Вт, 24.10.2017, 07:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 12«123451112»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Стіл замовлень (Якщо в вас чогось немає, говоріть, допоможемо)
Стіл замовлень
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 22.08.2007, 01:35 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Якщо в вас бракує якогось матеріалу, пишіть про це і той в кого це є надішле на форум.
Каталог файлів для нашого форуму http://info-privat.at.ua/load Зайдіть в каталог як користувач з іменем Load та паролем 123456 і завантажте туди свій файл. Потім обов’язково! напишіть повідомлення у приватному форумі та дайте посилання на даний файл із каталогу. Або скористайтесь файл-обмінником

Бажане правило приватного форуму: установка паролю на архів. Пароль ви маєте повідомити у повідомленні

Стифа Дата: Пт, 09.01.2009, 22:38 | Повідомлення № 31
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Сьогодні в книжковому магазині зустріла робочі зошити для 2-4 класів з інформатики за програмою "Шукачі скарбів". В анотації написано, що ця програма рекомендована МОН України, але ніде її знайти не змогла. Один зошит коштує 18 грн. Купити та не користуаптись дуже дорого, а без наявності програми і неможливо. Допоможіть, будь ласка, знайти цю програму. Може кто вже працював з нею, поділіться досвідом.
Ktara Дата: Сб, 10.01.2009, 19:29 | Повідомлення № 32
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В продажу з'явився навчально методичний комплект з інформатики для учнів 2-4 класів, який складається з:
1. Зошит-конспект з іфнорматики для учнів 2кл + контрольні роботи (15 грн)
2. Зошит-конспект з іфнорматики для учнів 3кл + контрольні роботи (15 грн)
3. Зошит-конспект з іфнорматики для учнів 4кл + контрольні роботи (15 грн)
4. Навчально -методичний посібник. Інформатика 2-4 клас (авторська програма "Шукачі скарбів",календарно-тематичне планування, методичні рекомендації: розробки уроків, хвилинки релаксації) (70 грн)
Все має гриф "Схвалено МОН України"
Є додатком до програми "Скарбниця знань) - розповсюджується безкоштовно

Для киян э київський номер телефону за яким можна зателефонувати і вам доставялть необхідну літературу - пишіть, надам номер телефону

Програму можна взяти із сайту: www.vesna-books.com.ua

нещодавно балакала з представниками цього видавництва, так сказали, що вони планують цю програму розширити до 10 класу :)

Додано (10.01.2009, 18:29)
---------------------------------------------

Quote (Стифа)
Може кто вже працював з нею, поділіться досвідом.

Ми готуємо майбутніх вчителів якраз по цій програмі :) Школи в нашому місті відмовились від "Сходинок", тому ми теж змінили програму (відповідно до того, що вивчають в початковій школі)
Якщо потрібні умови співробітництва з цим видавництвом - пришіть в особисті повідомлення :) Надам всю інформацію :)

Відредаговано: Ktara - Сб, 10.01.2009, 19:26
NataliyG Дата: Чт, 15.01.2009, 18:12 | Повідомлення № 33
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я б хотіла знайти підручник по delphi хто має, поділіться. І ще середовище хто має і який його розмір.
(підручник рівня школи, мається на увазі для навчання учнів)
swetikccc Дата: Пт, 16.01.2009, 13:23 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (NataliyG)
Я б хотіла знайти підручник по delphi хто має, поділіться. І ще середовище хто має і який його розмір.

delphi небезкоштовне, я б звернув увагу на Microsoft Visual Studio 2008 Express editions , яку мову виберете Ваше діло (2008 нет є російське з російським Msdn. правда небезкоштовне )

Додано (16.01.2009, 12:23)
---------------------------------------------
есть Симоновича Делфи для школьников постараюсь отсканировать

Основы программирования в Delphi 7 Культин Н. Б.
Книга является руководством по программированию в среде Delphi 7.
Описывается Весь процесс разработки программы: от конструирования диалогового окна до организации справочной системы и создания установочного CD-ROM. Материал включает ряд тем, которые, как правило, остаются 39 рамками книг, адресованных начинающим — обработка Символьной информации, использование .динамических структур, работа с файлами. Рассматриваются вопросы работы с графикой, мультимедиа и базами данных. Приисдено описание процесса создания анимации, а также справочной системы при помощи программы Microsoft HTML Help Workshop, установочного CD-ROM в liistallShield Express. Книга отличается доступностью изложения, большим количеством наглядных примеров. Адресована студентам, школьникам старших классов и всем изучающим программирование.

http://rapidshare.com/files/128991985/osnovi_programirovaniya.rar

Delphi 7. Самоучитель программиста И. Ю. Баженоваhttp://rapidshare.com/files....ata.rar

Практикум по Delphi для решения прикладных задач: Учебное пособие

http://window.edu.ru/ І прошукайте тут пошуком практичні і методички

Відредаговано: swetikccc - Пт, 16.01.2009, 13:55
Newbie Дата: Пт, 16.01.2009, 18:23 | Повідомлення № 35
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NataliyG)

