Нд, 19.11.2017, 08:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть розібратися з плануванням вивчення інформатики (інформаційно-технологічний профіль)
Допоможіть розібратися з плануванням вивчення інформатики
Satim Дата: Ср, 03.09.2014, 12:34 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Справа така. Кілька років не було ІТ профілю в 10-11 класі. Цей рік 10 клас іде по ІТ профілю. Ну і відповідно на наступний рік 11 клас продовжать. Складаючи календарне планування у мене виникли деякі питання на які хотів би отримати відповіді. Методист в райво помінявся, тому і питаю у вчителів практиків.
1 Алгоритмізацію і програмування за якою мовою вчити в 10 класі? Ми вивчали в 8-9 класі поглиблено за программою Караванової. Продовжувати по Паскалю? Тому що за програмою профільного навчання основи ООП вивчаються в 11 класі. А в 10 класі практично дублюються ті ж теми що вчили в 8-9
2. ООП я можу вивчати по Делфі? чи обов'язково по ВБ?
3. може в когось є орієнтовне планування подібного профілю і буде бажання поділитися то я буду вдячний, бо те що я знайшов взагалі не містить алгоритмізації
volodschool2 Дата: Ср, 03.09.2014, 16:57 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Цитата Satim ()
може в когось є орієнтовне планування подібного профілю

https://yadi.sk/d/LmVdYJmvax34E , спробуйте проаналізувати цей варіант
Цитата Satim ()
ООП я можу вивчати по Делфі? чи обов'язково по ВБ?

Ніде не сказано про обов’язковість використання того, чи іншого середовища. Я використовую Delphi, маємо підручник для профільного рівня (Ривкінд), там також пропонують Delphi.

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 03.09.2014, 16:58
Newbie Дата: Ср, 03.09.2014, 17:54 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
по 1 і 2) Мова програмування не визначається навчальною програмою - можете вивчати те, що вважаєте за потрібне.
у нас схожа ситуація (вже традиційно кілька років): 8-9 класи мали поглиблене вивчення, 10-11 клас - ІТ-профіль. але клас мішаний, разом із тими, що раніше не вивчали програмування взагалі. виходимо із ситуації вивченням такого середовища програмування, яке для всіх нове - VB наприклад, чи Delphi (з ним лише оглядово знайомились). Спочатку йдуть базові речі, потім перехід до візуального режиму. Повторення не заважає, хоча звичайно ті, хто вперше стикаються з алгоритмізацією у гіршій стартовій позиції.
Зараз от Python починаємо, а з 11м - С++. запрошую на сайт дистанційного навчання інформатики, там досить багато корисних матеріалів (і завжди в процесі наповнення і доповнення :) )
3) варіант планування на http://dystosvita.mdl2.com/ (різні планування на різних аркушах - всі класи і рівні вивчення інформатики, курси за вибором)
Satim Дата: Чт, 04.09.2014, 09:24 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Дякую. Розібрався. Принаймні з календарним плануванням. Ну а все інше по ходу роботи
haymnvk Дата: Пт, 05.09.2014, 19:41 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Маю годину інформатики в 8 класі. Підкажіть, яку програму використати? В 7 класі не вивчали інформатику
Шестопалов Дата: Пт, 05.09.2014, 20:41 | Повідомлення № 6
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Цитата haymnvk ()
Маю годину інформатики в 8 класі. Підкажіть, яку програму використати? В 7 класі не вивчали інформатику
Беріть підручник для 7-го класу електронний безкоштовно, зошит - 6 грн. см. "Аспект".

Посібник для7-го класу. Базовий курс. (PDF) http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/Inf-7-v4.pdf
Робочий зошит для 7-го класу.http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=7rbz

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 05.09.2014, 20:55
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть розібратися з плануванням вивчення інформатики (інформаційно-технологічний профіль)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.