Пн, 17.06.2019, 17:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 10:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:34
Sasyk Дата: Пн, 10.03.2008, 15:40 | Повідомлення № 31
знаток тестуючих систем
В близьких планах розробка на надання відповіді - слова...
Також думаємо про "вільну відповідь", тобто ніби твір-роздум... учень що вважає за потрібне, те й пише biggrin
Як вам таке?

Додано (10.03.2008, 15:40)
---------------------------------------------
До речі... Багато хто проявляє активність і пропонує нам свої ідеї... тому дуже прошу... якщо ви хочете мати тест з якимись цікавими запитаннями, будь-ласка, пишіть нам... Будемо пробувати реалізувати...
Давайте разом зробимо досконалу тестову систему...
Якщо маєте їдеї про "типи запитань", пишіть... давайте побільше цікавих ідей...
Дякуємо... wink

Varkan Дата: Вт, 11.03.2008, 09:20 | Повідомлення № 32
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Sasyk)
Звичайно можна... активним та корисним користувачам MIFTests можна все...

а як це практично реалізувати???
як можна отримати безкоштовно вашу тестову програму???

Sasyk Дата: Вт, 11.03.2008, 09:37 | Повідомлення № 33
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
а як це практично реалізувати??? як можна отримати безкоштовно вашу тестову програму???

Проявляйте активність, випробовуйте демо-версію.
Створюйте та висилайте нам цікаві та якісні бази тестів.
А там побачимо... wink
Bandalak Дата: Вт, 11.03.2008, 10:47 | Повідомлення № 34
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Я знайшов цікаву презентацію по цій темі:
http://vayu2006.narod.ru/informat/Mif.pps

Відредаговано: Bandalak - Вт, 11.03.2008, 11:19
oleg_teacher Дата: Вт, 11.03.2008, 10:56 | Повідомлення № 35
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)
http://vayu2006.narod.ru/informat.htm/Mif.pps

Так там ця зсилка не робоча!!! чи я чогось не розумію?
Varkan Дата: Вт, 11.03.2008, 11:01 | Повідомлення № 36
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Sasyk)
Проявляйте активність, випробовуйте демо-версію.

давайте так, я тестую вашу програму, якшо я знаходжу хочаб 10 помилок і присилаю 10 пропозицій на вдосконалення ви даєте мені її безкоштовно.

Додано (11.03.2008, 11:01)

Quote (Шестопалов)
Чи не здається Вам, що поводите себе не шляхетно, розміщуючи свою рекламу в "моїй" темі "Клуб любителів Test-W2" і в моєму розділі "Видавництво "Аспект" пропонує"? Ринкові відносини теж мають свою етику: не можна лізти на чужий прилавок зі своїм товаром і кричати "Мої яйця кращі!" Я з свого боку ніяких недружніх дій не дозволяю відносно Вашої MIFTests.

Quote (Sasyk)
Вибачте... ви вірно говорите... але нічого поганого не мав на увазі...

Пропоную використати принцип чесної реклами та конкуренції.
Нехай пан Sasyk та пан Шестопалов створять якусь презентацію щоб розрекламувати свої тестові програми а всі відвідувачі форуму скажуть свої думки (не про презентацію, а про програми)

Як вам таке? Не слабо?

Bandalak Дата: Вт, 11.03.2008, 11:21 | Повідомлення № 37
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (oleg_teacher)
Так там ця зсилка не робоча!!! чи я чогось не розумію?

Я вибачаюся, сталася помилка, посилання виправив.
(Правою кнопкою, зберегти як...)

Sasyk Дата: Пт, 14.03.2008, 16:59 | Повідомлення № 38
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
давайте так, я тестую вашу програму, якшо я знаходжу хочаб 10 помилок і присилаю 10 пропозицій на вдосконалення ви даєте мені її безкоштовно.

Давайте без давайте... biggrin
Знаходьте помилки... допомагайте нам... проявляйте ініціативу... і буде видно...

Додано (14.03.2008, 16:59)

Quote (Bandalak)

А що це за презентація? Це ви її робили?
Yura_Shrol Дата: Пт, 14.03.2008, 22:42 | Повідомлення № 39
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Якщо можна детальніше про те, де і як створювати і розміщувати файли журналу та учнів. Я так розумію що файл журналу повинен бути і на сервері і на учнівських машинах. Чи однакові вони. Який журнал переглядається з Адміністратора, як переглянути журнал на учнівських машинах. Якщо це окремі журнали то чи відбувається їх синхронізація. Не хочеться працювати методом научного тику, а в допомозі щось про це мало пишеться.
Sasyk Дата: Сб, 15.03.2008, 09:45 | Повідомлення № 40
знаток тестуючих систем
як створювати і розміщувати файли учнів?
Файл учнів створюється за допомогою програми "Адміністратор". Файл-База учнів, у вікні, що з'явилося вибираємо Файл - Створити. Вибираємо місце розташування файлу і даємо ім'я. (Для прикладу "Pupil.pup") Після цього вводимо дані учнів, які будуть проходити тестування. Даний файл учнів Ви можете скопіювати і на компютери користувачів і залишити на центральному комп'ютері (сервері). Потім у програмі тестування Ви вказуєте шлях до цього файлу відповідно або на цьому ж комп'ютері або на сервері. Рекомендовано залишати файл на сервері, але якщо у Вас мережа не постійна (часто виходить з ладу) то краще копіювати файл учнів на локальні комп'ютери.
oleg_teacher Дата: Сб, 15.03.2008, 09:52 | Повідомлення № 41
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Sasyk)
Рекомендовано залишати файл на сервері, але якщо у Вас мережа не постійна (часто виходить з ладу) то краще копіювати файл учнів на локальні комп'ютери.

