Пт, 25.05.2018, 17:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 21:34
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 26.12.2008, 19:18 | Повідомлення № 256
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Скільки коштує MIFTests 2 на 10 ПК?
Виставте на сайті оф. ціну (в гривнях).
Nevirkovets Дата: Пт, 26.12.2008, 19:48 | Повідомлення № 257
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Ковальчук_Олександр)

Мені трохи стидно що досі не виставлено про нову версію програми MIFTests, але в наші команді кожен відповідає за свою функцію, хтось за дизайн та сайт, а хтось зка програму (програмування, створенння програми). За себе чомусь не стидно За інших, трохи...
1 пк. - 10 грн.
звяжіться з нами по асьці ... обговоримо, і домовимося з Вами більш детальніше та ефективніше із знижками до Нового Року.

Додано (26.12.2008, 18:45)
---------------------------------------------
499876566- Олег (з понеділка)

Додано (26.12.2008, 18:48)
після 13.00

Відредаговано: Nevirkovets - Пт, 26.12.2008, 19:39
Sasyk Дата: Нд, 28.12.2008, 16:59 | Повідомлення № 258
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9

На 1 ПК 10 грн
10 ПК*10 грн=100 грн
Навіщо на сайті виставляти ціну в гривнях, ми вам і тут скажемо
Quote (Nevirkovets)
Мені трохи стидно що досі не виставлено про нову версію програми MIFTests, але в наші команді кожен відповідає за свою функцію, хтось за дизайн та сайт, а хтось зка програму (програмування, створенння програми). За себе чомусь не стидно За інших, трохи...
1 пк. - 10 грн.
звяжіться з нами по асьці ... обговоримо, і домовимося з Вами більш детальніше та ефективніше із знижками до Нового Року.

Я думаю, що це стосується кожного, хто хоче придбати програму, переходьте на аську і всі деталі там зясуємо
P.S. сайт на фінішній розробці та тестуванні

Додано (28.12.2008, 15:51)
Nevirkovets, скільки аватара коштує? Я заплачу %)

Додано (28.12.2008, 15:55)

Quote (valko)
10. Створити в побудовнику тестів можливість створення вложених списків запитань, параметром кожного підсписку має бути кількість питань, що зададуться в тесті з даного підсписку. Дасть можливість задавати певну кількість однотипних запитань.

не зрозумів??? :)

Додано (28.12.2008, 15:56)

Quote (valko)
8. Ввести в Тестуванні кнопку "Правила", що відображає вікно з правилами, взятими з файла, прописаного в Адміністраторі.

Не зрозумів??? :)

Додано (28.12.2008, 15:59)

Quote (valko)
5. В журналі вказувати час початку тесту і кількість пройдених питань, на місці ІР адреси вказувати повне ім'я ПК.

Навіщо? :Q
shady Дата: Пн, 29.12.2008, 12:15 | Повідомлення № 259
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрий день

У мене декілька запитань
1) У редактора тестів є імпорт, але крім файлів міф тесту імпортувати нічого неможливо - чи не буде зроблено щоб конвертувати із інших тестових програм
2) Чи буде зроблено експорт тесту на паперову копію (ну дуже потрібно під час різних перевірок в методичний комплекс, та й коли світла нема)
3) В тестуючій програмі при воборі користувача є Вибір класу(групи) як я зрозумів це якщо клас ділиться на підгрупи, але при виборі користувача при тестуванні вибирається весь клас (у нас на навчальному закладі відділення я хотів клас залишити пустим, а в групи вписати назву відділення наприклад 21 мех, 22 мех і т.д.), а якщо клас не вписано група не вибирається
Чи не змоглиб для ВНЗ перейменувати клас на групу, а групу на підгрупу і якщо можливо то як бути з придбаними ліцензіями

Nevirkovets Дата: Пн, 29.12.2008, 12:41 | Повідомлення № 260
Написав MifTests
Quote (Sasyk)
Цитата (valko )
10. Створити в побудовнику тестів можливість створення вложених списків запитань, параметром кожного підсписку має бути кількість питань, що зададуться в тесті з даного підсписку. Дасть можливість задавати певну кількість однотипних запитань.

не зрозумів???
Додано (28.12.2008, 15:56)

Цитата (valko )
8. Ввести в Тестуванні кнопку "Правила", що відображає вікно з правилами, взятими з файла, прописаного в Адміністраторі.

Не зрозумів???

Я зрозумів .... ;) При зустрічі поясню ...
Кількість пройдених питань, мені здається теж треба відображати ... Про час і та повне імя компа (замість адреси) також не сильно схвалюю ...

