Сб, 18.08.2018, 13:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 21:34
Nevirkovets Дата: Чт, 09.04.2009, 16:53 | Повідомлення № 361
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Varkan)
тести локально на кожному ПК

А на даний час хто забороняє їх тримати на сетевом ресерсі?
Varkan Дата: Чт, 09.04.2009, 16:55 | Повідомлення № 362
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Nevirkovets)
А на даний час хто забороняє їх тримати на сетевом ресерсі?

я підправив, прочитайте уважно.

Nevirkovets Дата: Чт, 09.04.2009, 16:58 | Повідомлення № 363
Написав MifTests
не встиг :)
А що віндовськими методами захищати вже не можна?
Varkan Дата: Чт, 09.04.2009, 17:18 | Повідомлення № 364
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
А що віндовськими методами захищати вже не можна?

якшо папка розшарена то як мінімум з неї можна списати інформацію, а далі просто вивчається структура бази і визначаються правильні відповіді, оскільки відкрити базу це без проблем (самі писали). а якшо запитання передаються тільки під час тестування то і взяти базу набагато складніше.

До речі вітаю вас з перемогою в обласному турі "Ярмарка педагогічних ідей" з вашою програмою MIFTESTS

Відредаговано: Varkan - Чт, 09.04.2009, 17:19
Sasyk Дата: Чт, 09.04.2009, 17:21 | Повідомлення № 365
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
якшо папка розшарена то як мінімум з неї можна списати інформацію, а далі просто вивчається структура бази і визначаються правильні відповіді, оскільки відкрити базу це без проблем (самі писали). а якшо запитання передаються тільки під час тестування то і взяти базу набагато складніше.

знову ж вас підтримую :o
Nevirkovets Дата: Чт, 09.04.2009, 17:44 | Повідомлення № 366
Написав MifTests
Quote (Varkan)
оскільки відкрити базу це без проблем

Це виправиться ...
А якщо мережа не працюватиме ... як тоді бути без "Адміністратора"? От в чому ще й проблема
Sasyk Дата: Нд, 12.04.2009, 10:39 | Повідомлення № 367
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
До речі вітаю вас з перемогою в обласному турі "Ярмарка педагогічних ідей" з вашою програмою MIFTESTS

Ми дуже Вам вдячні :)
Varkan Дата: Пн, 13.04.2009, 09:22 | Повідомлення № 368
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
А якщо мережа не працюватиме ... як тоді бути без "Адміністратора"? От в чому ще й проблема

Вибачте але ми живемо в 2009 році, і мережа це уже повсякденне явище, а не виняток. Да і ламається вона не так часто.
А якщо так то задам Вам запитання у відповідь: а якшо пробки повлітають да світла не буде? або компи накриються, або замок поламається в дверях і ви не зможете попасти в кабінет інформатики тоді шо робити з Вашою програмою?

Nevirkovets Дата: Вт, 14.04.2009, 11:39 | Повідомлення № 369
Написав MifTests
Quote (Varkan)
Вибачте але ми живемо в 2009 році, і мережа це уже повсякденне явище, а не виняток. Да і ламається вона не так часто.

Дозвольте не погодитись ... я думаю треба буде реалізувати можливість передачі тесту через програму "Адміністратор" і також шляхом вказання місця розташування папки із тестами ... Вважаю це буде найоптимальніше ... адже якщо програма "Адміністратор" не передасть (проблеми із мережею) то буде можливість підтягнути із локальної папки...
oleg_teacher Дата: Ср, 15.04.2009, 20:08 | Повідомлення № 370
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Nevirkovets)
Вважаю це буде найоптимальніше

погоджуюся... це буде ефектино...
Quote (Varkan)

приєднуюсь
Nevirkovets Дата: Чт, 16.04.2009, 18:09 | Повідомлення № 371
Написав MifTests
Quote (oleg_teacher)
приєднуюсь

спс
Varkan Дата: Вт, 21.04.2009, 17:31 | Повідомлення № 372
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
Дозвольте не погодитись ... я думаю треба буде реалізувати можливість передачі тесту через програму "Адміністратор" і також шляхом вказання місця розташування папки із тестами ... Вважаю це буде найоптимальніше ... адже якщо програма "Адміністратор" не передасть (проблеми із мережею) то буде можливість підтягнути із локальної папки...

беремо стандартну ситуацію:
є мережа, міфтест налаштований на те, шоб брати бази тестів з мережевого диску. і в один прекрасний момент вона (мережа) накрилась. шо робить учитель: перналаштовує тест на те, шоб дані не передавались, далі переналаштовує тест так, шоб бази брались локально, бігає з флешкою і скидає бази локально, після тестування бігає з журналом і записує результати тестування. На мій розсуд втрачаються більше 50% переваг вашої програми.
а якшо добавити налаштування таке, шо ви пропонуєте, то скоро ваш адмін буде схожий на пульт керування космічними польотами в якому без спеціальної підготовки не розібратись.
як ви це вирішите?

Nevirkovets Дата: Ср, 29.04.2009, 19:40 | Повідомлення № 373
Написав MifTests
Quote (Varkan)

Хотілося б сказати, що десь у 20-40 відсотків, що брали програму були проблеми з мережею ... то той комп не робить, то ще один. Тому із 100% гарантією що всі компи будуть працювати нормально в мережі сказати не можна... Необхідно бути толковим адміном, щоб за всім слідкувати і все робити. А більшість сидять на голій ставці вчителя і не сильно поспішають "перетрудитися" ;)
Varkan Дата: Чт, 30.04.2009, 11:30 | Повідомлення № 374
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
Необхідно бути толковим адміном, щоб за всім слідкувати і все робити.

немаю заперечень, але мережа в одному класі повністю налаштовується за 1 день.
Quote (Nevirkovets)
А більшість сидять на голій ставці вчителя і не сильно поспішають "перетрудитися"

такі вчителя і не подумають брати у вас програму. її беруть тільки ті, хто працює, а не відсижує.

ЗЫ шось ви "зпригуєте з теми" і не даєте відповіді на моє попереднє запитання.

Відредаговано: Varkan - Чт, 30.04.2009, 11:43
Nevirkovets Дата: Чт, 30.04.2009, 14:14 | Повідомлення № 375
Написав MifTests
Quote (Varkan)
її беруть тільки ті, хто працює, а не відсижує.

Ги, напевне ви замість нас продаєте, що так говорите ... (зразу скажу що не завжди). Представте собі зробили пару тестів, комп сам перевіряє... От тоді вчитель просто відсиджується (це ж яка економія часу, от я наприклад маю досить багато тестів, все 10-15 хв на уроці із 45 я можу відпочити)

Quote (Varkan)
ЗЫ шось ви "зпригуєте з теми" і не даєте відповіді на моє попереднє запитання.

Зы, не замітив ніякого питання ... якщо можна то детальніше.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.