Пн, 19.11.2018, 09:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 10:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:34
Varkan Дата: Вт, 08.04.2008, 17:33 | Повідомлення № 91
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (oleg_teacher)
Це звичайно нормально коли вибрано усі варіанти!!! (із 4 по 2)

Ось шо я мав на увазі:
є запитання в якому з 7 варіантів відповіді є 4 правильні.
я вибрав 4 на мій погляд правильні причому як оказалось з них 2 правильні а 2 неправильні
невже за таку відповідь я набираю 0 балів?

ktyd Дата: Вт, 08.04.2008, 17:55 | Повідомлення № 92
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (oleg_teacher)
А скільки мінусувати?
Якщо є питання містить 5 варіантів відповідей 3 із яких правильно.

Если ученик дает неверный ответ на вопрос то это значит что он не знает предмет вопрса, даже если есть несколько вариантов ответов и он дал некое количество верных, и несколько неверных в таком случае у меня вывод такой что он не знает полностью правильный ответ и ответ как полуверный я не защитываю, должно быть только 2 варианта оценивания ученика: ученик ответил верно и ученик ответил неверно и никаких там 0.5 балла, 0.3 балла....
Бал защитывать только тогда когда ученик выбрал только все верные ответы, причем он должен выбрать ВСЕ ответы которые учитель позначил как правильные. В других случаях когда ученик отметил все варианты ответов, или среди выбраных ответов оказался хоть один неверный не прибавлять даже 0.0000001 бала, только 0 баллов.
И вообще чтобы не были ученики слишком умными за виделение всех вариантов ответов снимать баллы с общейоценки

Відредаговано: ktyd - Вт, 08.04.2008, 17:56
oleg_teacher Дата: Вт, 08.04.2008, 18:33 | Повідомлення № 93
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Yura_Shrol)
бал=кількість вибраних правильних/кількість існуючих правильних-кількість вибраних неправильних/кількість існуючих неправильних.

Говорилося про дану формулу ....
Quote (Varkan)
Ось шо я мав на увазі:
є запитання в якому з 7 варіантів відповіді є 4 правильні.
я вибрав 4 на мій погляд правильні причому як оказалось з них 2 правильні а 2 неправильні
невже за таку відповідь я набираю 0 балів?

по формулі: бал=2/4-2/3 < 0 отже виходить бал=0 - на мій погляд теж неправильно ...

Напевне треба залишити ту ж формулу яка є вже обдумана розробниками, або шукати альтернативи.

metodist Дата: Чт, 10.04.2008, 09:19 | Повідомлення № 94
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (oleg_teacher)
Побажання: 1. Хотілося би мати вже готові тести!!! 2. Можливо було б об'єднуватися в групи і розробляти їх для НАС (разом)!!! 3. Через деякий час попрацювавши з MIFTests і довівши його до досконалості пропонував би визнати його стандартною програмою для тестування.ї

(буду працювати з тестом то надалі висвічуватиму побажань ще більше)

Прочитав третий пункт сделал вывод: вы и есть разработчик программы. "Через деякий час попрацювавши з MIFTests і довівши його до досконалості" - доводит до сoвершенства систему тестов только разработчик. А если Вы имели ввиду доводить до совершенства именно вопросы, то это смешно - их просто методично правильно нужно составить и всё.

По скольку имею 30 летний стаж работы (15 лет преподаю в школе), насчет тестов вообще скажу так: оценивание знаний учеников тестами НЕОБЪЕКТИВНО, даже как один из видов оценивания. Это преподаватели придумали что бы себе облегчить работу - за короткий промежуток времени выдать оценки ученикам. А почему никто не говорит, о простом угадывании ответов. То что это удобно, факт, но только для кого удобно? Ученик может быть очень умным и знать предмет на отлично, а такой фактор как время, спешка, нервы приводят к техническим ошибкам при здачи теста. Не раз наблюдал у себя в школе как ученик который есть потенциальным "троешником" здавал тест намного лучше чем "отличник". Я думаю что скоро всетаки тесты пересмотрят, и вообще отменят.

ktyd Дата: Чт, 10.04.2008, 09:43 | Повідомлення № 95
Я тут недавно...
Quote (metodist)
По скольку имею 30 летний стаж работы (15 лет преподаю в школе),

И какое у вас образование???

