Вт, 22.05.2018, 14:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 21:34
Nevirkovets Дата: Сб, 12.04.2008, 15:48 | Повідомлення № 121
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Доброго дня шановні учасники форуму. Я є другим співавтором тестової системи MIFTests. Радий що наша програма зацікавила велику кількість людей, а це і є основним завданням при розробці даного програмного продукту.
Читаючи Ваші повідомлення ми постаралися трохи виправити недоліки, що були в попередніх версіях і намагаємося його ще більше вдосконалити. Зараз на сайті miftests.com є оновлена демо версыя програми. В основному до нашого продукту були зауваження, щодо встановлення. В оновленій версії це було усунуто!!! Отже хто не розібрався як встановлювати її то прошу спробувати оновлення!!!
А тепер шановний bochik, спробую роз'яснити ситуацію:
Quote (bochik)
Не дуже зрозумів, в чому проблема у зберіганні введоного тексту у спец. поле,

Немає ніяких проблем, є проблеми автоматичної перевірки комп'ютером. До нового навчального року обов'язково додасться питання типу "Ввести слово", яке буде перевірятися комп'ютером. У нас алгоритми перевірки уже є і ми їх поступово опрацьовуємо.
Quote (bochik)
оцінюється така відповідь вчителем окремо, а не при автоматичному оцінюванні!!! НАприклад усі питання - тестові 9 балів + 1 питання формату "введення тексту" - 3 бали аналізується окремо учителем

Це в планах є, саме так ми і маємо реалізувати, але це буде зовсім інший вид запитання шось по типу "Вільна відповідь". Програма не буде аналізувати текст, що є написаний, а буде давати можливість учителю додати певний відсоток ваги запитання, і відповідно занести дані у журнал!!! на даному етапі ми так бачимо вирішення проблеми із введенням тексту. Якщо будуть пропозиції то ми радо їх розглянемо і обговоримо!!!
vitaliys Дата: Нд, 13.04.2008, 10:41 | Повідомлення № 122
Новий користувач
Рейтинг: 0
Дозвольте вставити свою ремарку.

І все таки як для мене обгортка цукерки теж має бути гарною як і сам смак цукерки. Програмуючу сторону здається залатали. Рекомендую розробникам попрацювати над зовнішнім виглядом комплексу. Маю на увазі, що є дуже багато маленьких нюансів при оформленні. Ну, наприклад, другий малюнок з http://www.miftests.com/mifeditor/index.html там є табличка. На перший погляд вроді все і нормально, але навіть я вчу своїх студентів правильно форматувати текст в таблиці. Можливо ще є такі нюанси.
Тобто моя думка така: зовнішній вигляд теж багато про що говорить.

Varkan Дата: Пн, 14.04.2008, 12:01 | Повідомлення № 123
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (vitaliys)
І все таки як для мене обгортка цукерки теж має бути гарною як і сам смак цукерки.

Quote (vitaliys)

Звичайно над зовнішнім виглядом ще тра попрацювати але є але:
на заході кажуть не важливо який смак страви основне як її подати.
на сході кажуть не дивись на те який вигляд і смак страви, думай про те що корисного ти з цієї страви береш.
Тобто скільки людей стільки і думок і кожному не догодиш.

Nevirkovets Дата: Пн, 14.04.2008, 12:45 | Повідомлення № 124
Написав MifTests
Quote (vitaliys)
На перший погляд вроді все і нормально, але навіть я вчу своїх студентів правильно форматувати текст в таблиці.

Цікаво, як на Ваш погляд є правильно?
Quote (vitaliys)
Можливо ще є такі нюанси.

Будемо раді почути і обговорити!11
Quote (vitaliys)

Повністю погоджуємося
Quote (Varkan)

Саме тому ми не говоримо що обовязково змінимо, а обговоримо!!!
bochik Дата: Пн, 14.04.2008, 13:36 | Повідомлення № 125
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Nevirkovets)
Це в планах є, саме так ми і маємо реалізувати, але це буде зовсім інший вид запитання шось по типу "Вільна відповідь". Програма не буде аналізувати текст, що є написаний, а буде давати можливість учителю додати певний відсоток ваги запитання, і відповідно занести дані у журнал!!! на даному етапі ми так бачимо вирішення проблеми із введенням тексту. Якщо будуть пропозиції то ми радо їх розглянемо і обговоримо!!!

Саме це я і мав на увазі, дуже чекатиму версію програми, в якій буде реалізована така функція!!! Можете мене поставити в чергу тих, хто купує програму за таких умов. Вдачі у цій нелегкій справі!!! Натхнення і креативності в роботі над Міф-тестом!

oleg_teacher Дата: Пн, 14.04.2008, 17:31 | Повідомлення № 126
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (bochik)
Саме це я і мав на увазі, дуже чекатиму версію програми, в якій буде реалізована така функція!!! Можете мене поставити в чергу тих, хто купує програму за таких умов. Вдачі у цій нелегкій справі!!! Натхнення і креативності в роботі над Міф-тестом!

А чи конче необхідний даний вид запитання? Можна ж по різному проводити урок, використовуючи тестування і вільну відповідь на листку. На рахунок "відповідь - слово" то я не заперечую. Коли ж я хочу отримати розгорнуту відповідь то можна використати і наприклад усне опитування або ж письмове опитування на листочку ...
vitaliys Дата: Вт, 15.04.2008, 17:05 | Повідомлення № 127
Новий користувач
Quote (Varkan)
Звичайно над зовнішнім виглядом ще тра попрацювати але є але:
на заході кажуть не важливо який смак страви основне як її подати.
на сході кажуть не дивись на те який вигляд і смак страви, думай про те що корисного ти з цієї страви береш.

