Нд, 24.09.2017, 15:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 11«127891011»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Корзина
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 20:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Повідомлення, переміщені з інших тем

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 02:12
W-w-W Дата: Чт, 14.05.2009, 19:10 | Повідомлення № 121
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (shef100)
Цікавий МЕТОДИЧНИЙ матеріал."Він цікавий, але МЕТОДИКИ тут нема .

По перрше: матеріал не мій, я його розміщую для того на форумі, щоб людям легше було користуватись при підготовці до уроків, а як вони його використають, то вже не мої проблеми!
По друге: Ви, я бачу, готуєтесь до уроків і такий матеріал не розказуєте? цікаво, що ж ви там розказуєте про ОС?
W-w-W Дата: Чт, 14.05.2009, 19:34 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Quote (shef100)
Хіба я робив якісь зауваження, я просто подав одну з ЦІКАВИХ властивостей інформації

Щось я не розумію цих дій, я вам, що робив якісь зауваження?

В даній темі прошу залишати цікавий методичний матеріал, який буде корисним для підготовки до уроків!

Є помилки в повідомленнях, по мірі зайнятості я не завжди їх можу виправити, оскільки це потрибує чималого часу, я вдячний PanPete, за те що вказав на помилки, сьогодні виправлю.
І так хотілось, щоб всі робили й допомагали, а не шукали й не придирались до слів!

Даний підрозділ буде доповнюватись і змінюватись завжди!

Quote (shef100)
Взагалі то, теоретичний матеріал - це ще не методичний, а вітка - МЕТОДИЧНА

В кожного своя думка, тому давайте по темі, а все решта у флудилці, і Newbie, права, що
Quote (Newbie)
власне зараз можна спробувати поглянути на теорію з різних точок зору, щоб потім якомога адекватніше донести це поняття на уроці

Quote (shef100)
Логічно , але це нам не довели до відома в розкритті теми. Це вимальовувалось само.

З вашого боку лунають знову провокаційні речі, в темі не написано, що там треба щось доводити, наступні такі фрази сприйматиму за флуд.

На днях заповню рубрику іншим матеріалом для підготовки до уроків інформатики!
Тому не треба аналізувати й розкладати на полички, що я залишив, треба всім разом робити краще, а не займатись пустими розмовами!

NatVovk Дата: Чт, 14.05.2009, 21:12 | Повідомлення № 123
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Quote (Махновець_Ігор)
§5. Вимірювання інформації

А можна попросити робити посилання на джерела, щоб не догадуватися й не вишукувати самому це в інтернеті?
Якшо тут (як мені здається) наведено фрагмент посібника Жалдак-Морзе «Інформатика-7», то автори вже змінили свою думку, а тому очікуємо новий посібник.
А відомості наведені у моєму пості взяти з посібника В.Дем’яненко, Н.Вовковінська, В.Лапінський «Комп’ютер. Апаратна частина: конфігурація, вибір», К.: Шкільний світ, 2009.
alex Дата: Чт, 14.05.2009, 21:27 | Повідомлення № 124
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
По перрше: матеріал не мій, я його розміщую для того на форумі, щоб людям легше було користуватись при підготовці до уроків, а як вони його використають, то вже не мої проблеми!
По друге: Ви, я бачу, готуєтесь до уроків і такий матеріал не розказуєте? цікаво, що ж ви там розказуєте про ОС?

А Ви розмістіть розробку уроку по даній темі хоча б на сайті Distes.edu.vn.ua. ( Проект запропонований Пасіховим Ю.Я)І всі хто бажає зможе побачити і навчитися як потрібно використовувати такий матеріал на уроці.
До Вашого ж 50 % привату достукатись не можливо.

P.S. В запропонованому Вами матеріалі зустрічається поняття "схоронність інформації". Можливо це аналог
"збереження інформації."

Відредаговано: alex - Чт, 14.05.2009, 21:32
swetikccc Дата: Чт, 14.05.2009, 22:10 | Повідомлення № 125
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Китай создал защищенную операционную систему
http://soft.compulenta.ru/425727/

Додано (14.05.2009, 21:10)
---------------------------------------------

Quote (Махновець_Ігор)
Операційна система є базової й необхідної складової програмного забезпечення комп'ютера, без неї комп'ютер не може працювати в принципі.

Так може чи ні?
W-w-W Дата: Чт, 14.05.2009, 22:16 | Повідомлення № 126
Ветеран спілкування
Quote (alex)
До Вашого ж 50 % привату достукатись не можливо.

Чому? Ви просто повторно реєструєтесь і все, такі проблеми були в інших учасників, але ніби вони вирішили! http://info-privat.at.ua/load переходьте й реєструйтесь!

