Чт, 21.09.2017, 17:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Чи можна вважати комп’ютерно неграмотного вчителя сучасним? (Переміщено до архіву)
Чи можна вважати комп’ютерно неграмотного вчителя сучасним?
Чи можна вважати вчителя, який є комп’ютерно неграмотним, сучасним та перспективним педагогом?
1.Так.[ 8 ][10.13%]
2.Ні.[ 47 ][59.49%]
3.Питання задано не коректно.[ 24 ][30.38%]
Усього відповідей: 79
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 28.02.2008, 01:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання проголосувати та залишити свої аргументи.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 18:20
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 15.09.2009, 19:02 | Повідомлення № 106
Ветеран спілкування
Пане pasichov, це Ваше ІМХО і Ви на нього маєте повне право. А своє ІМХО я описав в постах вище.
Підтекст дискусії можна знайти в приватних темах. Якщо є різні думки, а опитування показує, що є, то тема має право на існування.
sgrecords Дата: Чт, 17.09.2009, 11:22 | Повідомлення № 107
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Серед моїх знайомих є інформатик який викликає мене для встановлення офісу, ОС і т.д., пишається 1-ю категорією, знанням методи і т.п. В цій ситуації тему треба підкорегувати "Чи можна вважати інформатика, який є комп’ютерно неграмотним, сучасним та перспективним педагогом?"
На мою власну думку, в будь-якій іншій сфері комп'ютер доповнює педагогічні якості викладача, якщо рівень знань бажає бути кращим, або його взагалі немає, це гірше, але не смертельно. А от для інформатика...в мене нема слів.
Зараз всі молоді більш менш на "ТИ" з комп. але сьогодні це - як вміти читати і писати, не більше. А от знання дисципліни часто зводиться до цитування книжок.

Відредаговано: sgrecords - Чт, 17.09.2009, 11:23
russo Дата: Чт, 17.09.2009, 21:02 | Повідомлення № 108
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Серед моїх знайомих є інформатик який викликає мене для встановлення офісу, ОС і т.д., пишається 1-ю категорією

Таких еще много. Некоторые системный блок называют процессором (услышал сегодня на уроке от 5-классников). Это начальная школа постаралась. Пришлось показать процессор.
NataliyG Дата: Пн, 28.09.2009, 16:29 | Повідомлення № 109
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (sgrecords)
Чи можна вважати інформатика, який є комп’ютерно неграмотним, сучасним та перспективним педагогом?"

Ну тоді ставити питання треба так: "Чи можна вважати вчителя хорошим якщо він не володіє своїм предметом?"
Є всякі вчителі! Безперечно э такі які які мають високі знання але не знають методики і не мають підходу до дітей. І невідомо, що гірше програлини в теорії предмету чи прогалини в методиці. Звичайно добре коли є і одне і друге.
Але взагалі якщо говорити про вчителів не інформатиків, то соромно коли він іде з учнем до іформатичного кабінету щоб той йому дві лінійки набрав. (Оце і називається неперспективний і не сучасний вчитель)
pasichov Дата: Пн, 28.09.2009, 19:48 | Повідомлення № 110
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (sgrecords)
Зараз всі молоді більш менш на "ТИ" з комп. але сьогодні це - як вміти читати і писати, не більше. А от знання дисципліни часто зводиться до цитування книжок.

100% . І при цьому часто-густо урок провести не можуть. Слова з них не вискакують. навдь ті ж самі цитати....
Але вважають себе сучасними... по вміють папірець з ворда розрукувати...
Фаховий рівень учителя-це не володіння тим чи іншим інструментом ЦЕ ЙОГО СПОСІБ ЖИТТЯ.
mudrak Дата: Сб, 12.12.2009, 19:13 | Повідомлення № 111
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
В наш час, будь-яка людина, що не володіє хоч якимись знаннями з інформатики та не має хоч би мінімальних навичок користувача - обділена (якщо не говорити "неповноцінна") людина (а такий вчитель це вчорашній вчитель). Таких жалію, і намагаюся допомогти, якщо вони хочуть вчитися, а не спихнути свою проблему на "спеціаліста".
Bandalak Дата: Сб, 12.12.2009, 19:39 | Повідомлення № 112
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Хто бажає опанувати комп'ютер - той знайде можливість,
а хто не бажає - шукає причину!
Вчитель Дата: Сб, 12.12.2009, 21:56 | Повідомлення № 113
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (ISV)
Ви забули ще про вчителів ... трудового навчання... Не потрібно забувати про те, що ПК для предметника - всього лише засіб навчання.

Не робив нічого для музики, але для вчителів ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ Києва провів кілька майстеркласів. Принаймні півтора десятка з учителів ЧУДОВО РОЗУМІЮТЬСЯ на тому, що може дати для трудового навчання комп"ютер. До речі, ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ на республіканському рівні предметних олімпіад комп"ютер було застосовано на олімпіаді саме з трудового навчання... Це було ДУЖЕ давно, тоді ще ПС/2 використовували...
Отак! Подробиці, якщо цікаво, розповім...
Антитеза: Особисто я НЕ ВИКОРИСТОВУЮ комп"ютер на лекціях з теор. фізики у виші - лайте мене... Оце моє ІМХО...
Каждому овощу свой фрукт!

