Сб, 15.08.2020, 04:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Дайте будь-ласка пораду! (По якій програмі навчати учнів 9 класу?)
Дайте будь-ласка пораду!
Rus Дата: Пт, 29.02.2008, 17:43 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Шановні колеги! Дайте будь-ласка пораду!
Викладав інформатику 4 роки в 10-11класах, цього навчального року дали ще 9 клас, але календарних планів на цей клас немає. По якій програмі потрібно навчати учнів щоб не змінювати календарних планів в 10 та11х класах, водночас щоб не проходити теж саме по два роки? Вирішив розглянути детальніше графіку, але учням на початку вивчення інформатики потрібно починати не з цієї теми. Можливо у когось є розроблені календарні плани розраховані на три роки навчання, буду безмежно вдячний за допомогу у вирішення такої ситуації. ()

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:55
bochik Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Rus)
Можливо у когось є розроблені календарні плани розраховані на три роки навчання, буду безмежно вдячний за допомогу у вирішення такої ситуації. ()

Детальних календарних Планів НЕмає, однак маю ту саму ситуацію, інформатика в 9 класі, сам для себе розробив теми. які мені потрібні у 10-11 класі щоб діти знали, такий собі підготовчий курс 1 год на тиждень:

Вступ до інформатики, знайомство,тестування, мотивація вивчення, розбиття на групи 2
Як обрати хороший комп*ютер? (+будова) 4
Базові навички роботи з комп*ютером 2
Робота з клавіатурою та мишкою 6
Робота з текстовим редактором 4
Основи комп*ютерної графіки (Paint+Word) 4
Створення комп*ютерних презентацій 4
Робота над проектами. Розробка, захист 4
Підсумкові заняття 3

Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Yurik_lutsk)
Я ще не являюсь вчителем інформатики але навчаюсь на четвертому курсі. Так як повинен написати курсову роботу, то виникла проблема, в мене тема "Організація позакласної роботи з інформатики в 10-11 класах". Якщо можливо хтось має якісь матеріали, буду дуже вдячний.

Зайдіть на сайт http://www.kabinet-info.narod.ru
Там є робота "Перші кроки у Паскалі".
Можете її використати.
Yurik_lutsk Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Дякую за допомогу, але мене більше цікавить теоретичний матеріал по темі моєї курсової роботи, тобто
мені потрібно описати про організції позакласної роботи, її види, як її організувати. А конкретний приклад
організації я повинен описати після проходження практики в школі.
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Yurik_lutsk)
Дякую за допомогу, але мене більше цікавить теоретичний матеріал по темі моєї курсової роботи, тобто
мені потрібно описати про організції позакласної роботи, її види, як її організувати. А конкретний приклад
організації я повинен описати після проходження практики в школі.

Тоді лишається єдине.
Знайти такий реферат або курсову роботу в інеті.
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
спробуйте пошукати серед цієї інформації, колись все це мені добряче згодилось для курсових і дипломних:
http://www.iro.yar.ru:8101/resource/distant/informatics/index.shtml
http://vio.fio.ru/vio_site/cd_site/Articles/title.htm
RomanPetrovich Дата: Пн, 10.03.2008, 11:02 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Зайди на сайт www.1september.ru там є конкурс "Відкритий урок" з різних предметів там можна дуже багато знайти і по позакласній роботі, правда все на російській мові.
Ktara Дата: Пн, 10.03.2008, 11:03 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Quote (Yurik_lutsk)
Я ще не являюсь вчителем інформатики але навчаюсь на четвертому курсі. Так як повинен написати курсову роботу, то виникла проблема, в мене тема "Організація позакласної роботи з інформатики в 10-11 класах". Якщо можливо хтось має якісь матеріали, буду дуже вдячний.

Однїєю із форм є факультатив - інформація є, так що можна написати
Yurik_lutsk Дата: Пн, 10.03.2008, 11:03 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Quote (Ktara)
Однїєю із форм є факультатив - інформація є

Якщо маєте інформацію, то поділіться, цікавить саме методи, засоби проведення факультативів, вобщем все що потрібно для курсової роботи. І ще одне, якщо хтось має розробку календарного плану з факультативу "Ком'ютерна графіка" для 10-11 класу, буду дуже вдячний за допомогу. whistle

sergey Дата: Пн, 10.03.2008, 11:03 | Повідомлення № 24
Знаток мови С
Рейтинг: 9
Quote (Yurik_lutsk)
І ще одне, якщо хтось має розробку календарного плану з факультативу "Ком'ютерна графіка" для 10-11 класу, буду дуже вдячний за допомогу.

Календарний план «Основи комп’ютерної графіки»
Всеукраїнське видання для вчителів «ІНФОРМАТИКА» №26-27 (410-411), липень 2007 року.
Автори: Ю.Дорошенко, І.Завадський.

Архів цього плану надішлю у відповідний розділ форуму...

kom_adm Дата: Пн, 10.03.2008, 11:03 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Ваш календарний план

Ця допомога від користувача sergey. Так що репутацію підняти ви маєте йому на +1.

Прикріплення: OKG.rar(12.8 Kb)
pawelblyn Дата: Чт, 26.03.2009, 11:56 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Шановні колеги, може хто кине лінк на програму Unis school (не демо-версію) або саму прогу на e-mail pawel_boshek@yahoo.com Буду дуже вдячний за допомогу.
W-w-W Дата: Пт, 15.05.2009, 15:06 | Повідомлення № 27

Quote (pawelblyn)
Шановні колеги, може хто кине лінк на програму Unis school (не демо-версію)

Будь ласка ось посилання Юніс там зареєструєтесь і скачаєте
kom_adm Дата: Пт, 15.05.2009, 23:02 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Я так зрозумів, що pawelblyn, хотів отримати зломану версію програми. Але ж ми не займаємось розповсюдженням неліцензійного ПО.
P.S. в неті дуже важко розшукати потрібну Вам програму (не демо).
W-w-W Дата: Пт, 15.05.2009, 23:06 | Повідомлення № 29

Quote (Ковальчук_Олександр)
P.S. в неті дуже важко розшукати потрібну Вам програму (не демо).

Просто не реально, там треба надсилати в їхню контору код від програми реєстраційний, а вони у відповідь активаційний. Так що нічого у вас pawelblyn, не вийде найти так!!!!
samael_lilitsch Дата: Ср, 16.09.2009, 09:16 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
на сайті міністерства освіти (офіційному) є інструктивно методичні рекомендації для викладання інф. в 2009-2010 році.
кілька сторінок пдф на останніх двох подано готове календарне планування (своє готував на його основі, повністю відповідає програмі)
хоча особсто мені не дуже подобаєтся-шкільні можливості нету для такої навчальної програми не в моготу.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Дайте будь-ласка пораду! (По якій програмі навчати учнів 9 класу?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.