Чт, 21.09.2017, 16:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть з темою для МАН (МАН з інформатики з фізичним нахилом)
Допоможіть з темою для МАН
GаrDArik Дата: Ср, 28.05.2008, 23:12 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Планую в наступному році з учнем 8 класу писати МАН з інформатики. Бажання і в нього і в мене є. Він цікавиться фізикою - цього року (7 кл.) писав роботу МАН з ядерної фізики. Хотілося б пов'язати інформатику і фізику. Підкажіть як, яку тему краще взяти? В кого є якийсь досвід? Дякую!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: GаrDArik - Ср, 28.05.2008, 23:13
Вчитель Дата: Нд, 06.09.2009, 20:50 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Я багато років "ЖУРЮ" МАН на всіх рівнях - від області і до України. Так от що помітно - не дуже хочуть "руцями" працювати, краще щось десь переписати, іноді - некритично.
На мою думку, на МАН треба готувати саме "рукодільні" роботи.
Фотографії й відео об"єктів вивчення для уроків фізики, біології, хімії, географії, природознавства... Якщо це буде тематично змонтований матеріал, якісний технічно і доцільний дидактично, то ще й грошей можна заробити...
Старші діти залюбки створюють тематичні сайти. Можна взяти ті ж "Фізики-7 ... 10", спробувати адаптувати їх до 12-річної прграми.
!На ура! пройшли б невеличкі дидактичні ігри, навіть для малечі, зроблені самими школярами (наприклад де живе зайчик, сова, ворона, кінь....)
НЕ РАДЖУ займатись розкладом, обліком, бібліотекою, кадрами тощо, якщо тільки це не буде ДУЖЕ професійно, узгоджено зі стандартними програмами
Успіхів! ЦЕ ТРЕБА!
GаrDArik Дата: Нд, 06.09.2009, 22:19 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Дякую! То було питання ще з того року. Розчарувався я в організації МАНів. Щоб узнати результати - треба було самому бігати, дзвонити... 2 з 3х робіт пройшли на місто - так після міського етапу я навіть досі незнаю результати( Організація - НІЯКА! Більше займатись небуду(((
Вчитель Дата: Чт, 10.09.2009, 12:47 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (GаrDArik)
Організація - НІЯКА! Більше займатись небуду(((

Ну не знаю...
У Київській області (Біла Церква проводить) - все дуже добре організовано, може на рівні відділу освіти беспорядок...
Але МАН - це дуже важливо, насамперед для дітей. У Драгоманова в Інститут інформатики призерів області забирають в ПЕРШУ ЧЕРГУ!
al-kov Дата: Пн, 25.01.2010, 12:30 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Учень зробив рушій сайту на PHP ( панель керування, шаблони і т.д.) з використанням AJAX. Цю роботу хочемо представити в МАН. Допоможіть правильно сформулювати тему МАНівської роботи. Може хто допомагав учням у написанні такого типу робіт - поділіться досвідом .
Ktara Дата: Пн, 25.01.2010, 22:46 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Вчитель)
У Київській області (Біла Церква проводить) - все дуже добре організовано, може на рівні відділу освіти беспорядок...

дякую за комплімент організації, в якій я працюю :)
larisa2007 Дата: Чт, 11.02.2010, 12:55 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Помогите подготовить ученика к контрольной по предмету на областной защите. Предмет математика. Поделитесь кто может текстами работ за прошлые годы. Я первый раз, что бы знать на что ориентироваться.
al-kov Дата: Чт, 11.02.2010, 15:56 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Методичні поради щодо розв’язування завдань із математики на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Плахотник В.В.
Контрольні роботи з фізики та методичні поради щодо розв’язування завдань із фізики на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2005-2007 років Засєдка Л., Кравченко В., Погорелов В., Чолій В.

Це матеріали сайту МАН України. Розділ ВИДАННЯ.

aass1207 Дата: Пт, 16.04.2010, 21:54 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Рейтинг: 0
Підкажіть тему на МАН з інформатики щось оригінальне чого ще нема (тільки не електронні підручники по якомусь предмету)
GаrDArik Дата: Пт, 21.05.2010, 21:59 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Quote (aass1207)
Підкажіть тему на МАН
- "Нейронні мережі"
Ko3a4ok Дата: Пн, 21.10.2013, 22:44 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Рейтинг: 0
Будь-ласка допоможіть обрати тему на МАН з інформатики, щось актуальне і доступне.Я в 10 класі і беру участь у МАН перший раз))
Spirit Дата: Чт, 14.11.2013, 02:37 | Повідомлення № 26
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Цитата Ko3a4ok ()
Будь-ласка допоможіть обрати тему на МАН з інформатики, щось актуальне і доступне.Я в 10 класі і беру участь у МАН перший раз))
Чайник клиент-сервер для ленивых офисных сотрудников. Чайник с датчиком уровня воды, температуры, включенности подключен к одному компу, а другие по сети могут посмотреть есть ли вода в чайнике и включить его, а когда закипает, приходит сообщение, что чайник закипел. Ну остальные навороты по вкусу.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть з темою для МАН (МАН з інформатики з фізичним нахилом)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.