Пт, 27.01.2023, 23:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Потрібен спеціаліст по ActionScript 3.0 (Необхідна допомога спеціаліста!)
Потрібен спеціаліст по ActionScript 3.0
gromko Дата: Ср, 31.12.2014, 08:04 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Суть проблеми - у середовищі програмування Скретч 2.0, у графічному редакторі текстові інструменти (як у векторному, так і графічному режимі) не підтримують роботу з не-латинськими символами, хоча в інших місцях програми кирилиця працює без проблем/
Це можна вирішити "сторонніми методами" - готувати написи для Сцени у векторному редакторі (Inkscape) та експортувати у форматі SVG, щоб потім використати у Скретчі.
Відсутність підтримки non-English characters розробники пояснюють необхідністю використовувати значно більшого обсягу пам'яті для образів символів, причому така ж ситуація і з німецькою чи французькою мовою (там, де використовуються діакритичні знаки тощо).
Ми зверталися до команди розробників: https://github.com/LLK/scratch-flash/issues/231, https://github.com/LLK/scratch-flash/issues/54, але "віз" і нині там - запити були благополучно закриті, як такі, що не затребувані спільнотою.
Що робити? Варто спробувати самим зробити форк програми з підтримкою кирилиці (якщо у когось є достатній досвід програмування в ActionScript 3.0), вихідний код тут - https://github.com/LLK/scratch-flash
Шрифти знаходяться тут - https://github.com/LLK....ts
У наявному у Скретчі файлі шрифтів Helvetica-Bold.ttf є кириличні символи (скачав з https://github.com/LLK....aw=true і подивився), але метод відображення символів у редакторі блокує введення не-латинських символів.
Модуль для обробки тексту - https://github.com/LLK....Tool.as
Щось про вирішення проблеми: We've been dealing with the same issue in Arabic for years. Flash and non-Latin letters do not always play well together. There is a new component out called Text Layout Framework for CS4 that is supposed to play better with foreign languages.
Використання Text Layout Framework
http://help.adobe.com/ru_RU....00.html
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Потрібен спеціаліст по ActionScript 3.0 (Необхідна допомога спеціаліста!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.