Я наприклад взяв на сервері створиа файл учнів і тоді скопіював на кожен окремий компютер у папку девстановлювалася програма. Коли мережа не робить то тест можна проходити також. Бо якщо залишати його на сервері, то під час не роботи мережі проходження тестового контролю заблоковане, треба з флешкою бігати і копіювати на локальні компютери!!!
Sasyk Дата: Сб, 15.03.2008, 11:33 | Повідомлення № 42
знаток тестуючих систем
Quote (oleg_teacher)
Я наприклад взяв на сервері створиа файл учнів і тоді скопіював на кожен окремий компютер у папку девстановлювалася програма. Коли мережа не робить то тест можна проходити також. Бо якщо залишати його на сервері, то під час не роботи мережі проходження тестового контролю заблоковане, треба з флешкою бігати і копіювати на локальні компютери!!!

Вірно... Файл бажано створити на сервері, а потім просто його скопіювати (про всяк випадок) на інші ПК.
При роботі по мережі зручно в налаштуванні шляху до файлу з базою учнів (*.pup) вказати мережевий шлях... Хоча якщо не передбачається ніяких змін у базі учнів (тобто ніхто не приюуває і не вибуває) можна вказати шлях до файлу, що лежить на локальному ПК...

Додано (15.03.2008, 10:35)
Yura_Shrol, дякуємо за запитання!!! Якщо виникають ще запитання, звертайтеся smile

Додано (15.03.2008, 11:33)
як створювати і розміщувати файли журналу?
Файл журналу створюється за допомогою програми "Адміністратор". Файл-Журнал, у вікні, що з'явилося вибираємо Файл - Створити.Вибираємо місце розташування файлу і даємо ім'я. (Для прикладу "Gurnal") . Ніякі дані більше вводити не треба!!! (Створиться два файла Gurna.gur - призначений для зберігання даних хто тестується і його оцінка. Gurnal_det.gur - для зберігання даних учня скільки балів він отримав за кожне питання окремо. Ці два файла повинні бути нероздільні (знаходитися завжди разом))

Quote (Yura_Shrol)
Я так розумію що файл журналу повинен бути і на сервері і на учнівських машинах.

Так. На учнівських компютерах дані зберігаються тільки тих учнів, що проходять лише на цьому компютері. На сервері ж у прграмі "Адміністратор" задається шлях жо журналу де будуть зберігатися дані учнів, що проходять тестування і передають свої оцінки на сервер вказуються журнал на сервері:

Тобто якщо працює і налаштована мережа то дані учнів зберігаються 2 рази на учнівських машинах і у журналі "Адміністратор" (див. малюнок)

Відредаговано: Sasyk - Сб, 15.03.2008, 11:36
Yura_Shrol Дата: Сб, 15.03.2008, 19:35 | Повідомлення № 43
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Припустимо стався збій мережі і результати тестування були занесені лише в журнал на машинах учнів. Яким чином переглянути результати тестування:
1. По одному журналу тягати на центральний комп'ютер і перелгядати адміністратором?
чи
2. Переглядати адміністратором (по мережі) журнали на машинах учнів (тоді потрібно відкривати спільний доступ)?
чи
3. Як правильно?
Може варто передбачити, все таки, синхронізацію журналів на сервері і на машинах учнів?
При відновлені мережі журнали учнів підвантажились б до загального журналу і люкс.
love Дата: Вт, 18.03.2008, 15:40 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Уже долго работаю с мифтестер и очень рада... все удобно... правда по началу тоже было много вопросов, но сейчас все настрою с закрытыми глазами wacko
Программка и возможности прекрасные... уже подготовила базу вопросов, скоро выброшу

Відредаговано: love - Вт, 18.03.2008, 15:40
Sasyk Дата: Вт, 18.03.2008, 16:20 | Повідомлення № 45
знаток тестуючих систем
Дякуємо, пані Світлана! Чекаємо на Ваші бази. викинемо їх на сайті.

Відредаговано: Sasyk - Вт, 18.03.2008, 16:20
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.