Quote (metodist)
насчет тестов вообще скажу так: оценивание знаний учеников тестами НЕОБЪЕКТИВНО, даже как один из видов оценивания.

Я использую несколько видов оценивания: устный ответ, писемный ответ, тест.
и все они необективные.
Назовите мне пожалуйста обективные виды оценивания???

Quote (metodist)
А почему никто не говорит, о простом угадывании ответов.

А почему не говорят о потсказках и о списывание?

Quote (metodist)
а такой фактор как время, спешка, нервы приводят к техническим ошибкам при здачи теста.

Даже если вы дали к/р на 45 минут то фактор времени, спешка и инервы тоже будут присутствовать.
oleg_teacher Дата: Чт, 10.04.2008, 09:51 | Повідомлення № 96
Любитель дискутувати
Quote (metodist)
Прочитав третий пункт сделал вывод: вы и есть разработчик программы.

З радістю .... Sasyk це вам поштовх на подальшу співпрацю (берете) ....
Quote (metodist)
доводит до сoвершенства систему тестов только разработчик.

Согласен навіть не спорю ....
Quote (metodist)
А если Вы имели ввиду доводить до совершенства именно вопросы, то это смешно - их просто методично правильно нужно составить и всё.

Навіть і не мав такого на увазі, доводити до досконалості треба поки програму, щоб не виникало ніяких глюків!!! А в кожного є свої досконалі питання для тестів ...
Quote (metodist)
насчет тестов вообще скажу так: оценивание знаний учеников тестами НЕОБЪЕКТИВНО, даже как один из видов оценивания. Это преподаватели придумали что бы себе облегчить работу - за короткий промежуток времени выдать оценки ученикам.

А це вже взагалі абсурд. Як навіть можна говорити такі речі, причому для такого висловлювання є інша вітка форуму ... Флуд
Varkan Дата: Чт, 10.04.2008, 10:08 | Повідомлення № 97
Викладач ВУЗу
Quote (metodist)
Прочитав третий пункт сделал вывод: вы и есть разработчик программы. "Через деякий час попрацювавши з MIFTests і довівши його до досконалості" - доводит до сoвершенства систему тестов только разработчик.

Я наприклад хочу шоб вінду довели до того, шоб вона не глючила (да не я один). невже я розробник вінди???
Тра подати в суд на Гейтса happy

Quote (metodist)
А если Вы имели ввиду доводить до совершенства именно вопросы, то это смешно - их просто методично правильно нужно составить и всё.

Напевне ви як методист вмієте методично правильно складати тестові запитання, поділіться своїми знаннями!!!

Відредаговано: Varkan - Чт, 10.04.2008, 10:09
oleg_teacher Дата: Чт, 10.04.2008, 10:14 | Повідомлення № 98
Любитель дискутувати
Quote (Varkan)
Тра подати в суд на Гейтса

Давайте разом подавати!!!! happy . Чи ви не хочте ділиться грошима?
Quote (oleg_teacher)

З радістю .... Sasyk це вам поштовх на подальшу співпрацю (берете) ....

А про це я серйозно!!!
Quote (Varkan)
Напевне ви як методист вмієте методично правильно складати тестові запитання, поділіться своїми знаннями!!!

Але не на даній вітці форуму а в КОРЗІНІ!! happy
ktyd Дата: Чт, 10.04.2008, 10:27 | Повідомлення № 99
Я тут недавно...
Quote (oleg_teacher)
Цитата (Varkan )

Але не на даній вітці форуму а в КОРЗІНІ!!

Уважаемые борци за чистоту форума, сначала следите за собой, а потом за другими.
По моему методические аспекты составления тестовых заданий очень важны, и не надо их вот так сразу отправлять в корзину.
По моему я гдето видел такую тему, а если ее нет то нужно создать.

Відредаговано: ktyd - Чт, 10.04.2008, 10:29
Sasyk Дата: Чт, 10.04.2008, 11:07 | Повідомлення № 100
знаток тестуючих систем
Quote (Yura_Shrol)
В результаті при виборі всіх відповідей чи жодної результат нульовий

З цим не погоджуюся...
Або блокувати підтвердження запитання, якщо вказано всі варанти або... думати...

