Вт, 21.11.2017, 21:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 11«12456781011»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Корзина
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 19:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Повідомлення, переміщені з інших тем

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 01:12
piktor Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 76
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (НІКОЛЯ)
Нормально налаштуйте ПК та браузери такіх глюків більше нівкого з форумчан нема .

Ану, великий знавець вір браузерів розкаже що і до чого. Бо в мене налаштування фактично by default, ну ще натягую деяких додатків до Firefox - ADBlock, NoScript. Хоча, від їх наявності швидкість не залежить.
linux.org.ua не гальмує ніде. Щоправда, він і є lite, без наворотів.

Додано (24.04.2009, 18:12)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
Залежить чим ви користуєтесь ,в деяких браузерах пропонує відладку яка ні до чого не приводить .

Це хіба ішак може так збочуватися, але я його юзаю тільки в саму погану погоду - коли за чужою залізякою.
W-w-W Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 77

Quote (pasichov)
певний педагогічний стаж "імітування бурхливої педагогічної діяльності".

Кожен сам собі знає, що він вміє і знає і перед своєю совістю відповідає!

Quote (pasichov)
Наші реалії знищили у вчителя його "основний інстинкт" - постійну потребу у самовдосконаленні.

На це є різні причини, я вже вказував і не треба їх недоцінювати!
Quote (pasichov)
Тільки не варто мене знову звинувачувати в тому, що я ображаю вчителів

Просто не треба за всіх казати або точніше всіх міряти під одні граблі, кожен сам свою долю вершить! Я поставив мету, освоїв спочатку основи інформатики, щас зацікавлений сайтобудуванням і є вже в цьому напрямку позитивні речі!
Взимку буде багато часу, займусь більш серйозно програмуванням!

Що хочу сказати, коли найблищим часом буде створено теми по програмуванню і проявлятимуться такі риси в темах як насміхання чи таке подібне над іншими учасниками форуму, то такі дії будуть присікатись адміністрацією форуму!

Чому у вас ніхто не реєструється і нічого не робить на вашому ресурсі? тому, що ви більш досвідчені в цьому питанні, а хто менш досвідчений чи взагалі незнаючий, то він боїться приймати участь, бо не так поймуть, насміються і тут треба робити певні висновки, ніхто не хоче бути на посміховиську!

Jokerz Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 78
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (piktor)
ехнічне питання. Я відвідую цей форум з дому та з роботи. Зазвич, в першу чергу, переглядаю записи учасника (http://www.informatic.org.ua/forum/0-0-1-3-1124), шоб побачити, чи не відповів хто бува на мої дописи. Звісно, свіжі теми завжди виділяються, що дуже зручно, але при виході на форум з двох різних комп"ютерів у різний час ця можливість працює некоректно. Зокрема хибно позначає нові теми, які я насправді уже переглядав з іншого комп"ютера і останній допис там мій.Додано (24.04.2009, 14:24)---------------------------------------------А, іще, багато графіки, Mozilla Firefox пригальмовує. Був-би радий lite-версії форума без рюшечок.

После просмотра на одном компе, зделайте "выход" с аккаунта. Что бы очистились кукиес в браузере и сессии на сервере.
Затем только смотрите на другом. Если на одном зделали а на второй пришли и там при загрузке сайта вы уже авторизированы то тоже выйдите потом войдите. Это может быть из за разници записей кеша по отношению к вашей сесии
piktor Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 79
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (Jokerz)
После просмотра на одном компе, зделайте "выход" с аккаунта.

Гм, воно cookie based, виявляється. Незручно.
oksanka120 Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 80
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (awpriss17)
Так що живіть під лозунгом: "День, прожитий без розвязанної задачі або отриманої (і опрацьованої) нової інформації - втрачений день!!!"
І все буде Ок...

Десь я чула такий лозунг тільки трохи по іншому " З ранку не випив день пропав" ;)
Вибачте пожартувала. Що до отримання і опрацювання інформації я вас підтримую обома руками, хоча мені теж іноді бракує часу вивчити щось нове.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 81
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (piktor)
Це хіба ішак може так збочуватися, але я його юзаю тільки в саму погану погоду - коли за чужою залізякою.

О то пан є крутим юзером . Цікаво було б подивитись хочаб одну розробку або збірку такої вельмишановної людини і " пофріктити " якщо це реально дійсно щось цікаве а то від бахвальства бува часом нудить.

Quote (piktor)
Бо в мене налаштування фактично by default, ну ще натягую деяких додатків до Firefox - ADBlock, NoScript.

