Вт, 16.07.2019, 16:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Що перекласти для школярів? (Потрібна Ваша порада)
Що перекласти для школярів?
tals Дата: Вт, 19.02.2008, 09:37 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні інформатики!

Зараз є реальна можливість перекласти і видати підручник з інформатики для школярів. Питання: яку англомовну книгу Ви вважаєте необхідно перекласти, щоб вона знадобилася школярам як основний\додатковий ресурс?

Прошу писати свої пропозиції тут. Можна навіть просто вказати якої латератури не вистачає. Дякую.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:42
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 19.02.2008, 17:19 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
tals, я прошу вас більш детально описати свою пропозицію. Я не знаю жодної англомовної книги з інформатики. От якби їх подивитися, проаналізувати...
tals Дата: Вт, 19.02.2008, 22:33 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Є грант на идавництво перекладної літератури з інформатики. Питання в тому, яких книжок не вистачає. Тобто є українські автори, але, можливо, вони покривають не всі теми. Бажано, щоб ця книжка була не вузькоспеціалізованою (як-от Фотошоп № якийсь), а могла використовуватися як довідкова література для різних класів, користувачів.
Newbie Дата: Ср, 20.02.2008, 07:52 | Повідомлення № 4
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
я би почала з Computer Science:An Overview (10th Edition). справа не стільки в тому які теми не покриті українськими авторами, як у різниці в підходах. ми по-різному бачимо підхід до computer science, інформатики, тому варто знати що ж розуміють під цим терміном "у них". брати варто найсучасніше видання (2008 року), власне оглядове, без вузької спеціалізації. це моє бачення smile
tals Дата: Ср, 20.02.2008, 07:55 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Це вже щось, дякую!
anton_k Дата: Ср, 12.03.2008, 20:34 | Повідомлення № 6
Часто заходить...
Рейтинг: 2
з Computer Science
Quote (tals)
Це вже щось, дякую!

Як на мене, то Computer Science звичайно можна перекласти на укр. А що далі? Я наче бачу, як всі раптом змінять програми, підручники, пісібники, тощо і раптом з 1 вересня (1 січня, 1 квітня /потрібне підкреслити/) розпочнуть інформатику по-новому. До речі, ще у 2002 (або 2003) у мене був (і зараз десь лежить) стандарт з Computer Science російською мовою (майже 180 стр. тексту), так ті «дінозаври від інформатики», з якими довелося з цієї теми поспілкуватися, лише скептично погортали цей фоліант і констатували, що «А у нас шкільна інформатика краща у світі». І все, більше ніяких з них аналізів.
Так що прекладайте, може вас почують, хоча не вірю.

Newbie Дата: Ср, 12.03.2008, 23:03 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ні, воно помаленьку, але міняється. оновлюється "кров" і мізки на різних рівнях. дуже повільно правда, і з "динозаврами" нам ще довго жити... але без подібних перекладів загал так і не дізнається про можливі альтернативи!
Escuela Дата: Пн, 24.03.2008, 14:50 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Newbie)
але без подібних перекладів загал так і не дізнається про можливі альтернативи!

Погоджуюсь з цією тезою.

Виглядає цей журнал солідно! А от яке його наповнення? Де його можна переглянути?? cool

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Що перекласти для школярів? (Потрібна Ваша порада)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.