Нд, 17.02.2019, 15:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 10:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:34
valko Дата: Пн, 05.10.2009, 22:50 | Повідомлення № 436
Новий користувач
Рейтинг: 1
Шановний Невірковець Олег, вже розпочався новий навчальний рік і з ним розпочались перші тестування і перші проблеми з цим пов'язані. Дуже прошу вас вислати мені версію тестуючого модуля з повноекранним блокованим режимом.
Виявив одну помилку: - після правки вже створеного тесту, коли питання створюється шрифтом відмінним від основного. Після запуску тестування варіанти відповідей виводяться "казюбликами" неспівпадаючим кодуванням.
І ще хочу запитати коли вийде версія з можливістю групування питань?
Nevirkovets Дата: Вт, 06.10.2009, 09:37 | Повідомлення № 437
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (valko)
Виявив одну помилку: - після правки вже створеного тесту, коли питання створюється шрифтом відмінним від основного. Після запуску тестування варіанти відповідей виводяться "казюбликами" неспівпадаючим кодуванням.

Ця проблема вирішується ...
Quote (valko)
І ще хочу запитати коли вийде версія з можливістю групування питань?

Вже впринципі зроблена ... просто зараз я її на уроках тестую, щоб виявити помилки... Скоро Вам вишлю
salal Дата: Нд, 18.10.2009, 19:24 | Повідомлення № 438
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Звертаюся до автора.
Ознайомився із демо-версією MIFTest. Сподобалося. Хочу придбати на 12 робочих станцій але є проблема. У мене маса тестів розроблених мною під тестуючу програму AssistII. Дуже не хотілося б розробляти їх заново. Чи важко зробити для них конвертер?
Приклад текстового файлу для AssistII:

Я згоден розглянути пропозицію також щодо додаткової оплати конвертеру.
Якщо Вас цікавить моя пропозиція, надайте інформацію про ціну конвертера, ліцензії на 12 ПК та форму оплати на адресу teacher-vlm@ukr.net

Nevirkovets Дата: Пн, 19.10.2009, 08:41 | Повідомлення № 439
Написав MifTests
Quote (salal)
Хочу придбати на 12 робочих станцій але є проблема. У мене маса тестів розроблених мною під тестуючу програму AssistII. Дуже не хотілося б розробляти їх заново.

якби почитали попередні вітки форуму то б знайшли відповідь на це запитання.
Quote (salal)
Чи важко зробити для них конвертер?

Ні не важко, він вже є!!! ;) ;) ;)
Присилайте тести ... на inforoom@ukr.net і ми перетворимо. моя аська - 499876566- Олег
valko Дата: Нд, 13.12.2009, 13:32 | Повідомлення № 440
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (Yura_Shrol)
Яким чином задавати вагу питання при такому виборі (1,2,3,4 чи 100, 200,300,400 чи ще якось)

Вибір вартості питання можна брати за методикою Блумба, в прикріпленому архіві презентація і документ які я використовував на практичному семінарі. Можна також використовувати російську методику, не пам`ятаю автора. А взагалі тест з довільної дисципліни на довільну тематику повинен складатись за участі психолога. :p

Додано (13.12.2009, 13:32)
---------------------------------------------
Шановний Nevirkovets, я перевстановив систему на новий вінчестер і ваш MifTest почав видавати безліч помилок різного характеру, перевстановлення майже не виправило ситуації. Підкажіть, що робити???

Прикріплення: Test231.rar(1.37 Mb)
LVV Дата: Сб, 13.03.2010, 13:49 | Повідомлення № 441
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Добрий день. Шановні розробники тестуючого комплексу MIFTests, дуже зацікавився вашим програмним продуктом і з понеділка обов'язково встановлю його демо-версію для опробування. А поки що, вибачте, заочні (без опробування системи) питання і пропозиції:

1 - Перечитав багато коментарів у цьому розділі, і зрозумів, що з встановленням вашого прдукту на ПК інколи виникають проблеми і запитання.
Пропозиція: А чому б не зробити встановлення повним, автоматичним і універсальним, незалежно від того, на якому ПК воно встановлюється: учительському, чи учнівському? Хіба не можна об'єднати все в одному .ехе файлі, а вхід до певних розділів запаролити, щоб обмежити права учнів?

2 - У моєму кабінеті інформатики щонеділі за кожним ПК займається більше 15 учнів, тому кожен має свій обліковий запис (звісно - обмежений), що виключає можливість втручання окремих учнів в настроювання системи та перегляд документів інших осіб, зареєстрованих на цьому ПК.
Питання: Чи буде працювати ваш MIFTests в обмежених облікових записах, в яких заборонено вносити зміни до файлів на системному диску. Чи потрібно буде перенастроювати групи користувачів, чи властивості окремих папок і файлів?

