Пн, 25.09.2017, 07:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Скачування файлів із файлообмінників (Як можна без зайвих проблем скачати з можливістю докачування)
Скачування файлів із файлообмінників
Bandalak Дата: Сб, 25.10.2008, 22:25 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Дуже часто нам трапляється необхідність скачати щось смачненьке із файлообмінників.
На даний час вже існує понад трьох десятків широковідомих серверів по обміну файлами.

Наприклад:
rapidshare.com
rapidshare.de
megaupload.com
megashares.com
depositfiles.com
letitbit.net
netload.in
megarotic.com
upload ed, to
filefactory.com

та багато інших.

Для того, щоб скачати з одного з них файли необхідно виконати якісь специфічні умови для конкретного сервера. Увести код, почекати певний час, відвідати рекламодавців то що... Та й швидкість скачування (окрім преміум аккаунтів) не висока. Кількість потоків 1, або 2. А головне не підтримується докачування. Уявіть собі, що ви скачуєте 100 Мб інформації одним файлом, коли вже закачали 99 Мб - розірвалося з'єднання, чи вимкнули світло.
Що далі? Або почати спочатку, або плюнути на все!

Я вже давно так не роблю. Для скачування із файлообмінників використовую проміжні сервери, які мають преміум аккаунти майже на всіх таких шарингах. Вони закачують потрібну мені інформацію до себе, а я вже перекачую собі, як хочу і коли хочу! Звичайно не за даром. Але ціна там помірна - 1$ за 2 Гб перекачаної інформаці.
Один з них -http://filedownloader.net надає для качування окрему програму, а інший може навіть сформувати із вашої інформації диск і вислати по пошті.
За два роки особливих нарікань у роботі цих служб у мене не виникло. Перевести гроші на їхні рахунки можна через WebMoney. Там все автоматизовано.
Спробуйте і давайте свої відгуки!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 25.10.2008, 23:05 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
А от і ще один сайт, який дає можливість отримати диски поштою. На цей раз вже український.
Правда скачати від них, або отримати поштою можна файли лише з їхньої власної колекції!
http://www.zaza.net.ua
Bandalak Дата: Сб, 21.02.2009, 00:27 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Ще є дуже цікавий сайт, сюди файли можна перекачати з інших сайтів, а потім або повноцінно скачати собі, або замовити по пошті на дисках!
http://filepost.ru/
НІКОЛЯ Дата: Чт, 05.03.2009, 14:40 | Повідомлення № 4
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Для того, щоб скачати з одного з них файли необхідно виконати якісь специфічні умови для конкретного сервера. Увести код, почекати певний час, відвідати рекламодавців то що... Та й швидкість скачування (окрім преміум аккаунтів) не висока. Кількість потоків 1, або 2. А головне не підтримується докачування.

Ставим програмку і качаєм на максимальні швидкості нічого не чекаючи для цього спеціально є менеджери закачки з перечисленіх вами сайтів , генератори акаунтів - це якщо в вас є лишні 5 хвилин на генерування . Докачка підтримуєтся не хуже як в довлонді плюс підключаємо перехватчики і трансформуємо потік в віртуальний торент . який проацює поки ви не докачаєте до кінця лупим на максимальні швидкості .
Колись теж чекав але ні разу не платив поки не надоїло . Довелось зайнятись цею проблемою всирйоз . ;)

Bandalak Дата: Чт, 05.03.2009, 14:44 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
Ставим програмку і качаєм на максимальні швидкості

Там теж не дурні сидять. Вони скоро такі канали прикривають!
НІКОЛЯ Дата: Чт, 05.03.2009, 14:58 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Там теж не дурні сидять. Вони скоро такі канали прикривають

Згоден але одні прикриются будим думати що зробити веселіше
gu2in Дата: Вт, 09.06.2009, 21:41 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Перевірений спосіб докачування з летітбіт (на інших файлообмінниках ще не спробував):
1) отримуємо ссилку на файл, менеджер її підхвачує і качає, якщо розрив зв'язку, або ніколи чекати - робимо відміну (бо кнопка "пауза" не працює - т.я. немає докачки в безкоштовному варіанті);
2) коли необхідно - отримуємо ще раз ссилку на цей же файл і заганяємо її в буфер обміну;
3) заходимо в історію менеджера закачки, находимо наш недокачений файл і жмемо його властивості, находимо рядок Адреси з якої її качали (з летітбіта звісно ж), видаляємо що там написано і з буфера обміну вставляємо отриману тільки що нову ссилку.
Жмемо "ОК"
4) виділяємо наш файл в історії завантажень менеджера і жмемо "Старт"
5) докачуємо файл!
Процедуру можна повторювати будь-коли, доки житиме ссилка на файлообміннику.
Перевірено на 2 менеджерах: Internet Download Manager та Download Master
gu2in Дата: Сб, 02.01.2010, 19:12 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Новий скрипт для Опери на скачування з файлообмінників:
Прикріплення: SimpleDownload.rar(1Kb)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.01.2010, 15:05 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (gu2in)
овий скрипт для Опери на скачування з файлообмінників:

Можете детально описати як він працює? В настройках опери вказав папку зі скриптом.
gu2in Дата: Пн, 04.01.2010, 16:05 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
В настройках опери вказав папку зі скриптом.