Відредаговано: Вчитель - Сб, 12.12.2009, 21:58
mouse Дата: Сб, 12.12.2009, 22:06 | Повідомлення № 114
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Вчитель)
на лекціях з теор. фізики у виші

А який розділ з теор фізики читаєте? (якщо не секрет)
ihor_hontar Дата: Сб, 12.12.2009, 22:07 | Повідомлення № 115
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Quote (mudrak)
В наш час, будь-яка людина, що не володіє хоч якимись знаннями з інформатики та не має хоч би мінімальних навичок користувача - обділена (якщо не говорити "неповноцінна") людина (а такий вчитель це вчорашній вчитель).

В нашому районі, а можливо, і області не пройдеш чергову атестацію поки не здаш ексамен з комп'ютерних технологій (це мінімум користувацькі навики володіння комп'ютером). А ті вчителі, що атестувались в 2007, 2008, 2009-х роках повинні пройти курси по Мcrosoft i Intel для наступної атестації.
Вчитель Дата: Сб, 12.12.2009, 22:22 | Повідомлення № 116
Прописаний назавжди
Quote (sgrecords)
Серед моїх знайомих є інформатик який викликає мене для встановлення офісу, ОС і т.д., пишається 1-ю категорією, знанням методи і т.п. В цій ситуації тему треба підкорегувати "Чи можна вважати інформатика, який є комп’ютерно неграмотним, сучасним та перспективним педагогом?"

Бачу і я таке "щастя"... Дуже часто. Гнати в шию - сили немає, побити - нецивілізовано, змиритись - неможливо. У селі кажуть: "Мама не навчили - горе", але ж дітей вчить отой учитель, дали йому !-у категорію. Я колись, на досить високому рівні, обстоював думку, що до стандартних вимог на присвоєння 1-ї і вище категорії вчителю треба спитати його начальство, чи є можливості в нього використовувати ПК, і, якщо є, то чи використовує... А тоді вже думати, чи він дійсно задовольняє НЕОБХІДНИМ умовам... Жорстоко, але необхідно.
Колись нам вчителька української носила на урок патефон (!!!!, маленька школа в містечку, фіз.мат. клас), ми слухали Великих українських акторів. Тоді (1965р) це було дещо шокуючим, але всі сиділи, слухали. Імпринтінг відбувся - ми, майже всі, - успішні люди...

Додано (12.12.2009, 21:15)
---------------------------------------------

Quote (mouse)
А який розділ з теор фізики читаєте? (якщо не секрет)

Я читаю в ХАІ на спеціальності 08 "теоретичну і експериментальну фізику", а компутер не використовую тоді, коли треба за пару списати дві-чотири дошки крейдою... Зрозуміло, фізика ВСЯ. Рівень - різний для різних тем, але там, де це допустимо, - читаю приблизно на рівні Савельева і трохи вище.

Додано (12.12.2009, 21:22)
---------------------------------------------

Quote (ihor_hontar)
В нашому районі, а можливо, і області не пройдеш чергову атестацію поки не здаш ексамен з комп'ютерних технологій (це мінімум користувацькі навики володіння комп'ютером).

И ЭТО - ПРАВИЛЬНО!

Відредаговано: Вчитель - Сб, 12.12.2009, 22:26
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 12.12.2009, 23:40 | Повідомлення № 117
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
В нашому районі, а можливо, і області не пройдеш чергову атестацію поки не здаш ексамен з комп'ютерних технологій

Продвинутий у Вас район. Можливо і в нас з часом до такого дійде.
Quote (Вчитель)
Я колись, на досить високому рівні, обстоював думку, що до стандартних вимог на присвоєння 1-ї і вище категорії вчителю треба спитати його начальство, чи є можливості в нього використовувати ПК, і, якщо є, то чи використовує... А тоді вже думати, чи він дійсно задовольняє НЕОБХІДНИМ умовам... Жорстоко, але необхідно.

Повністю підтримую. Для вчителя-предметника це вкрай необхідно. Та навіть тим же прикладним програмним забезпеченням навчального призначення вчитель не зможе скористуватись, не маючи навичок роботи з ОС.
vitali4 Дата: Нд, 13.12.2009, 01:56 | Повідомлення № 118
Часто заходить...
Рейтинг: 5
У нас учитель математики вже 3 роки як пенсіонерка. Минулого року пійшла на комп. курси, успішно закінчила. Тепер клйопає презентації дя 5-х класів (математика з мультяшними героями). Діти в захваті. Я з радістю їй допомагаю.
shuper_v Дата: Пт, 07.10.2011, 15:21 | Повідомлення № 119
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
навіщо вчителю фізкультури знання ПК?

ну не скажіть. В нас фізкультурники працюють за компами. Не погано володіють вордом.
Oh_little_bucket Дата: Сб, 08.09.2012, 13:39 | Повідомлення № 120
Новий користувач
Рейтинг: 0
Мінімальні, базові знання з роботи з ПК мають бути в кожного вчителя. Інша справа як це контролюється і чи має це контролюватися. Як от у цьому році кажуть, що без презентацій вже і категорію не отримати і навіть не підтвердити, то це вже трохи занадто. Але знати якісь основи все ж необхідно, а не з переляком дивитися на вікно Word'у. На мою думку це має бути внутрішньою необхідністю, прагненням до самовдосконалення, але вимогою це бути не може, вчитель з 30-річним досвідом блискучої роботи не може в одну мить стати недолугим через незнання офісних програм, імхо.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Чи можна вважати комп’ютерно неграмотного вчителя сучасним? (Переміщено до архіву)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.