3 - Я давно ( 25 років) займаюсь тестовим контролем знань, і поки що не зустрічав тестової програми, яка б при кожному запуску в режимі тестування автоматично, у випадковому режимі, обирала, наприклад, із 100 запропоновани тестових питань, кількість указану вчителем. І щоразу ці питання були різними (або в різному порядку задавались, якщо із 100 вибирається 100). Чи передбачено це у вашій розробці?

4 - Чи передбачено у вашій MIFTests випадкове "розкидання" відповідей на одні і тіж питання під час повторних запусків тесту. Адже не секрет, що учень може не вивчаючи суті відповідей при повторних тестуваннях просто відмітити по порядку номери (навіть якщо номери не вказані, просто перерахунком зверху-вниз, чи зліва- напрво) правильних відповідей, або скористатись "номерною" підказкою товариша. Ви можете заперечити, що, мовляв, підказати можна і саму відповідь, а не лише номер її позиції, та це вже важче, особливо, коли відповідь - це малюнок, або речення, а не лише дата, чи числове значення, та ще й знаходиться в різних ПК на різних місцях.

5 - Чи передбачено включення вчителем функції зниження балу за повторне тестування з теми, або заборона на кількість повторних користувань? Чи Ви вважаєто, що той, хто на контрольному тестуванні отримав 12 балів з десятої спроби має такі ж знання, що й той, хто з першої? Моя думка - тут вже буде незаперечний вплив зазубрювання, вгадування і підказок.

6 - Чи закодовані в базах даних відповіді так, що учень не зможе відкрити певну папку, і користуючись елементарною логікою визначити правильні відповіді. Багато продуктів запропонованих для шкіл цим грішать. І, запевняю Вас, завжди знаходяться юні "хакери", які легко здогадуються де знайти помічені особливими значками, чи циферками правильні відповіді.

7 - Чи зберігаються в базах даних усі спроби учня,(і повторні теж) пройти тестування (по датам, темам, годинам), навіть якщо тест не завершено, або система дала збій (так званий поточний запис результатів тестування з кожного питання) ?

Я років з п'ятнадцять назад створив тестуючу систему (іще на QBasic), яка на 80-90% виключає можливість
використання підказок, навіть від учня, що сидить за сусіднім ПК. І донині користуюсь своєю розробкою, бо вже втратив надію знайти таку тестуючу систему, яка, б хочаб відсотків на 50 виключала можливість використання підказки товариша, та можливість зазубрювання повтроюваних відповідей.

Конкретизую мої питання:
1 - Чому не можна створити безпроблемну устаноку продукту одним кліком, незалежно від призначення компьютера?
2 - Чи працюватиме MIFTests в обмежених облікових записах?
3 - Чи передбачено режим примусового (без участі учня) випадкового вибору питань із великої кількості однотипних?
4 - Чи змінюється розташування правильних відповідей (малюнків, тощо..) під час, наприклад, вибору відповідей у разі повторного тестування?
5 - Чи є можливість примусового обмеження вчителем кількості спроб проходження тесту, або зниження за це оцінки?
6 - Чи не зможе кмітливий учень, переглянувши в текстовому режимі певні файли, віднайти праильні відповіді?
7 - Чи зможе вчитель по датам і годинам простежити прогрес тестування учня, наприклад, при повторі учнем тестування з теми, або коли тестування з невизначених причин не завершено?

Дуже дякую. І сподіваюсь, що буду задоволений вашим MIFTests.

SPL Дата: Нд, 14.03.2010, 16:41 | Повідомлення № 442
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
круто, оживив тему форуму з тестування КРУТОї тестової системи ;)

Розробники, коли там вже нова версія буде?

Nevirkovets Дата: Пн, 15.03.2010, 08:49 | Повідомлення № 443
Написав MifTests
Quote (LVV)
Добрий день.

Доброго дня!!!
Буду відповідати поступово... якщо будуть якісь детальніші питання можна поспілкуватися в асьці... 499876566

Quote (LVV)
Чи закодовані в базах даних відповіді так, що учень не зможе відкрити певну папку,

Так
Quote (LVV)
Чи передбачено у вашій MIFTests випадкове "розкидання" відповідей на одні і тіж питання під час повторних запусків тесту.

Так
Quote (LVV)
Я давно ( 25 років) займаюсь тестовим контролем знань, і поки що не зустрічав тестової програми, яка б при кожному запуску в режимі тестування автоматично, у випадковому режимі, обирала, наприклад, із 100 запропоновани тестових питань, кількість указану вчителем.

Вибирає випадковим чином
Quote (LVV)
ому не можна створити безпроблемну устаноку продукту одним кліком, незалежно від призначення компьютера?

впринципі можна... Найновіша 3 версія програми майже так і працює...
Quote (LVV)
Чи є можливість примусового обмеження вчителем кількості спроб проходження тесту, або зниження за це оцінки?

Поки немає... а Ви вважаєте вона потрібна?
Quote (LVV)
Чи працюватиме MIFTests в обмежених облікових записах?