Але програма пропонується для продажу в Україні, за такою логікою її треба було б написати китайською і однією з європейських мов...

Додано (15.04.2008, 16:05)
---------------------------------------------

Quote (Nevirkovets)

Свій погляд залишу при собі, якщо висвітлю його, то він вже може стати не тільки мій. А лише пропоную щось змінити, а Ваше право змінювати чи ні.

Varkan Дата: Вт, 15.04.2008, 17:29 | Повідомлення № 128
Викладач ВУЗу
Quote (vitaliys)
за такою логікою її треба було б написати китайською і однією з європейських мов...

про китай я нічого не говорив і про європу також.
Не тра прискіпуватися до слів. це не вічливо.

Nevirkovets Дата: Вт, 15.04.2008, 18:29 | Повідомлення № 129
Написав MifTests
Quote (vitaliys)
Свій погляд залишу при собі, якщо висвітлю його, то він вже може стати не тільки мій. А лише пропоную щось змінити, а Ваше право змінювати чи ні.

Ціково, а навіщо було затіювати розмову? (чи може це думки в слух?).
Ми готові вислухати свої помилки, якщо хтось бажає їх висвітити.
Все не ідеальне і ми в тому числі, можна впевнено вказувати на недоліки!!!

Відредаговано: Nevirkovets - Вт, 15.04.2008, 18:30
ktyd Дата: Вт, 15.04.2008, 18:41 | Повідомлення № 130
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (bochik)
просто оцінюється така відповідь вчителем окремо, а не при автоматичному оцінюванні!!! НАприклад усі питання - тестові 9 балів + 1 питання формату "введення тексту" - 3 бали аналізується окремо учителем

Чето я не понимаю.
Если хотите такое организовать с миф тестом пожалуйста (и заметте ничего дорабатывать не нужно):
1. Составляете тест с системой оценивания 9 баллов
2. После тестирования даете ученикам листочки и просите чтобы они дали писемный ответ на вопрос такойто.......
3. Проверяете ответы добавляете оценку за тестирование и в журнал ставите общую.

Запомните не все ученики владеют быстрым методом набора текста и даже ввод одного предложения может занять много времени.
Одна из задач компютерной системы контроля знаний это минимализировать затраты на время дачи ответов.
Да и еще при предлагаемом вами варианте теряется независимость оценивания от человеческого фактора.

Додано (15.04.2008, 17:41)

Quote (vitaliys)

Это было написано только для того чтобы чтото написать.
Если нету чего сказать то лучше помолчать - древнея мудрость.

Varkan Дата: Вт, 15.04.2008, 20:03 | Повідомлення № 131
Викладач ВУЗу
Quote (vitaliys)
Свій погляд залишу при собі, якщо висвітлю його, то він вже може стати не тільки мій.

Я шось знаю але нікому не скажу!!!

vitaliys Дата: Ср, 16.04.2008, 09:25 | Повідомлення № 132
Новий користувач
Quote (Nevirkovets)
Ціково, а навіщо було затіювати розмову? (чи може це думки в слух?). Ми готові вислухати свої помилки, якщо хтось бажає їх висвітити. Все не ідеальне і ми в тому числі, можна впевнено вказувати на недоліки!!!

Я висвітлив свою думку про те, що можна щось змінити. Ви це або сприймаєте або ні.

Quote (Nevirkovets)

Але я не повинен говорити Вам як є правильно, Ви самостійно вирішуєте це питання.

Додано (16.04.2008, 08:25)

Quote (Varkan)
Я шось знаю але нікому не скажу!!!

Саме так, коли буду вважати за потрібне, тоді і скажу
Varkan Дата: Ср, 16.04.2008, 10:47 | Повідомлення № 133
Викладач ВУЗу
Стикнувся з такою проблемою.
При проходженні тестування учень дуже швидко запустив ще раз тест і я довго йому доказував за шо йому та оцінка а не інша (другий раз учень набагато краще пройшов тест)
тому пропоную в адміністраторі добавити 2 опції:
1. вибір тесту має бути учителем а не учнем (тобто в адміністраторі перед початком тестування я маю вказати який тест чи декілька тестів які учні мають пройти)
2. обмеження кількості проходження тестів (я вказую чи один раз можна пройти тест чи декілька)
oleg_teacher Дата: Ср, 16.04.2008, 10:56 | Повідомлення № 134
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
пропоную в адміністраторі добавити 2 опції:

Цікаві опції ... досить ефективно можна було б проводити тестування додавши ці можловості до адміністратора
Yura_Shrol Дата: Ср, 16.04.2008, 21:14 | Повідомлення № 135
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
Про те, що учні не повинні мати доступ до всіх тестів, щоб не могли переписати питання і підготуватися лише до них, це однозначно.
Quote (Varkan)
вибір тесту має бути учителем а не учнем

Це мона реалізувати самостійно. В мене поряд є дві папочки. В одній всі тести, в другій ті, які мають пройти учні (до неї відкритий мережний доступ). Перед уроком просто копіюю необхідний тест в потрібну папку, а після уроку видаляю. В результаті учні можуть пройти лише той тест, який мені потрібно.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.