Вт, 24.10.2017, 07:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 121231112»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Стіл замовлень (Якщо в вас чогось немає, говоріть, допоможемо)
Стіл замовлень
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 22.08.2007, 01:35 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! Якщо в вас бракує якогось матеріалу, пишіть про це і той в кого це є надішле на форум.
Каталог файлів для нашого форуму http://info-privat.at.ua/load Зайдіть в каталог як користувач з іменем Load та паролем 123456 і завантажте туди свій файл. Потім обов’язково! напишіть повідомлення у приватному форумі та дайте посилання на даний файл із каталогу. Або скористайтесь файл-обмінником

Бажане правило приватного форуму: установка паролю на архів. Пароль ви маєте повідомити у повідомленні

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.09.2007, 01:08 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Шановний Микола Іванович. Я нещодавно вирішив передрукувати практичні роботи і тематичні атестації для 10-11 класів і побачив, що в мене деякі роботи не зовсім такі як би мені хотілося. Зокрема, мені неподобається практична робота "Складання алгоритмів". А на вашому сайті "Кабінет інформатики" я її не знайшов. Якщо в вас є дана практична, будь-ласка, прикріпіть архів в повідомленні. Наперед вдячний.
Ковшун Дата: Сб, 01.09.2007, 09:17 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Шановний Микола Іванович. Я нещодавно вирішив передрукувати практичні роботи і тематичні атестації для 10-11 класів і побачив, що в мене деякі роботи не зовсім такі як би мені хотілося. Зокрема, мені неподобається практична робота "Складання алгоритмів". А на вашому сайті "Кабінет інформатики" я її не знайшов. Якщо в вас є дана практична, будь-ласка, прикріпіть архів в повідомленні. Наперед вдячний.

Добре! Перегляну все з початку тижня і якщо вона у мене є, обов’язково надішлю!

RomanPetrovich Дата: Пн, 29.10.2007, 22:41 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Можливо є в когось програми для управління школою, бази даних, тощо.
Пропоную відвідати сайт www.itcomp.edu-ua (сайт конкурсу Вчитель-новатор) там багато є розробок і вчителів інформатики.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.10.2007, 17:39 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (RomanPetrovich)
Можливо є в когось програми для управління школою, бази даних, тощо.

Щодо програм управління школою, то завантажуйте з привату Net Support School та children control. Інші - з’являться згодом. Щодо баз даних, то у мене є класна база даних учнів однієї школи, в якій безліч готових запитів, звітів, макросів. Можна переробити під свою школу і вводити списки учнів, вчителів та ін. відомості. Лише проблемка в тому, що об’єм її близько 35 Мб. Я то завантажити зможу, але скачувати буде важкувато. Але якщо треба, то завантажу на вихідних.
RomanPetrovich Дата: Чт, 01.11.2007, 00:16 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Шанвовний Олександр буду дуже вдячний за базу. Справа в тому що основна моя робота директор школи. маю деякі бази і сам створював але вони не професійні. В Росії є програма "Робоче місце директора", завуча, вчителя але в інеті бачив лише їх опис. Можливо ви щось подібне з софту бачили порекомендуйте. В мене якраз і проблемне питання школи "Впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес та в управлінську діяльность". Зараз працюю над електронним планом роботи школи в Access але на жаль не вистачає часу. Дякую вам за розуміння і спрівпрацю.
Ковшун Дата: Чт, 01.11.2007, 09:45 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (RomanPetrovich)
...В мене якраз і проблемне питання школи "Впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес та в управлінську діяльность". Зараз працюю над електронним планом роботи школи в Access але на жаль не вистачає часу.

Цікава проблема.
От якби всі, або переважна більшість, директорів працювала б над цією проблемою.
Тоді б легше було працювати вчителям інформатики.
Newbie Дата: Чт, 01.11.2007, 11:03 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
Можливо ви щось подібне з софту бачили порекомендуйте

Тут у файловому каталозі - програма складання розкладу.
Є ще сайт http://www.osvita.net/news.php?cod=38 - там мова йде про систему "Школа". Це той же виробник, що й системи видачі атестатів, дипломів і студентських. У них на сайті я не знайшла як звантажити чи замовити. Але колись задавала питання - то відповідали електронною поштою (чим приємно вразили). Думаю, якщо поцікавитись можна якимсь чином отримати програму.
Там в розділі "Програми" можна завантажити лише відео-ролик про цю програмку (я-то думала, що саме програма, і дуже розчарувалась - не попадіться на той же гачок!)

А от щодо бази в Acess - приєднуюсь до замовників!

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 03.11.2007, 21:11 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Ось обіцяна база даних:
http://private-informatics.mylivepage.ru/files/BDU.rar (7.2 Мб в архіві).
База даних створювалася учнем на конкурс. Досить не погана, містить багато макросів, запитів та звітів. Якщо постаратись, то можна переробити під свої потреби, зокрема, змінити застарілу заставку. Пароль на архів: informatics
RomanPetrovich Дата: Вт, 06.11.2007, 20:20 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Дуже дякую. Цікава база даних, в мене також є база "Школа". Після опівночі постараюсь завантажити в приват.
NataliyG Дата: Ср, 23.04.2008, 10:00 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я б дуже хотіла знайти ( може якийсь збірник в електронному варіанті) чи просто, умови і розвязки, для олімпіадних завдань, рівня району і області.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.04.2008, 22:49 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
NataliyG, знайшов електронний посібник "Решение сложных и олимпиадных задач по программированию".
Виклав в темі "Електронні посібники". Адреса повідомлення: http://informatics.at.ua/forum/11-38-7418-16-1209149257
NataliyG Дата: Вт, 24.06.2008, 11:25 | Повідомлення № 13
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Привіт! У мене ще одне замовлення. Я тепер наскачувала всіляких підручників по олімпіадних задачах і нажаль вони ці підручники це не той рівень який я хотіла б знайти. (заскладний)
Я хотіла б знайти задачі такого районного рівня але не найлегші.
Наприклад:
1 задача про спіраль:
Є матриця А[n,n] для прикладу 4:4
1 2 3 4
12 13 14 5
11 16 15 6
10 9 8 7 знайти а[i,j].
2. Задача про щасливий квиток коли маємо число у якому n цифр знайти всі такі числа у яких сума першої половини цифр=сумі другої половини цифр, а сума цифр не перевищує S?
ПІдкажіть де можна знайти задачі такого рівня бажано з розвязками. Скиньте у кого є. Буду дуже вдячна!
al-kov Дата: Сб, 13.09.2008, 12:28 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Хто-небудь має книгу "Облаштування кабінету інформатики в школі." /упоряд. В. Лапінський. - К.:Шк. світ., 2008.
Відскануйте, якщо така є. Я думаю, що такий посібник буде корисним всім вчителям інформатики.
Ktara Дата: Нд, 14.09.2008, 11:09 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
книжка то є, а ось сканера в мене поки що так і немає. Можливо зроблю собі подарунок на День вчителя :)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Стіл замовлень (Якщо в вас чогось немає, говоріть, допоможемо)
Сторінка 1 з 121231112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.