Пт, 22.09.2017, 00:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 11«12891011»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Корзина
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.03.2008, 20:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Повідомлення, переміщені з інших тем

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 02:12
НІКОЛЯ Дата: Пт, 15.05.2009, 10:49 | Повідомлення № 136
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (CN_CN)
Алекс знаю я що за фрукт Вовкінська Наталія Вадимівна . Ви самі не розумієте то я вас трохи просвітлю хоча мене теж блокували може я в чомусь був правий, а в чомусь і ні, але то в прошлому.
Коли вона пише - Пишіть нам ці нам потім використовують інфомацію надану тобою для власних потреб, а аж ніяк не на розвиток так як, розповідають інформатики то все пусте тріпання . Наталія Вадимівна поясніть спільноті як було написано ваш довідник по аксесу . А як же дисертації на замовлення .Та використання інформації наданої вам в газету для друку для власної карєри . Я знаю вас дуже давно і знаю насправді що і до чого так що не потрібно морочити голову людям дурненькіх тут мало ,а як сказати точніше то зовсім немає . А всі ваші упередження це просто ваш васний комплекс . Може мене знову й відправлять в офтпік але такої підлості я не можу дозволити що до своїх колег.

Флуд в чистому вигляді Поважайте учасників форуму, особите пишіть в ОП.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 15.05.2009, 10:53 | Повідомлення № 137
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (CN_CN)
Цитата (shef100 )
На мою думку, жінці за такі слова треба дякувати, що вона звернула увагу на вас, а не займатись буквоїдством і офіціозом

Вікторе проснись ти дуже загрався це не гра це життя. А ти чимось нгадуєш Черовецького ти нічого не куриш перед тим як писати відповіді на форумі . Твій шеф про тебе був зовсім другої думки . Йому даже в голову не моголо прийти якого він має освідченого методиста.
А що до Вовкінської то я знаю її давно стерво ще те, і кидатись на людей це її притаманна риса .

Цитата (shef100 )
На мою думку, жінці за такі слова треба дякувати, що вона звернула увагу на вас, а не займатись буквоїдством і офіціозом

Щоб я був жінкою а не 50 річним чоловіком я б її ще й по мармизі надавав . Може вона просвітить всіх учасників даного форуму що це не єдиний форум на якому вона так жваво спілкуєтьсяя , І розповість з стількох її форумів витурили перед тим давши напутнє слово.

ФЛУД В ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ОФТОПІКА

NatVovk Дата: Пт, 15.05.2009, 13:02 | Повідомлення № 138
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Шановний пане професор!
Якщо я відмовила Вам у взаєминах, то це не причина так люто мене ненавидити. У Вашому оточенні є багато інших дівчат і жінок. Зверніть увагу на них, а не зациклюйтеся на мені (вони будуть дуже щасливі від того).
А що по суті про шкільну інформатику Вам більше нема чого сказати?
Тож не ревнуйте, коли у інших є думки.

Додано (15.05.2009, 12:02)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
NatVovk, якшо ви даєте таке зауваження, то будьте ласкаві, вкажіть посилання (або назву нормативного документу), в якому вказується заборона публікації подібної інформації на форумах

Шановний ІгореМахновець, я Вас дуже поважаю за той великий внесок, який Ви робите для розвитку й розбудови форуму, але будь ласка, спокійніше реагуйте на прохання (а не зауваження) про вказування першоджерел. Просто я так звикла, що коли людина цитує, то цілком нормально, коли вона вказує джерело цитування. Це вказує на її високу ерудованість. Але, якщо на форумі не прийнято так, то хай будуть цитати без джерел. Не заперечую, тим більше, що така традиція вже склалася.
Просто хотілося внести елемент наукової культури щодо практики цитування.
А аватар у Вас-таки класний. Хочу й собі якийсь подібний. Може у Вас є?
NatVovk Дата: Пт, 15.05.2009, 13:56 | Повідомлення № 139
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (CN_CN)
Алекс знаю я що за фрукт Вовкінська Наталія Вадимівна

Знову Вам нема чого сказати крім цього?
А таки правильно я Вам відмовила. Виявляється чоловіки ревнють лютіше за жінок.
Може по темі щось скажете?

Додано (15.05.2009, 12:56)
---------------------------------------------

Quote (Махновець_Ігор)
Ви хоть задумались під чим підписались? На форум не пишіть, а пишіть мені в редакцію, значить там не буде багато інформації?
Ми працюєм безкоштовно для вчителів інформатики всієї України не дивлячись де вони живуть і їх рівень, це буде їм реальна допомога, а газета продається і що всім вона доступна?
Шкода, що нічого не розумієте

Коли я пишу, що довгі пости читати важко, то я дуже рада, що Ви мене не розумієте, адже це свідчить про те, що Ви маєте хороший зір, чого не можу сказати про себе. А оскільки таких користувачів тут мабуть є кілька, то я відстоюю права слабозорих на спілкування у форумі. Для мене розмір (шрифта, поста, написів на етикетках) мають значення. Тому я рада, що хтось звернув увагу на мої слова.
Про газету. Вона продається майже за собівартістю. А моя зарплатня не залежить від накладів газети (буде це 100 тисяч або 10 екземплярів), тому наповнення її змістом це моє хобі.
А безкоштовно для вчителів ми робимо багато (розсилаємо книжки, газети, проводимо семінари, тренінги, літні школи). Так, що даремно Ви так реагуєте, краще приїзжайте до нас на семінари.
Повідомте також Вашу адресу — я Вам безкоштовно вишлю й газети й книжки.
dpi Дата: Пт, 15.05.2009, 23:36 | Повідомлення № 140
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Что то не замечаю стабильной цензуры. Меня удаляли за резкие суждения в чисто профессиональных спорах за минуту, а тут грозитесь удалить потом, может быть, половину за явную пошлость.
Админы и модераторы работайте.
Шестопалов Дата: Пн, 18.05.2009, 14:15 | Повідомлення № 141
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Quote (shef100)
показать !

