Пн, 05.12.2022, 13:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 10:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:34
LVV Дата: Чт, 18.03.2010, 15:47 | Повідомлення № 451
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Quote (Nevirkovets)

Моє зауваження: Я давно ( 25 років) займаюсь тестовим контролем знань, і поки що не зустрічав тестової програми, яка б при кожному запуску в режимі тестування автоматично, у випадковому режимі, обирала, наприклад, із 100 запропоновани тестових питань, кількість указану вчителем.

Ваша відповідь : Вибирає випадковим чином

Якраз Ні !!!
Не вибирає, а розкидає випадковим чином при тестуванні 10 із 10, наприклад, питань...

Я не знайшов у MIFTests2 такого режиму, щоб я міг створити, наприклад 30 питань, а запланувати до тестування 12 з них, які машина вибере у довільному (випадковому) режимі. Вибачте, якщо помиляюсь, і такий режим є (тоді підкажіть, як його настроїти)

Запитаєте, для чого це потрібно?
А потрібно це з декількох причин:
1- коли тема дуже об'ємна, а часу на тестування усіх (наприклад 100 питань) мало. От і нехай відповідає учень на деякі (наприклад 12) питання. Хіба це не буде "зрізом знань" з певної теми?
2 - коли питань мало (а іноді на уроці потрібно провести тестування з невеличкої поточної теми), то кмітливий учень може легко запам'ятати декілька, а то й усі питання і підказати тим, хто відповідає повільніше нього. А коли з багатьох однотипних питань відбирається декілька, то велика вірогідність неспівпадання питань на різних ПК і вплив підказки різко зменшується.
3- коли я не хочу, щоб учень зазубрював питання і відповіді на них (особливо при повторних тестуваннях). Я складаю 100, наприклад, однотипних питань, але з різними формулюваннями, різними варіантами вибору відповідей і таке інше... В ідеалі (та де ж взяти час?), зрозуміло, краще створити 1000, а то й більше питань. Зазубрити їх усі учневі неможливо. А компьютер нехай вибере для тестування певну, вказану мною при створенні тестів, кількість.

От би й ЗНО так проводилося: із десяти тисяч, наприклад, питань з кожної теми, на тестування виноситься десять. І таким чином набирається тест, скажімо, із 200 завдань з історії, чи фізики, чи алгебри... .
Питання - чи можна створити таку систему для сортування питань? Відповідь - можна. Я навіть на QDasic таке створив дуже давно.
А чи можна зазубрити усі 200 тисяч питань і відповідей? Відповідь - практично Ні.
А чи потрібно це комусь (бо цеж треба інтернет задіяти для передачі під час тестування безлічі варіантів завдань) Думаю, що ні, не потрібно. Краще поставити біля дверей кабінету школи міліціонера (чи міліціянта), щоб оберігав ті самі письмові варіанти завдань без кондиціонеру (чи кондиціянта) :) . Та й, згодом, міністерство у 200-300 питаннях скільки невідповідностей та помилок творить, де вже нашому МОНУ потурбуватись про 200-300 тисяч якісних питань :) ))))

Вибачте за філософствування :). Інші зауваження непринципові, згодом відішлю на E-mail.

Відредаговано: LVV - Чт, 18.03.2010, 16:06
Nevirkovets Дата: Чт, 18.03.2010, 16:54 | Повідомлення № 452
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (LVV)
Я не знайшов у MIFTests2 такого режиму, щоб я міг створити, наприклад 30 питань, а запланувати до тестування 12 з них, які машина вибере у довільному (випадковому) режимі. Вибачте, якщо помиляюсь, і такий режим є (тоді підкажіть, як його настроїти)

включити прапорець у побудовнику тестів "Вибір запитання випадковим чином" у вікні "Параметри тесту". І вказати "Кількість запитань у тесті" - 12

Додано (18.03.2010, 16:52)
---------------------------------------------

Quote (LVV)
Вибачте за філософствування :). Інші зауваження непринципові, згодом відішлю на E-mail.

Повністю погоджуюся - і це є.... тому, про це й мови немає...

Додано (18.03.2010, 16:54)
причому та і хелп здається є (якщо я не помиляюся(бо у останній 2 версії точно є, а як у демці я не пам'ятаю точно)) де всі можливості описані.

Ktara Дата: Чт, 18.03.2010, 16:55 | Повідомлення № 453
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
LVV, есть такой режим. Я забиваю 100 вопросов а показывает только 10 (например)
Прикріплення: 5430849.jpg(29.5 Kb)
LVV Дата: Пт, 19.03.2010, 11:29 | Повідомлення № 454
Прописаний назавжди
Схиляюсь в глибокому пардоні :) з приводу своїх безглуздих зауважень щодо вибору питань з великої їх кількості. Закомплексувався просто. Вважав, що, коли написано кількість запитань у тесті, то більше не можна вводити.
Все більше впевнююсь (наскільки це можливо з демо-версією) у серйозності розробки MIFTests :o

Відредаговано: LVV - Пт, 19.03.2010, 11:30
Nevirkovets Дата: Пт, 19.03.2010, 11:54 | Повідомлення № 455
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (LVV)
Все більше впевнююсь (наскільки це можливо з демо-версією) у серйозності розробки MIFTests

аби ще не демка і нова 3 версія... то взаглі б Ви були упевнені...
SPL Дата: Пт, 19.03.2010, 19:24 | Повідомлення № 456
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
LVV,
щось я не вірю у ваш досвід в 25 років дослідження тестуючих систем.

А ваша пропозиція стосовно 100 однотипних завдань - це як розуміти? Пропонуєте запитувати просте, при цьому знати, що учень сам шукає розв’язок, а не списує чи вгадує, замість завдань на випереджаючий розвиток... ?