тут на форумі користувач Escuela давав лінк на класний дистрибутив Delphi 10 Lite http://rapidshare.com/files/16715029/Delphi10_Lite_v3.0.rar, зараз ним користуюсь, дуже задоволена - мало займає, швидко завантажується, нестачі якигось функцій не помітила.
що стосується підручника, то чесно кажучи не знайшла такого, який би мене влаштовував, власне з точки зору викладання для учнів (не для студентів і не для програмістів). в принципі непоганий посібничок А.Забарної та О.Войченка "Візуальне програмування", саме для шкільного рівня (відповідні проекти). тільки от в електронному вигляді не зустрічала :(
як ідеї можу запропонувати свої розробки, компоновані з ще своїх студентських лаб, потім трохи перероблені і доповнені http://astra.lviv.ua/cs/delphi.html
Ogorodets Дата: Вт, 10.03.2009, 23:50 | Повідомлення № 36
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ogorodets)
Уважаемые, срочно нужна разработка урока по дистанционному обучению в младших классах. Завуч забодала уже... Заранее благодарю...

Это перестает быть забавным. Сегодня приказ пришел из ГОРОО подготовить до 1 апреля уже не разработку урока, а программу на 1 год по 4 классу. Обалдеть можно. Я не представляю с чего начать и чем закончить, и как вся эта бодяга с дистанционным обучением выглядит. На основе чего ее лепить? Кто будет дистанционно проверять детей? И зачем тут школа нужна в таком случае? У кого какие будут соображения?
swetikccc Дата: Чт, 12.03.2009, 18:23 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (Ogorodets)
Это перестает быть забавным. Сегодня приказ пришел из ГОРОО подготовить до 1 апреля уже не разработку урока, а программу на 1 год по 4 классу. Обалдеть можно. Я не представляю с чего начать и чем закончить, и как вся эта бодяга с дистанционным обучением выглядит. На основе чего ее лепить? Кто будет дистанционно проверять детей? И зачем тут школа нужна в таком случае? У кого какие будут соображения?

Яка програма? Планування?
Ogorodets Дата: Сб, 14.03.2009, 14:36 | Повідомлення № 38
Назавжди з нами
Такая же программа, по которой мы с вами работаем. (откуда мы себе календарное планирование выписываем). Типа, как базовый курс для 10 -го класса, только для 2-4 класов нужно сделать программу факультатива. На три года получается. Толком никто ничего не знает, но надо...
NataliyG Дата: Вт, 17.03.2009, 12:48 | Повідомлення № 39
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (NataliyG)
Я б хотіла знайти підручник по delphi хто має

Я знайшла такий нічого електронний підручник по Delphi. (Як на мене такий нічого) В кожному разі в ньому можна прокожен компонент прочитати окремо і приклад використання знайти.
http://samouchka.net/ebooks/yap/delphi_book/16616-uchebnik-delphi.html
Доречі на цьому сайті є багато цікавих підручників.
TYP Дата: Ср, 18.03.2009, 01:42 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 28
ДУЖЕ БАГАТО МОЖНА ПОЧЕРПНУТИ З http://drkb.ru/ ОСОБЛИВО СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ "Краеугольные камни ООП"
wladgreeniv Дата: Пт, 10.04.2009, 17:31 | Повідомлення № 41
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (swetikccc)
delphi небезкоштовне, я б звернув увагу на Microsoft Visual Studio 2008 Express editions , яку мову виберете Ваше діло (2008 нет є російське з російським Msdn. правда небезкоштовне )

Я теж хочу перейти на вивчення Microsoft Visual Studio 2008 Express edition.
Російська безкоштовна версія є на сайті Майкрософту. Я зкачав.

Відредаговано: wladgreeniv - Пт, 10.04.2009, 17:32
Ogorodets Дата: Ср, 22.04.2009, 23:39 | Повідомлення № 42
Назавжди з нами
Уважаемые, нужен материал по вот такой теме: "Робота з жінками, котрі залишили своїх дітей у пологовому будинку".
Заранее благодарен.
filnick Дата: Чт, 23.04.2009, 01:29 | Повідомлення № 43
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Це з точки зору психолога? мораліста? юриста?
LeviSana Дата: Пт, 03.09.2010, 18:30 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Рейтинг: 0
Якщо хтось працював з курсом "Графіка" (Художній ліцей -1 год в тиждень) для 10 кл , поділіться або підкажіть де шукати розбивку год,
буду дуже вдячна!!!
novachok Дата: Пт, 03.09.2010, 20:06 | Повідомлення № 45
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Необхідне прогррамне забезпечення по роботі з Flash у Windows - годовне щоб було безкоштовним, тобто Macromedia Flash не пропонувати
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Стіл замовлень (Якщо в вас чогось немає, говоріть, допоможемо)
Сторінка 3 з 12«123451112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.