Quote (shef100)
процвітання :

Quote (shef100)
О,школо !

Як член журі-2006 знижую Вам бали за те, що відриваєте розділові знаки від слів, за якими вони стоять, і не ставите "пропуск" після коми.

mouse Дата: Пн, 18.05.2009, 16:54 | Повідомлення № 142
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Слушн зауваження.
:)
Але гадаю, що пан shef100, просто не звернув на це увагу.
З досвіду читання чужих рукописів - то там таких помилок ... добре, що засоби автоматизації в текстовому редакторі...
:?
filnick Дата: Пн, 18.05.2009, 17:34 | Повідомлення № 143
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Шестопалов)
знижую Вам бали за те, що відриваєте розділові знаки від слів, за якими вони стоять, і не ставите "пропуск" після коми.

Придираємось. Якщо перевірити всі дописи на форумі, то опечаток, помилок, ляпів, тяпів можна знайти стільки, що вистачить на ще один форум. Людина ж поділилась своїм акро-віршем. Мені сподобався. Тому автору +1. :o
Шестопалов Дата: Пн, 18.05.2009, 17:52 | Повідомлення № 144
Видавець посібників
Quote (filnick)
Придираємось.

Звичайно, можна і скрипкою цвяхи забивати!
shef100 Дата: Пн, 18.05.2009, 19:13 | Повідомлення № 145
Тут живе...
Рейтинг: 6
Шестопалов, Ви ще пропустили у вірші таку помилку:
Quote (shef100)
повсякчас !
;)
Більше Вам,шановний член журі-2006 нічого сказати не можу. На жаль, не знайомий особисто. Вибачте, якщо Вас образила моя (і форуму взагалі) безграмотність.
oksanka120,
Quote (oksanka120)
Ви тегами користуватись вмієте?

Якщо автарка відповідає дійсності, то ні, не вмію і з задоволенням б повчився разом з Вами. ;)
А взагалі-то під час редагування вибив інтернет, а потім я побіг готувати школу до завтрашнього ЗНО <_<
(Редагував, бо не ВСІ зрозуміли суть акро-вірша, що треба ще читати і по вертикалі, а не дивитись на розділові знаки)

Відредаговано: shef100 - Пн, 18.05.2009, 19:14
NatVovk Дата: Пн, 18.05.2009, 20:01 | Повідомлення № 146
Гол. ред. "Інформатики"
shef100!
Чудовий вірш. Вам +1.
А ті, хто прискипується, то мають розрізняти, що є ЖИВЕ спілкування, а є ОФІЦІЙНЕ ПИСЬМОВЕ (у книжках, журналах, газетах). Тому там варто звертати увагу на очепатки, а тут — ні.
Я й сама допускаю на форумі помилки, тому що набираю не дивлячись на екран.
Тут треба вірш оцінити, а не коми.
А щодо помилок, то у нас в шкільній інформатиці тільки Жалдак пише без помилок, у будь-кого іншого вони є.
Шестопалов Дата: Пн, 18.05.2009, 20:08 | Повідомлення № 147
Видавець посібників
Quote (shef100)
Вибачте, якщо Вас образила моя (і форуму взагалі) безграмотність.

Не переживайте даремно! У мене тільки одна мета, допомогти Вам. Слухайте і пам’ятайте:
Щоб ПРОЦЕСОР працював у повну силу, потрібно, щоб він "розумів" те, що пропонують для обробки. А він керується такими простими правилами: 1) слово - це кілька символів, видокремлених "пропуском" від інших; 2) якщо між символами немає "пропуска" - це одне слово. А для слів у нього цілий набір розумних процедур обробки.
Щоб все це працювало автоматично при обробці тексту, потрібно текст набирати за такими правилами:
• робити ОДИН «пропуск» між словами;
• розділовий знак не відривати від слова, за яким він стоїть (між ними не повинен стояти «пропуск»);
• після кожного розділового знаку ставити «пропуск»;
• після відкриваючих дужок або лапок зразу писати текст (див. попередній абзац);
• закриваючі дужки або лапки писати зразу за текстом;
• до і після дефісу не ставити «пропуск» (який-небудь);
• до і після тире ставити «пропуск» (книга – джерело знань).
і т. д.
shef100 Дата: Пн, 18.05.2009, 22:48 | Повідомлення № 148
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (Шестопалов)
Слухайте і пам’ятайте:

Ви хотіли написати: читайте і пам'ятайте. Дякую від імені тих, для кого ваші правила набору тексту відкрились сьогодні. Для мене особисто - нічого нового. На попередньому пості NatVovk, розяснила Вам,як МОЖНА писати на форумі. Я так як і Ви, зразу на форумі, звертав надто увагу на помилки і потім заслужено поплатився.
Бажаю успіху.
П.С. В середу викладу акро-вірш, присвячений співбесіді з журі-2009.

Відредаговано: shef100 - Пн, 18.05.2009, 23:20
Newbie Дата: Пн, 18.05.2009, 23:03 | Повідомлення № 149
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
shef100, дякую за вірші :) хоч не вперше читаю, але із величезним задоволенням!
Федір Дата: Ср, 14.10.2009, 18:27 | Повідомлення № 150
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Глинський__Ярослав)
Фільм виставлю у неділю.

Ви обіцяли показати кіно безплатно.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Корзина (Повідомлення, переміщені з інших тем)
Сторінка 10 з 11«12891011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.