Скажу чесно налаштування by default даже в ламерів на початкові стадії рзвитку .За юзерів я зовсім мовчу . ;)
Вибачте я ніяким чином не хочу вас образити просто відповідаю вам в тому ж дусі в якому ви мене процитували .
Не потрібно так зверхньо відноситись до всіх кого ви рахуєте по розвитку IQ нижче від себе. Це дурна риса ! Показувати своє я .
Є таке прислівя "Будь попроще і люди до тебе потянуця" Я думаю для даного випадку воно якраз актуальне.
І НА МАЙБУТНЄ! Я ВАЖАЮ СПІЛКУВАННЯ СПІЛКУВАННЯ В ТАКОМУ ДУСІ ВПИРАЄЦЯ В ПРАВИЛА ФОРУМУ ПРО ФЛУД ТАКЩО НА МАЙБУТНЄ ЯКЩО ВИ МОЖИТЕ ДІЙСНО ЗАПРОПОНУВАТИ ЩОСЬ ЦІКАВЕ - ПИШІТЬ В ОП.
З цього приводу наперед приношу вибачення адміністрації форуму за флуд!

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пт, 24.04.2009, 23:30
W-w-W Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 82

Quote (awpriss17)
Отут я собі знову дозволю не погодитись...

Це ваше право!

Quote (awpriss17)
так хай реєструється під якимось НІКОМ

це що вихід? ну-ну!
Quote (awpriss17)
ніхто ж не вимагає 100% правдивості в інформаціїї при реєстрації, і рішає !

Причому тут це? я про форму роботи говорив! це ж не цирк шапіто!

awpriss17, може ви мені поясните, чому на даному ресурсі http://disted.edu.vn.ua склалась така ситуація, про яку пише pasichov,

Quote (pasichov)
Але, як показує практика, таких ДУЖЕ МАЛО. А серед тих, хто міг би сам поділитися знаннями крім моїх друзів не знайшлося нікого
???

Це вам ніпрощо не говорить?
Можливо заскладно для людей цей ресурс???

Адміністрація в свою чергу робить кроки назустріч pasichov, і намагається теж залучити вчителів до даного проекту, побачим, яка ситуація з вересня буде!

W-w-W Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 83

piktor, НІКОЛЯ, будь ласка не флудіть в даній темі! Ці повідомлення будуть перенесені у відповідну тему

piktor для вашого повідомлення є тема Допомога в різних питаннях

SLKuty Дата: Нд, 09.11.2008, 19:43 | Повідомлення № 84
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (Махновець_Ігор)
Адміністрація в свою чергу робить кроки назустріч pasichov, і намагається теж залучити вчителів до даного проекту,

Зараз літо і ніхто не хоче думати. Особисто я розвязав всі задачі першого туру зовсім іншими способами. Але коли правильні розвязки було передчасно опубліковано, я зовсім втратив інтерес до такої олімпади і свої розвязки навіть не послав на перевірку. Що стосується другого туру - задачі не цікаві і ніде непотрібні. Напевно я припиню свою участь в цій олімпіаді. Я немаю часу займатися непотрібними речами.
Ще мені не подобається той Паскаль на якому вимагаються розвязки. Я звик до Дельфі і скажу що дуже неприємно копати лопатою, коли існує екскаватор.

alex Дата: Нд, 09.11.2008, 19:44 | Повідомлення № 85
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
Що хочу сказати, коли найблищим часом буде створено теми по програмуванню і проявлятимуться такі риси в темах як насміхання чи таке подібне над іншими учасниками форуму, то такі дії будуть присікатись адміністрацією форуму!

Шановний пане махновець. Це повідомлення ви , як адміністратор заблокуєте.
Крім хамства від вас конструктиву я не бачив. То ви shef100 звинувачили що вас не дооцінив та над вами насміхався , тепер Пасіхова.
Знаючи Пасіхова скажу він виправдовуватись не буде. За весь час його роботи він більше підготував вчителів, без насміхання, ніж ви учнів. Ваші розробки уроків по деяких темах я бачив. Оскільки ви дозволяєте собі хамити скажу, що пропонування таких розробок це дійсно насміхання над учасниками форуму та їх інтелектуальним рівнем.
Присвоївши собі право називатись форумом інформатиків України, ви напевно тим самим присвоїли собі право
на володіння абсолютною істиною.
А серед переможців першого туру олімпіади, та і вроді серед учасників я вас вроді би і не бачив.
Як адміністратор можете мене заблокувати.
Ніколя. Можете і ви заблокувати. Але раді справедливості почність спочатку з Махновця. Чи слабо. ;)

Відредаговано: alex - Ср, 05.08.2009, 22:24
pasichov Дата: Нд, 09.11.2008, 19:44 | Повідомлення № 86
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Махновець_Ігор)

Ви вбачаєте насмішку в тому, що речі називаються своїми іменами? Я ніого не образив. Коли говорю про учительську мораль та світогляд, то :
1) ЗАВЖДИ ГОВОРЮ, ЩО Я ВЧИТЕЛЬ, а отже говорю і про себе
2) Крізь мене пройшло вже не одне поколвння учителів, я маю велику кількість спостережень, з 1985 року керую міським методичним об'єднанням учителів інформатики. а його склад щороку змінюєься на 80%- маю можливість зробити певні узагальнення.