Поки працював... тому і напевне буде працювати...
Взагалі... звяжіться зі мною по асьці або скайпу (miftests)....поговоримо!!!
LVV Дата: Пн, 15.03.2010, 20:05 | Повідомлення № 444
Прописаний назавжди
Quote (Nevirkovets)
Взагалі... звяжіться зі мною по асьці або скайпу (miftests)....поговоримо!!!

Дякую. З Задоволенням поспілкуюсь з Вами, але дайте час на тестування Вашої системи і порівняння її з деякими іншими...

Додано (15.03.2010, 20:05)

Quote (Nevirkovets)
Цитата (LVV )Чи є можливість примусового обмеження вчителем кількості спроб проходження тесту, або зниження за це оцінки? Поки немає... а Ви вважаєте вона потрібна?

Потрібна, коли тестування носить суто контролюючий характер. Бо при повторному тестуванні у випадку повторення питання, на яке учень не знає правильної відповіді, збільшується вірогідність вгадування, оскільки учень вже знає яка відповід невірна, а отже має змогу вибирати відповідь з меншої кількості варіантів.

Звісно, якщо тестування нисить навчально-контролюючий характер, то ця функція не потрібна.

vasia Дата: Пн, 15.03.2010, 22:59 | Повідомлення № 445
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (LVV)
Потрібна, коли тестування носить суто контролюючий характер. Бо при повторному тестуванні у випадку повторення питання, на яке учень не знає правильної відповіді, збільшується вірогідність вгадування, оскільки учень вже знає яка відповід невірна, а отже має змогу вибирати відповідь з меншої кількості варіантів. Звісно, якщо тестування нисить навчально-контролюючий характер, то ця функція не потрібна.

100% согласен. Поэтому, уважаемые разработчики МифТеста, постарайтесь, если это возможно, добавить такую функцию, на контрольной работе она просто не заменима. Я кочечно могу ученикам не защитывать вторые попитки, в журнале и в протоколе всё фиксируется, но всё же хочется автоматики и полного контроля.
Quote (Nevirkovets)
Поки працював... тому і напевне буде працювати...

Работает, только конфигурация почему то не сохраняется, постоянно приходится указывать папку с тестами.
Nevirkovets Дата: Вт, 16.03.2010, 09:06 | Повідомлення № 446
Написав MifTests
Quote (LVV)
оскільки учень вже знає яка відповід невірна

Звідки він може знати що відповідь не вірна саме ця?.... адже Ви не показуватимете правильні відповіді під час проходження!!!
Quote (vasia)
постарайтесь, если это возможно, добавить такую функцию

Хорошо добавимо!!!
Quote (vasia)
только конфигурация почему то не сохраняется, постоянно приходится указывать папку с тестами.

Повинна зберігатися!!! але для кожного користувача віндовса потрібно буде все таки вказати....
В новій третій версії вже зроблено що вказувати нічого не потрібно... програма "Адміністратор" передає на учнівські компи доступні тести... тому дана проблема вже вирішена!!!
LVV Дата: Вт, 16.03.2010, 17:09 | Повідомлення № 447
Прописаний назавжди
А почему по завершению ответов на вопросы, время продолжает идти и ожидается, пока тестируемый сам закроет окно? Почему не сделать автоматическое завершение при прохожддении всего теста?
Это только в демо-версии MIFTests2 так? Или я не совсем разобрался?
Ktara Дата: Вт, 16.03.2010, 17:19 | Повідомлення № 448
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
LVV, не знаю, у меня как только дали ответ на последний вопрос тест заканчивается.
Varkan Дата: Вт, 16.03.2010, 17:45 | Повідомлення № 449
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (LVV)
А почему по завершению ответов на вопросы, время продолжает идти и ожидается, пока тестируемый сам закроет окно?

є різні типіви тестів, тест на перевірку (пройшовши його закривається тестова прграма і видається оцінка), а також тест на актуалізацію опорних знань (після завершення тестування учень може подивитись які помилки він допустив, та правильні відповіді на запитання), саме тому і не ззакривається вікно. подивіться налаштування тесту, там по моєму можна вибрати різні режими.
Nevirkovets Дата: Ср, 17.03.2010, 18:50 | Повідомлення № 450
Написав MifTests
Quote (LVV)
А почему по завершению ответов на вопросы, время продолжает идти и ожидается, пока тестируемый сам закроет окно?

Quote (Varkan)
є різні типіви тестів,

Все вірно якщо ви при складнні тесту вибрали "Відображати дерево запитань" то тест не завершиться поки Ви його не закриєте або поки не закінчиться час.

Додано (17.03.2010, 18:50)

Quote (LVV)

Quote (Varkan)
є різні типіви тестів,

Все вірно якщо ви при складнні тесту вибрали "Відображати дерево запитань" то тест не завершиться поки Ви його не закриєте або поки не закінчиться час.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.