Вибачте не перевірив цей скрипт окремо. Ви все правильно зробили. Просто в мене декілька скриптів, я вкинув їх у загальну папку, ну цей скрипт і працював, а після вашого питання я викинув усі і залишив його самого - дійсно не всі функції працюють. Методом проб вичислив, що для Депозита він працює зі скриптом депозита, а для Летітбіта - у парі з його скриптом, інші обмінники не перевіряв. Викладую архів з 3 скриптами: deposit.js + letitbit_net.js + SimpleDownload.js.
Принцип дії для Депозита:
Лічильник не зупиняється, але з'являється надпис "Download" ссилку з якої можна вставити у менеджер (але докачки немає!) і качати.
Якщо файл менше мегабайта і ссилка відкривається сама, то програється дзвіночок.
Для Летіта скрипт сам вибирає безкоштовне завантаження і після введення капчі також появляється надпис над лічильником "Download" і можна відразу качати (без докачки!).
Ну, взагалі скрипти так собі, але для того, хто часто качає з летіта, чи депозита - невеличка допомога, бо летіт поміняв свої скрипти і старий скрипт вже не скидував лічильник, ось тому і написав цей пост.
Прикріплення: Skripts1.rar(7Kb)
Gotcman Дата: Нд, 17.01.2010, 15:56 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Може я не про те про що ви але простіше скачати програмку для скачування торентів. Довгий час користуюсь працює добре. До речі на максимальній швидкості. Єдине що на сайті може не бути потрібного торента. Але не біда шукаєте інші сайти. Головний плюс безкоштовно, швидко, можливість докачувати.
Прикріплення: utorrent.exe(282Kb)
Bandalak Дата: Нд, 17.01.2010, 16:45 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (gu2in)
Новий скрипт для Опери на скачування з файлообмінників:

gu2in, а що хіба такі скрипти тільки для Опери бувають?
Як на мене то Опера - це найбільш глючний браузер із усіх відомих.
Я ще не бачив живої людини, котра б була задоволена роботою опери.
Хотілося б мати подібні скрипти для ІЕ, або хоча би для Мурзілки.

Quote (Gotcman)
Може я не про те про що ви але простіше скачати програмку для скачування торентів.

Торенти - це для тих не багатьох щасливчиків, що мають швидкісний інтернет. Адже там потрібно не тільки качати, а ще й роздавати іншим!!!
Як відомо, більшість торентів перевіряють швидкісні характеристики клієнтів, і при малих показниках взагалі не дають можливості що небудь скачати!
Я відношуся до сільських користувачів з кричуще малою швидкістю інтернет. Тому скачати можу тільки з файлообмінників, та й то за дуже великий час. В таких випадках краще отримувати файли на дисках по пошті!
vitert Дата: Нд, 17.01.2010, 20:27 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
Торенти - це для тих не багатьох щасливчиків, що мають швидкісний інтернет. Адже там потрібно не тільки качати, а ще й роздавати іншим!!! Як відомо, більшість торентів перевіряють швидкісні характеристики клієнтів, і при малих показниках взагалі не дають можливості що небудь скачати! Я відношуся до сільських користувачів з кричуще малою швидкістю інтернет.

Роздача становить всього відсотків 10-15 від закачаного, якщо потім видаляти. Я також відношусь до таких користувачів, але торентом активно кристуюсь ні в опері ні Download Master я швидкості 130 Кбайт/с ні разу не спостерігав максимум 80, і середня швидкість через торент в 1,5-2 рази більша. І коли іде закачка через торент ще ніколи не було відключення від інету, а коли користуюсь лище браузером то буває іноді через кожні 5 хвилин потрібно перепідключатись. (Це щодо Інтертелеком).
volodschool2 Дата: Пн, 18.01.2010, 21:48 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Quote (Bandalak)

Bandalak, ну Ви і "загнули" :* . Я переглядаю статистику відвідувань своїх сайтів і ~80% відвідувачів заходять саме оперою. Та і сам я нею постійно користуюсь. Іноді використовую FireFox і майже не користуюсь IE (найповільніший браузер), хіба що для отримання оновлень для віндовс. З усіх названих браузерів опера працює НАЙШВИДШЕ. А може у Вас якась древня (глючна?) версія? Чи це просто сила звички?
gu2in Дата: Пн, 18.01.2010, 22:03 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Quote (Bandalak)
gu2in, а що хіба такі скрипти тільки для Опери бувають?

Я викладаю те, чим користуюся сам, а користуюся Оперою, пробував і інші браузери. Holy war щодо браузерів починати не буду - це діло особистих вподобань.

Quote (Bandalak)
Як на мене то Опера - це найбільш глючний браузер із усіх відомих.

Це ваша особиста думка, бо мабуть у вас були з нею проблеми, вкажіть Ваший НАЙКРАЩИЙ браузер і я його спробую, може і мені сподобається...

Quote (Bandalak)

Тепер будете знати, що є одна така людина - це Я!
Але все може змінитися.... ;)

Quote (Gotcman)
Може я не про те про що ви але простіше скачати програмку для скачування торентів.

Якщо люди скачують з багатьох різних файлообмінників, то краще вже качати менеджером USD. Я качав ним, і докачку підтримує в безкоштовному варіанті, але намагається і рекламні файли скачати, та й лишні програми не люблю мати, якщо інші справляються непогано.

Quote (Bandalak)
Торенти - це для тих не багатьох щасливчиків, що мають швидкісний інтернет.

Я також сиджу на EDGE, де на закачку макс 21-28 кбайт/сек, а на віддачу 8-10 кбайт/сек, тому цілком з вами згоден!!!
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Скачування файлів із файлообмінників (Як можна без зайвих проблем скачати з можливістю докачування)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.