Сб, 23.09.2017, 05:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Скачування файлів із файлообмінників (Як можна без зайвих проблем скачати з можливістю докачування)
Скачування файлів із файлообмінників
Bandalak Дата: Сб, 25.10.2008, 22:25 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Дуже часто нам трапляється необхідність скачати щось смачненьке із файлообмінників.
На даний час вже існує понад трьох десятків широковідомих серверів по обміну файлами.

Наприклад:
rapidshare.com
rapidshare.de
megaupload.com
megashares.com
depositfiles.com
letitbit.net
netload.in
megarotic.com
upload ed, to
filefactory.com

та багато інших.

Для того, щоб скачати з одного з них файли необхідно виконати якісь специфічні умови для конкретного сервера. Увести код, почекати певний час, відвідати рекламодавців то що... Та й швидкість скачування (окрім преміум аккаунтів) не висока. Кількість потоків 1, або 2. А головне не підтримується докачування. Уявіть собі, що ви скачуєте 100 Мб інформації одним файлом, коли вже закачали 99 Мб - розірвалося з'єднання, чи вимкнули світло.
Що далі? Або почати спочатку, або плюнути на все!

Я вже давно так не роблю. Для скачування із файлообмінників використовую проміжні сервери, які мають преміум аккаунти майже на всіх таких шарингах. Вони закачують потрібну мені інформацію до себе, а я вже перекачую собі, як хочу і коли хочу! Звичайно не за даром. Але ціна там помірна - 1$ за 2 Гб перекачаної інформаці.
Один з них -http://filedownloader.net надає для качування окрему програму, а інший може навіть сформувати із вашої інформації диск і вислати по пошті.
За два роки особливих нарікань у роботі цих служб у мене не виникло. Перевести гроші на їхні рахунки можна через WebMoney. Там все автоматизовано.
Спробуйте і давайте свої відгуки!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Yura_Shrol Дата: Пн, 18.01.2010, 23:26 | Повідомлення № 16
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Останнім часом для зкачування з файлообмінників також використовую USD, але тільки для отримання прямих посилань, а дальше довнлоад мастер. При збої зв’язку легко докачується (отримується нове посилання і змінюється у властивостях закачки). Перевірено на депозиті, рапідшарі, летітбіті.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 19.01.2010, 10:40 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (gu2in)
вкажіть Ваший НАЙКРАЩИЙ браузер і я його спробую

Гугле кром спробуйте . ;)
А що до торент трекерів про які роздачі може йти мова коли з допомогою ОТАКОГО
Софта можна валить рейтинг до космічних максімумів ;)
Для файлообмінників теж нема проблем. ;)

До речі ТУТ багато чого цікавого всей софт іде з ліцензією там в по центру так і написано B)
Внимание! Весь софт, выложенный на сайте, представлен с crack-ом B)

Bandalak Дата: Ср, 15.09.2010, 00:30 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
Для файлообмінників теж нема проблем

Десь промелькнула софтинка для скачування з файлообмінників. Мабуть це було тут, але хтось вже видалив!
НІКОЛЯ Дата: Ср, 15.09.2010, 00:37 | Повідомлення № 19
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Десь промелькнула софтинка для скачування з файлообмінників. Мабуть це було тут, але хтось вже видалив

http://booksoftcrack.ru/news....8

http://booksoftcrack.ru/news....13-7881 це тут

gu2in Дата: Сб, 25.12.2010, 17:43 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Сайт для "виправляння" посилань з файлообмінників. Для Depositfiles безкоштовно, для інших обмінників - після реєстрації та оплати 10 грн./місяць.
Дивимось

Додано (25.12.2010, 16:43)
---------------------------------------------
Сайт спочатку випрямляє декілька посиланнь на депозит безкоштовно, а потім видає або помилки, або "файл не існує чи був видалений", хоча файл можна скачати без випрямлення. Пробував міняти свій IP - не помогло, тоді зачистив куки з цього сайту - почав знову випрямляти посилання. Отже висновок: прив'язка йде не до вашого ІР, а до браузера. Кому треба декілька посилань випрямити - зачищайте куки.

Відредаговано: gu2in - Сб, 25.12.2010, 17:45
Bandalak Дата: Сб, 16.04.2011, 00:14 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Допоможіть, як підняти свій рейтинг на торентах. А то у мене швидкість на вигрузку тільки 384 кбіт/сек, а на закачку до 6 Мбіт/сек.
Качати хочу багато, а роздавати не встигаю! :'(
НІКОЛЯ Дата: Сб, 16.04.2011, 09:43 | Повідомлення № 22
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Качати хочу багато, а роздавати не встигаю!

Quote (Bandalak)
Допоможіть, як підняти свій рейтинг на торентах. А то у мене швидкість на вигрузку тільки 384 кбіт/сек, а на закачку до 6 Мбіт/сек.
Качати хочу багато, а роздавати не встигаю!

СТАВИМ Torrent Ratio Keeper-Monster Edition І ВПЕРЕД ТІКИ НЕПЕРЕСТАРАЙСЯ B)
http://crashbox.ru/program....s-.html І ВСЕ ;) ;)
Bandalak Дата: Сб, 16.04.2011, 10:36 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
НІКОЛЯ, дякую, зараз спробую!

Після лікування сама пограма матюкається, мов ви скачали заражену версію!
А без лікування 20-ти денний тріал.

gu2in Дата: Чт, 17.11.2011, 21:18 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Пропоную вам полегшений варіант скачування файлів для таких популярних файлообмінників:
- TurboBit.net
- Depositfiles.com
- LetitBit.net
- RapidShare.com
Існує такий сайт: http://link-files.ru/
З його допомогою можна швиденько скачувати файли з вказаних файлообмінників без введення спеціального коду, без очікування (для деяких обмінників) та навіть з можливістю докачати файл (окремі обмінники). Звісно для такого "щастя" є і певні обмеження:
"За 1 час обрабатываются ссылки с Turbobit та RapidShare общим размером не более 200 Мб."
Користуйтеся і бережіть свій час та нерви!

Додано (17.11.2011, 19:18)
---------------------------------------------
Ключ для Преміум-доступу на letitbit
Сьогодні о 24.00 закінчується, залишилось ~24,6 Гіг
Ключ мій особистий - не встигаю викачати. Хто перший - того і тапки, забирайте. ;)
Доступно тільки для користувачів

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Скачування файлів із файлообмінників (Як можна без зайвих проблем скачати з можливістю докачування)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.