Сб, 21.10.2017, 16:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Розірвання Договору про працевлаштування випусників
Розірвання Договору про працевлаштування випусників
maxw Дата: Чт, 11.04.2013, 21:01 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго всім дня!
Я молодий вчитель інформатикти сільської школи.
Сам народився в селі, але працюю в іншому. Після закінчення університету одружився і ми із дружиноюю влаштувалися в незнайоме для нас село. Перед працевлаштуванням заключили Договір про працевлаштування випусників і отримали "Підьомні". Потім дружина пішла в декретну відпустку. Живем у будинку, за який платимо орендну плату та комунальні послуги. Після заселення робили невеликий ремонт. 
Зараз вже допрацьовую другий рік. Але позавчора власник будинку повідомив, що потрібно буде звільнити будинок (повернеться бабуся, що раніше там жила).
Нам місцева сільська рада запропонувала інший будинок (де потрібно робити косметичний ремонт), але він нам не сподобався (не сподобалися побутові умови).
І ми вирішили переїхати до міста (росташоване за 50 км від села). А до школи я хочу потряпляти на автобусі.
Маю питання:
Повинна держава оплачувати мій проїзд і до кого з цим питанням звертатися?
В яких випадках я можу розірвати Договір про працевлаштування випусників та не повернути "підьомні"???
Oliver81 Дата: Пт, 17.05.2013, 00:32 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
а таке існує??
З вами що був укладений договір?? можна детальніше цікаво просто, я думав в Україні такого немає, тільки на словах
Що за "підьомні"?
Можна сам договір скинути.

Додано (16.05.2013, 23:32)
---------------------------------------------
ось що знайшов:витяг з примірника договору:

Цитата
Роботодавець:
- Надає вищому навчальному закладу пропозиції щодо наявності вакантних посад педагогічних працівників із зазначенням умов оплати праці, наявності чи відсутності житла у визначеному населеному пункті, наявності інших соціально-побутових умов.
- Організовує прийняття прибулих, працевлаштування відповідно до направлення та в двотижневий термін інформує вищий навчальний заклад про працевлаштування молодого фахівця.
Забезпечує:
   матеріальне стимулювання молодого фахівця відповідно до чинного законодавства;
  сприяє постановці молодого фахівця на квартоблік як особи, що потребує поліпшення житлових умов, а також прикріплення до медичної установи;
  безпечні та нешкідливі умови праці молодого фахівця.
про оплату за проїзд нічого не сказано, моя порада уважно перечитай договір.
Чи сказано в ньому що роботодавець забезпечує тебе житлом?
volevikt Дата: Пт, 17.05.2013, 10:25 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Цитата (maxw)
не повернути "підьомні"???
У минулому навчальному році у нашому районі була подібна ситуація.
Молодий хлопець пропрацював у сільській школі 2,5 роки, а потім виїхав до міста, де одружився і знайшов роботу.
Договір було розірвано і "підйомні" молодий вчитель повернув у повному обсязі. (((

Згодна, з Oliver81: Вам потрібно більш уважно прочитати Договір.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 17.05.2013, 10:54 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (Oliver81)
про оплату за проїзд нічого не сказано
Щодо цього знайшов ось таке: http://www.u-e-p.eu/news....zd.html
Але не знаю, чим закінчилась ця історія...
NADIN_MIKULKO Дата: Ср, 08.10.2014, 22:43 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Якщо Ви уклали договір, то маєте відпрацювати всі 3 рокт, обійти закон вам допоможе метод переведення із однієї школи до іншої, але без переривання стажу роботи, бо в такому варіанті Ви сплатите державі всі підйомні кошти в повному розмірі.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.10.2014, 00:55 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Ще посилання на нормативні документи не завадили б.
ilona_15 Дата: Чт, 09.10.2014, 13:34 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Тут подивіться, зовсім свіженьке.

http://www.kadrovik01.com.ua/news/vipuskniki_vnz_pedagogichnikh_spetsialnostejj_otrimajut_odnorazovu_groshovu_dopomogu/
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Розірвання Договору про працевлаштування випусників
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.