, 16.06.2009, 14:19 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрый день! А зачем уничтожать старые диски, из них получаються замечательные поделки, которые можно изготовить или на кружке или во время уроков (несложные) :))))
JKMZ Дата: Вт, 16.06.2009, 16:31 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (Ser1979)
Добрый день! А зачем уничтожать старые диски, из них получаються замечательные поделки, которые можно изготовить или на кружке или во время уроков (несложные) :))))

а фотки есть? или хоть намекните, какие поделки - тоже жалко выкидать
Ktara Дата: Вт, 16.06.2009, 22:43 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Например:
Много работ есть тут и тут
ну и так:
[spoiler]

[/spoiler]
Ktara Дата: Вт, 16.06.2009, 22:49 | Повідомлення № 13
Перспективна вчителька
Еще:

ну или сделайте любимой подарок :)
Bandalak Дата: Вт, 16.06.2009, 23:18 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але DVD-диски погані тим, що дуже легко царапаються і недовговічні. Навіть якщо їх записувати на 4 швидкості, все одно при царапинах може бути неможливо прочитати інформацію з них.

Якщо дисками правильно користуватися, то вони ніколи не царапаються і зберігаються досить довго, десятки років!
Правильно - означає, що кожен диск в окремому футлярчику, ніяких боксів. Взяв акуратно із футлярчика - ці в ДВД-РОМ. Потім взяв ще акуратніше із ДВД-РОМа - і в футлярчик!
Головне не давати диски у чужі руки, не пхати у зіпсовані ДВД програвачі, зберігати наребро.
Один раз у 25 років рекомендується переписати диск на новий, тоді інформація буде зберігатися до кінця світу!!!

О компакт-дисках. Ценные советы.

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Впорядкування дисків (як ви впорядковуєте оптичні диски)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.