Quote (alex)
"схоронність інформації". Можливо це аналог "збереження інформації."

дякую за допомогу, сьогодні виправим як і решту
W-w-W Дата: Чт, 14.05.2009, 22:40 | Повідомлення № 127
Ветеран спілкування
Quote (NatVovk)
Шановний Махновець_Ігор. Ви дуже помолоділи на Вашому новому аватарі, але це не вивільняє Вас від обов’язків виконувати правильне цитування (якщо Ви висловлюєте думку, що зафіксована у друкованих джерелах, то слід їх зазначати (назву, мсіце й рік друку)).

Я щось трішки не зрозумів, я що пишу дипломну роботу, що маю таке зазначати?

А якщо в мене авторів нема, то що робити? В мене матеріал з інституту і там не вказано хто автор, і що я не можу його розмістити на форумі?

Якщо ви знаєте хто автор, то вкажіть нам і ми пропишем авторство, але в ніякому разі не будемо писати типу

Quote (NatVovk)
Ви дуже помолоділи на Вашому новому аватарі, але це

Quote (NatVovk)
Погодьтеся що у цьому визначенні немає жодного зайвого слова. Все сказано чітко й зрозуміло.

а що далі ви будете на уроці дітям розповідати?
shef100 Дата: Чт, 14.05.2009, 23:34 | Повідомлення № 128
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (Махновець_Ігор)
По перрше: матеріал не мій, я його розміщую для того на форумі, щоб людям легше було користуватись при підготовці до уроків, а як вони його використають, то вже не мої проблеми! По друге: Ви, я бачу, готуєтесь до уроків і такий матеріал не розказуєте? цікаво, що ж ви там розказуєте про ОС?

Ви подали велику кількість теорії, яку можна було прикріпити файлом, і хто б забажав, то прочитав би. Ще раз дозволю собі нагадати, що тут бажано говорити про прийоми і методи подання матеріалу , а не наводити купу теорії. Я попросив джерело,а ви мені його не надали . Дивно...
Операційну систему я вже читаю 18 років дітям, і до цього часу обходився без всього вищесказаного. Зараз не 90-і роки, коли було мало літератури і кожен бажаючий може почерпнути інформацію ;) не тільки від ВАС. Якщо Вас цікавить, як я викладаю цю тему, то , будь-ласка:
Починаю з простої розповіді про виробництво (завод, фабрика), на який приходить начальник, який не знає навіть в які двері зайти і як що зробити. Але йому пропонують помічника на прізвище Ос(напевне, норвежець ;) , який буде за нього все робити, тільки но начальник щось захоче.
Але існують два обовязкові правила: 1) памятати, що Ос - найголовніший на виробництві і незамінимий;
2) оскільки Ос - іноземець, то прийдеться вивчити команди, які він розуміє і може виконати.
Дотримання цих двох правил дозволить зробити виробництво ефективним.
Quote (Махновець_Ігор)
а як вони його використають, то вже не мої проблеми!

Для якого класу це можна використати, ви відповіли своїми небайдужими словами.

Відредаговано: shef100 - Чт, 14.05.2009, 23:36
shef100 Дата: Чт, 14.05.2009, 23:40 | Повідомлення № 129
Тут живе...
Quote (Ковальчук_Олександр)
Шановний Махновець_Ігор. Ви дуже помолоділи на Вашому новому аватарі,
NatVovk, флудити на форумі строго заборонено!!!

На мою думку, жінці за такі слова треба дякувати, що вона звернула увагу на вас, а не займатись буквоїдством і офіціозом

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 14.05.2009, 23:52
shef100 Дата: Чт, 14.05.2009, 23:46 | Повідомлення № 130
Тут живе...
Quote (NatVovk)
Люди добрі! Зважайте на те, що у нас форум. Не треба писати так довго (пишіть краще так до нас ;))

Цілком підтримую, бо з точки зору методики , надмір інформації (ВСЮДИ) породжує її несприйняття.
W-w-W Дата: Пт, 15.05.2009, 00:05 | Повідомлення № 131
Ветеран спілкування
Quote (shef100)
Цитата (NatVovk )
Люди добрі! Зважайте на те, що у нас форум. Не треба писати так довго (пишіть краще так до нас ;))

Цілком підтримую, бо з точки зору методики , надмір інформації (ВСЮДИ) породжує її несприйняття.

Ви хоть задумались під чим підписались? На форум не пишіть, а пишіть мені в редакцію, значить там не буде багато інформації?
Ми працюєм безкоштовно для вчителів інформатики всієї України не дивлячись де вони живуть і їх рівень, це буде їм реальна допомога, а газета продається і що всім вона доступна?