Додано (29.12.2008, 11:16)

Quote (Nevirkovets)
Nevirkovets, скільки аватара коштує? Я заплачу

Ок, деталі при зустрічі ... <_<

Додано (29.12.2008, 11:19)

Quote (shady)
1) У редактора тестів є імпорт, але крім файлів міф тесту імпортувати нічого неможливо - чи не буде зроблено щоб конвертувати із інших тестових програм

Яких?
Quote (shady)
2) Чи буде зроблено експорт тесту на паперову копію (ну дуже потрібно під час різних перевірок в методичний комплекс, та й коли світла нема)

Буде %) ... трішки пізніше ... :)
Quote (shady)
3) В тестуючій програмі при воборі користувача є Вибір класу(групи) як я зрозумів це якщо клас ділиться на підгрупи, але при виборі користувача при тестуванні вибирається весь клас (у нас на навчальному закладі відділення я хотів клас залишити пустим, а в групи вписати назву відділення наприклад 21 мех, 22 мех і т.д.), а якщо клас не вписано група не вибирається

а ви у Вибір класу(групи) впишіть назви груп ...

Додано (29.12.2008, 11:41)

Quote (shady)
і якщо можливо то як бути з придбаними ліцензіями

Ящоу у вас є дана програма, то оновлення до неї ми вишлемо Вам безкоштовно ...
shady Дата: Пн, 29.12.2008, 13:58 | Повідомлення № 261
Новий користувач
Незнаю чи питання в цю тему потрібно було вписати, але думаю буде цікаво всім
(запитання не тільки розробникам)
Ваш тест створює журнал з оцінками в екселі, а от як би бистро строрити наприклад у ворді звіт за екзамен використовюючи базу з журналу (наприклад щоб зверху було група такато, число таке потім прізвища з оцінками а знизу підпис викладача чи викладачів присутніх на екзамені)
Бажано якщо хтось знає просто написав як самому створити (ато клас в екселі на групу весь час замінювати за всіх викладачів, які захочуть скористатися комп класом буде важко)
Nevirkovets Дата: Пн, 29.12.2008, 14:50 | Повідомлення № 262
Написав MifTests
Quote (shady)
Бажано якщо хтось знає просто написав як самому створити

Якби побачити зразок, то можна було б для Вас це діло зробити (програмно, ще один вид експорту) і залишити, як ще одна можливість програми ...
Quote (shady)
Ваш тест створює журнал з оцінками в екселі, а от як би бистро строрити наприклад у ворді звіт за екзамен використовюючи базу з журналу (наприклад щоб зверху було група такато, число таке потім прізвища з оцінками а знизу підпис викладача чи викладачів присутніх на екзамені)
Бажано якщо хтось знає просто написав як самому створити (ато клас в екселі на групу весь час замінювати за всіх викладачів, які захочуть скористатися комп класом буде важко)

Не сильно зрозуміло написано!!! Приклад (шаблон покажіть)
shady Дата: Пн, 29.12.2008, 14:56 | Повідомлення № 263
Новий користувач
Додаток до екзамену
з предмету ______________
група _____ дата ________
назва тесту _________________

(таблиця з журналу )

Викладачі ______________

Наприклад такий (от як щоб автомамтично із екселя вставлялася таблиця)

Якби побачити зразок, то можна було б для Вас це діло зробити (програмно, ще один вид експорту) і залишити, як ще одна можливість програми ...
якщо буде як експорт то просто потрібно буде вводити в тесті і назву навчального закладу і вимоги в різних різні то зверху то знизу щось не то (хоча для школи я думаю це булоб непогано)

а для мене було б непогано щоб просто хтось написав як зробити (чи може як підключити до аксесс)

Відредаговано: shady - Пн, 29.12.2008, 15:00
Nevirkovets Дата: Пн, 29.12.2008, 15:06 | Повідомлення № 264
Написав MifTests
Quote (shady)
якщо буде як експорт то просто потрібно буде вводити в тесті і назву навчального закладу і вимоги в різних різні то зверху то знизу щось не то (хоча для школи я думаю це булоб непогано)

Короче програмна поміч не підійде ...
А чому б Вам не зробити ще один файл шаблон ... з текстом. І поставити просто зсилки з шаблону на файл з оцінками (який завжди зберігати під тим самим ім'ям і місцем розташування). Друкувати потрібно буде шаблон...
Або через вставка- об'єкт - из файла, у Ворді?
shady Дата: Пн, 29.12.2008, 15:16 | Повідомлення № 265
Новий користувач
Чому для шкіл я думає експорт буде дуже добре
я й сам недавно користувався таким, але той тест видавав звіт лише на російській мові і ще 5 років тому це проходило

А чому б Вам не зробити ще один файл шаблон ... з текстом. І поставити просто зсилки з шаблону на файл з оцінками (який завжди зберігати під тим самим ім'ям і місцем розташування). Друкувати потрібно буде шаблон..