LVV Дата: Пт, 26.03.2010, 09:31 | Повідомлення № 457
Прописаний назавжди
Quote (SPL)
щось я не вірю у ваш досвід в 25 років дослідження тестуючих систем. А ваша пропозиція стосовно 100 однотипних завдань - це як розуміти? Пропонуєте запитувати просте, при цьому знати, що учень сам шукає розв’язок, а не списує чи вгадує, замість завдань на випереджаючий розвиток... ?

Не дослiдження, а створення власних і їх використання. Ї перші тестуючі системи були створені мною ще на радянських "Корветах" і "Векторах" (Якщо, звісно ці назви Вам про щось говорять)

Ну, а стосовно 100 однотипних питань..., то все саме так, як Ви і сказали. З безлічі (чим більше, тим краще) однотипних питань автоматично вибирається одне. Таким чином створюється тестуючий набір із, наприклад, 100 питань, що охоплює певну кількість тем, розділів, тощо... І при кожному тестуванні цей набір різний.

Ну, от Ви, скажімо, створили 10 варіантів тестових завдань по 10 питань. (янк на ЗНО з історії, наприклад) і дали можливість учням тиждень з ними попрацювати. Впевнений, що через тиждень (якщо є мотивація) усі "піддослідні" будуть проходити таке тестування на відмінно. Та чи пройдуть вони тестування на відмінно, якщо Ви дасте їм одинадцятий варіант з іншими, але такими ж за складністю та тематикою питаннями?

А при використанні методу відбору одного питання із декількох сотень, чи тисяч, і через тиждень і через рік на відмінно пройдуть тестування лише ті, у кого є глибокі знання з даного предмету опитування.

І хто сказав, що не можна використовувати таку методу для завдань на випереджаючий розвиток, тобто, з тем, які ще не вивчались, скажімо...

Звісно, тут треба вчителеві дуже плідно попрацювати, щоб створити бодай один такий тест (наприклат розділ(тест) включає десять тем по 100 питань(усього 1000)... щоб винести на тестування 10 запитань, по одному з окремої теми)

Доречі, одне з побажань, з яким я хотів би звернутись до авторів MIFTests таке: Удоскональте продукт так, щоб за тестовим набором питань зберігалось авторство. Щоб не лише автори MIFTests змогли заробляти деякі кошти, а й ті, хто для MIFTests буде складати тести. Адже складання якісних тестів, теж складна і творча робота, яка потребує часу, дорсвіду і зусиль. Якщо вже ваш продукт платний (нехай і символічно), то чому зусилля тих, хто турбується створенням тестів не повинні винагороджуватись. Зрозуміло, що і авторам тестів треба залишити можливість при бажанні робити їх відкритими та доступними до радагування.

Додано (26.03.2010, 09:31)

Quote (Nevirkovets)
аби ще не демка і нова 3 версія... то взаглі б Ви були упевнені..

а де ця нова (нехай хоч і демо) 3 версія?

Ktara Дата: Пт, 26.03.2010, 09:35 | Повідомлення № 458
Перспективна вчителька
LVV, по-первых не ведитись на провокацию :)
во-вторых, по моим данным, 3-я версия почти готова и я думаю авторы вскоре смогут ее предоставить
Сейчас немного все загружены работой. Полождите немного и все будет
mouse Дата: Пт, 16.04.2010, 15:14 | Повідомлення № 459
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А скажіть будь-ласка, яка адреса у офіційного сайту МИФтесту? Та адреса, що в першому повідомленні веде невідомо куди....
Буду вдячний за відповідь.
:?
swetikccc Дата: Пт, 16.04.2010, 16:06 | Повідомлення № 460
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (LVV)
Доречі, одне з побажань, з яким я хотів би звернутись до авторів MIFTests таке: Удоскональте продукт так, щоб за тестовим набором питань зберігалось авторство. Щоб не лише автори MIFTests змогли заробляти деякі кошти, а й ті, хто для MIFTests буде складати тести. Адже складання якісних тестів, теж складна і творча робота, яка потребує часу, дорсвіду і зусиль. Якщо вже ваш продукт платний (нехай і символічно), то чому зусилля тих, хто турбується створенням тестів не повинні винагороджуватись. Зрозуміло, що і авторам тестів треба залишити можливість при бажанні робити їх відкритими та доступними до радагування.

декілька но
1, Ціниться ідея, а не механічна робота.
2. Як можна купити кота в мішку?

Якщо я буду знати постановку питань (навіть відповіді мені не потрібні) я зроблю досить швидко аналогічний тест.
А головне я тести підганяю під прочитане, а не навпаки.

mouse Дата: Вт, 27.07.2010, 21:36 | Повідомлення № 461
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Sasyk)
Не маємо змоги протестувати на більше!!!

Надайте программу у користування, спробуємо і 50.
Pentiume Дата: Чт, 06.01.2011, 10:20 | Повідомлення № 462
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Скажыть будь ласка , як придбати MIF-test?
Ktara Дата: Чт, 06.01.2011, 17:06 | Повідомлення № 463
Перспективна вчителька
Pentiume, ну как минимум, связаться с автором (либо тут на форуме, либо по аське)
Sasyk Дата: Пт, 28.01.2011, 18:08 | Повідомлення № 464
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
sasyk@ukr.net

Відредаговано: Sasyk - Сб, 29.01.2011, 10:06
Генадий Дата: Чт, 10.03.2011, 15:17 | Повідомлення № 465
Новий користувач
Рейтинг: 0
Хто має готові тести до цієї програми по Паскалю і де взагалі можна знайти бази тестів
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.