Сб, 23.09.2017, 04:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прошу допомогти по курсовій роботі ("Локальний форум у вивченні теми "Інтернет")
Прошу допомогти по курсовій роботі
FyntikUA Дата: Чт, 03.04.2008, 23:21 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я закінчую 4 курс ВВПК на вчителя інформатика... ше на 2 курсі зробив там форум свій локальний (пхпбб)
На 4 курсі мені запропонували зробити курслву на тему "Локальний форум у вивченні теми "Інтернет"" і я прошу підсказати які теми можна зацепити у такій курсовій? Де можна найти якусь інформацію?

Дякую на перід..

NataliyG Дата: Сб, 05.04.2008, 16:46 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Це є курсова з області методики викладання Інформатики? ТОбто основною метою форуму має бути вивчення учнями теми Інтернет? Я вас правильно зрозуміла. Якщо це так, то вам напевно треба придумати для якого класу він розрахований? Чи учні будуть брати участь у створенні цього форуму? Взяти програму міністерсва освіти України, подивитися в якому класі скільки годин відводиться на вивчення теми . І до речі в програмі можна і взяти теми для форуму ними можуть бути теми уроків.
FyntikUA Дата: Нд, 06.04.2008, 23:24 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Так, правильно зрозуміли wink Дякую за підсказки.. в завтра буду на навчанні розпитаю все wink і відпишу smile
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прошу допомогти по курсовій роботі ("Локальний форум у вивченні теми "Інтернет")
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.