А як це зробити не підкажете

Або через вставка- об'єкт - из файла, у Ворді?

не всім викладачам (а їх у нас приблизно 70, хоча користуватися будуть за рік два, я думаю з 20) цього не навчиш, тай навіщо

а так яб зробив 5-6 шаблонів для різних відділень і все (причому там мені буде потрібно клас замінити на групу, а може й ще щось)

Nevirkovets Дата: Вт, 30.12.2008, 10:11 | Повідомлення № 266
Написав MifTests
Щось зробив ... покажу завтра, бо нема часу ... ждіть

Додано (30.12.2008, 09:11)
Ось зсилка ... http://ifolder.ru/9811897
Працюємо так ... експортували оцінки, зберегли даний файл як otsinki.xls і відкрили Sablon.xls (все маєбути в одній папці)

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 08.01.2009, 00:19 | Повідомлення № 267
Ветеран спілкування
"Поганяв" сьогодні MIFFTests. Враження - хороші.
Зручність користування - на 100%. Тільки прийшлось потратити близько 30 хвилин, щоб як слід розібратися і пройти пробний тест, але в довідці все дуже зрозуміло написано.
Сподобалось все: чудовий адміністратор, побудовник тестів, контролююча програма.
7 типів питань - головна перевага MIFFTests.
Взавтра встановлю в школі. Питання будуть появлятись по мірі експлуатації даного комплексу.
На даний момент потрібно думати перш за все за розширення бази тестів. Гадаю, варто створити ще одну тему "База тестів для MIFFTests", в яку прикріплювати тести. Благо, форум дозволяє прикріплювати файли до 300 Кб, а файли тестів дуже компактні.
Невеличке побажання: Запитання типу "Частина малюнку". При виборі частини малюнку, появляється червоний хрестик, особисто мені це не сподобалось, гадаю учням також. Це дещо психологічно насторожує, справляється враження, що частина малюнку вже вказана не правильно. Чи не могли б ви замінити червоний хрестик на іншу, більш візуально приємнішу іконку?
Наприклад:

Або врешті-решт, інший колір хрестика.

Рекомендую всім зайти на miftests.com, ознайомитись з програмою, написати лист-замовлення на inforoom@ukr.net і відчути переваги нового тестуючого комплексу.
shady Дата: Пт, 09.01.2009, 13:01 | Повідомлення № 268
Новий користувач
Працюємо так ... експортували оцінки, зберегли даний файл як otsinki.xls і відкрили Sablon.xls (все маєбути в одній папці)

Дякую
Працює добре

Якщо буде така можливість то непогано було б добавити щоб сам тест підвантажував тільки свій шаблон (який сам вчитель змінить на свій розсуд)

Відредаговано: shady - Пт, 09.01.2009, 13:03
Nevirkovets Дата: Пт, 09.01.2009, 15:11 | Повідомлення № 269
Написав MifTests
Сподобалось все: чудовий адміністратор, побудовник тестів, контролююча програма.
7 типів питань - головна перевага MIFFTests

:* Вже 10 типів ... :$

Додано (09.01.2009, 14:11)

На даний момент потрібно думати перш за все за розширення бази тестів. Гадаю, варто створити ще одну тему "База тестів для MIFFTests", в яку прикріплювати тести. Благо, форум дозволяє прикріплювати файли до 300 Кб, а файли тестів дуже компактні.

Можна посилати тести і ми розміщуватимемо на сайті MIFTests
Невеличке побажання: Запитання типу "Частина малюнку". При виборі частини малюнку, появляється червоний хрестик, особисто мені це не сподобалось, гадаю учням також. Це дещо психологічно насторожує, справляється враження, що частина малюнку вже вказана не правильно. Чи не могли б ви замінити червоний хрестик на іншу, більш візуально приємнішу іконку?

Колір червоний бо у віндовсі немає майже ніде червоного, представте собі якщо колір хрестика буде жовтий то як його буде видно на папці?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 09.01.2009, 21:46 | Повідомлення № 270
Ветеран спілкування
Quote (Nevirkovets)
Колір червоний бо у віндовсі немає майже ніде червоного, представте собі якщо колір хрестика буде жовтий то як його буде видно на папці?

Зрозуміло. Але все-таки занадто строгий хрестик, особисто мене він відлякує. Побачу після канікул, що скажуть учні.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.