Додано (10.04.2008, 11:00)
---------------------------------------------

Quote (metodist)
насчет тестов вообще скажу так: оценивание знаний учеников тестами НЕОБЪЕКТИВНО, даже как один из видов оценивания

В кожного своя думка... і не думаю, що потрібно заставляти вас її змінювати...
Але про тести можу сказати, що весь світ користується тестуванням. Так, звичайно, не завжди є можливість обєктивного оцінювання. Саме тому ми й створили даний тестовий комплекс, який дозволяє зменьшити до мінімуму похибку оцінювання, адже тут використані типи запитань, що не використовують шаблону, тут метод вгадування не працює... surprised

Додано (10.04.2008, 11:07)
http://informatics.at.ua/forum/4-44-3088-16-1202291014 - перегляньте, тут є маленький опис типиів запитань, що дають змогу найбільш обєктивно оцінити тестуючого

metodist Дата: Чт, 10.04.2008, 11:07 | Повідомлення № 101
Новий користувач
Такое впечатление что обсуждают эту тему на форуме четыре человека которые сидят в одной комнате и пьют пиво с раками. Пролистав все семь страниц этой темы, такой активности ответов на одно критическое замечание еще небыло. Учите психологию ребята, или набирайтесь опыта в общении.
Приблизительно такую систему тестирования я уже где-то видел на одном из российских сайтов, и возможность создания разных вопросов там тоже была.
Может проще было продублировать такую систему, зачем изобретать колесо?
Я в принципе приветствую молодое поколение которое пытается что-то делать в наше время. Но все-таки соглаитесь если мы смотрим какой-то иностранный фильм в оригинале, что бы нам было понятно что говорят, мы либо учим другой язык, либо дублируем фильм, но ни в каком случае не создаем украинский аналог.

P.S. Надеюсь после єтой ремарки соберу больше ответов.

Відредаговано: metodist - Чт, 10.04.2008, 11:29
Varkan Дата: Чт, 10.04.2008, 11:34 | Повідомлення № 102
Викладач ВУЗу
Quote (metodist)
Учите психологию ребята

Так ви ще психолог???

Quote (metodist)
набирайтесь опыта в общении.

ktyd, вам поставив запитання, негарно не давати відповіді на питання!!!!

Додано (10.04.2008, 11:34)

Quote (metodist)
Приблизительно такую систему тестирования я уже где-то видел на одном из российских сайтов

вкажіть адресу і назву продекту

Quote (metodist)
Может проще было продублировать такую систему, зачем изобретать колесо?

вся справа в ціньовій політиці. якщо ця система безкоштовна або коштує менше 5 грн/комп то все добре, а якщо ні???

Sasyk Дата: Чт, 10.04.2008, 11:37 | Повідомлення № 103
знаток тестуючих систем
Шановні користувачі даної теми!!!!
Дуже прошу, давайте спілкуватися суто по темі, а не сваритися...
Розділ створений для обговорення вдосконалення системи MIFTests, ане для сварок!!!

Quote (metodist)
акое впечатление что обсуждают эту тему на форуме четыре человека которые сидят в одной комнате и пьют пиво с раками. Пролистав все семь страниц этой темы, такой активности ответов на одно критическое замечание еще небыло. Учите психологию ребята, или набирайтесь опыта в общении. Приблизительно такую систему тестирования я уже где-то видел на одном из российских сайтов, и возможность создания разных вопросов там тоже была. Может проще было продублировать такую систему, зачем изобретать колесо? Я в принципе приветствую молодое поколение которое пытается что-то делать в наше время. Но все-таки соглаитесь если мы смотрим какой-то иностранный фильм в оригинале, что бы нам было понятно что говорят, мы либо учим другой язык, либо дублируем фильм, но ни в каком случае не создаем украинский аналог.

suspect
Працюйте з російською програмою, ніхто вам не забороняє. А на ціну російської програми ви дивилися?
metodist Дата: Чт, 10.04.2008, 11:45 | Повідомлення № 104
Новий користувач
Quote (Varkan)
вкажіть адресу і назву продекту

www.google.com

oleg_teacher Дата: Чт, 10.04.2008, 11:49 | Повідомлення № 105
Любитель дискутувати
Quote (metodist)
www.google.com

чи тут: yandex.ru
чи тут: www.aspekt-edu.kiev.ua
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.