ПОЯСНІТЬ КОНКРЕТНО, БУДЬ ЛАСКА, В ЧОМУ ВИ ВБАЧАЄТЕ НАСМІЩКУ.

Quote (Махновець_Ігор)
Чому у вас ніхто не реєструється і нічого не робить на вашому ресурсі? тому, що ви більш досвідчені в цьому питанні, а хто менш досвідчений чи взагалі незнаючий, то він боїться приймати участь, бо не так поймуть, насміються і тут треба робити певні висновки, ніхто не хоче бути на посміховиську!

Це не зовсім так. В олімпіаді приймає участь біля 50 учителів. де-хто вже й 2-й тур розв'язав! На дистанціму курсі - більше 100 учителів.
Я, звичайно, хотів би більше, але ці цифри й відображають реальну картину, про яку я й пишу в своїх повідомлення. які Ви з зовсім незрозумілих для мене причин вважаєте за насміщку.

Я ще раз повторю - де тут насмішка?

Quote (pasichov)
Наші реалії знищили у вчителя його "основний інстинкт" - постійну потребу у самовдосконаленні.
Тільки не варто мене знову звинувачувати в тому, що я ображаю вчителів. Я сам учитель і точно знаю, як потрібно "тягнути себе за волосся" аби щось нове освоїти і прийти на урок зі знаннями більшими, ніж порядок натискання кнопок у Ворді... А коли тягуть за волосяя (навдь сам себе) - боляче...
Я ще раз наголошую - ЩОБ ПОБОРОТИ ПРОБЛЕМУ - ЇЇ ВАРТО ЗРОЗУМІТИ.
Я розумію її так. І все життя "тягну себе за волосся".

ЦЕ БІЛЬ ДУШІ, а не насмішка...
W-w-W Дата: Нд, 09.11.2008, 19:44 | Повідомлення № 87

alex, от яккраз з вашого боку проявляється хамство!
Quote (alex)
За весь час його роботи він більше підготував вчителів, без насміхання, ніж ви учнів.

По перше я зовсім не вказав ні вас ні Пасіхова насмішниками! Я вказав загалом як попередження
Quote (Махновець_Ігор)
буде створено теми по програмуванню і проявлятимуться такі риси в темах як насміхання чи таке подібне над іншими учасниками форуму, то такі дії будуть присікатись адміністрацією форуму!

І звашого боку це звучить
Quote (alex)
За весь час його роботи він більше підготував вчителів, без насміхання, ніж ви учнів.
як образа! Але нічого до таких вже привикли!

Quote (alex)
Ваші розробки уроків по деяких темах я бачив.

А тепер детальніше alex, про які розробки мої йде мова, коли жодної моєї розробки з указуванням мого прізвища нема?! Це я сприймаю як наклеп з вашого боку і за це вам бан!
НІКОЛЯ Дата: Нд, 09.11.2008, 19:44 | Повідомлення № 88
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (alex)
Ніколя. Можете і ви заблокувати. Але раді справедливості почність спочатку з Махновця. Чи слабо. ;)

А смисл де не поясните? Може пропонуєте заблокувати пів форуму бо комусь захотілось висказатись. Не маялись би ви дурю про особисте та до кого які претензії пишіть в ОП.
Надалі без попередження.
alex Дата: Нд, 09.11.2008, 19:44 | Повідомлення № 89
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
і за це вам бан!

На інше я і не розраховував.
W-w-W Дата: Нд, 09.11.2008, 19:45 | Повідомлення № 90

pasichov, ви мене не зрозуміли зовсім, я просто вказав, що насмішки від тих учасників форуму, які знають досить професійно не допускаються і все, я нікого зовсім не вказав тому не треба так реагувати!

Quote (pasichov)
Я, звичайно, хотів би більше, але ці цифри й відображають реальну картину, про яку я й пишу в своїх повідомлення.

Шановний Пасіхов я просто вказав на 1 з можливих причин і все, можете не поділяти мою думку я вже звик, просто я вказав, а якщо проблема в складності!
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Сторінка 6 з 11«12456781011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.