Шкода, що нічого не розумієте!

alex Дата: Пт, 15.05.2009, 00:15 | Повідомлення № 132
Активний учасник
Quote (Махновець_Ігор)
Ви хоть задумались під чим підписались? На форум не пишіть, а пишіть мені в редакцію, значить там не буде багато інформації?
Ми працюєм безкоштовно для вчителів інформатики всієї України не дивлячись де вони живуть і їх рівень, це буде їм реальна допомога, а газета продається і що всім вона доступна?

А хіба це не флуд та образа жінки ? Чи адміністраторам можна ?

І де флуд? Що намагаємся створити розділ по методиці. В чому образа? NatVovk, пише

Quote (NatVovk)

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 15.05.2009, 00:31
CN_CN Дата: Пт, 15.05.2009, 10:22 | Повідомлення № 133
Новий користувач
Рейтинг: -5
Quote (alex)
А хіба це не флуд та образа жінки ? Чи адміністраторам можна ?

Алекс знаю я що за фрукт Вовкінська Наталія Вадимівна . Ви самі не розумієте то я вас трохи просвітлю хоча мене теж блокували може я в чомусь був правий, а в чомусь і ні, але то в прошлому.
Коли вона пише - Пишіть нам ці нам потім використовують інфомацію надану тобою для власних потреб, а аж ніяк не на розвиток так як, розповідають інформатики то все пусте тріпання . Наталія Вадимівна поясніть спільноті як було написано ваш довідник по аксесу . А як же дисертації на замовлення .Та використання інформації наданої вам в газету для друку для власної карєри . Я знаю вас дуже давно і знаю насправді що і до чого так що не потрібно морочити голову людям дурненькіх тут мало ,а як сказати точніше то зовсім немає . А всі ваші упередження це просто ваш власний комплекс . Може мене знову й відправлять в офтпік але такої підлості я не можу дозволити що до своїх колег.

Відредаговано: CN_CN - Пт, 15.05.2009, 10:23
CN_CN Дата: Пт, 15.05.2009, 10:35 | Повідомлення № 134
Новий користувач
Рейтинг: -5
Quote (shef100)
На мою думку, жінці за такі слова треба дякувати, що вона звернула увагу на вас, а не займатись буквоїдством і офіціозом

Вікторе проснись, ти дуже загрався це не гра, це життя. А ти чимось нагадуєш Черовецького ти нічого не куриш перед тим як писати відповіді на форумі. Твій шеф про тебе був зовсім другої думки. Йому даже в голову не моголо прийти якого він має освідченого методиста.
А що до Вовкінської то я знаю її давно стерво ще те, і кидатись на людей це її притаманна риса.
Quote (shef100)

Щоб я був жінкою а не 50 річним чоловіком я б її ще й по мармизі надавав. Може вона просвітить всіх учасників даного форуму, що це не єдиний форум на якому вона так жваво спілкуєтьсяя. І розповість з скількох її форумів витурили перед тим давши напутнє слово.

alex Дата: Пт, 15.05.2009, 10:46 | Повідомлення № 135
Активний учасник
Quote (CN_CN)
Алекс знаю я що за фрукт Вовкінська Наталія Вадимівна . Ви самі не розумієте то я вас трохи просвітлю хоча мене теж блокували може я в чомусь був правий, а в чомусь і ні, але то в прошлому.
Коли вона пише - Пишіть нам ці нам потім використовують інфомацію надану тобою для власних потреб, а аж ніяк не на розвиток так як, розповідають інформатики то все пусте тріпання . Наталія Вадимівна поясніть спільноті як було написано ваш довідник по аксесу . А як же дисертації на замовлення .Та використання інформації наданої вам в газету для друку для власної карєри . Я знаю вас дуже давно і знаю насправді що і до чого так що не потрібно морочити голову людям дурненькіх тут мало ,а як сказати точніше то зовсім немає . А всі ваші упередження це просто ваш власний комплекс . Може мене знову й відправлять в офтпік але такої підлості я не можу дозволити що до своїх колег.

Оскільки звернулись персонально до мене то відповідаю:

1. Сударь . Не хамите женщине , даже если она не права.
2. Якщо у Вас є факти доведіть це. Не вона повинна щось доводити.(Презумция невиновности).
3. Будьте мужчиною і відкрито представтесь.
4. Співставивши дані ніякого відношення до заблокованого CN Ви не маєте.
5. Кожна книжка по Офісу інформативно однаково наповнена. Офіс і в Африці офіс. Але одні його описують
доступно , а інші ні. Але всіх, хто описує офіс не звинувачують в плагіаті його рідного хелпа.
6. А Ви вже замовили дисертацію ;)

Відредаговано: alex - Пт, 15.05.2009, 10:49
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Сторінка 9 з 11«127891011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.