Нд, 19.08.2018, 13:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 21:34
Varkan Дата: Ср, 23.04.2008, 12:29 | Повідомлення № 151
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Nevirkovets)
На сайті Тестуючий комплекс MIFTests ...

Скажіть а на вашому сайті можна завантажити тільки демо версію, чи оновлення у вас також будуть розміщені на сайті?
І взагалі як ви плануєте роздавати оновлення до програми зареєстрованим користувачам?
Nevirkovets Дата: Ср, 23.04.2008, 18:57 | Повідомлення № 152
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Varkan)
Скажіть а на вашому сайті можна завантажити тільки демо версію,

Якшщо витільки говорите про програму, то так. (скачати також можна тестові завдання (які постійно поновлюються), допомогу по встановленню програми).
Quote (Varkan)
чи оновлення у вас також будуть розміщені на сайті?

Ні, поки.
Quote (Varkan)
І взагалі як ви плануєте роздавати оновлення до програми зареєстрованим користувачам?

Як тільки будуть оновлення ми Вам вишлемо на Вашу поштову скриньку.
Varkan Дата: Ср, 07.05.2008, 10:02 | Повідомлення № 153
Викладач ВУЗу
Шановні розробники виникло питання.
Чи можна за допомогою вашої системи зробити тести на проведення різнорівневого оцінювання.
Мені потрібно таке:
В тестових завданнях є три групи запитань різної складності (кількість запитань в групах не важлива).
перша група на 3
друга група на 4
третя група на 5
при проходженні тестів учнем спочатку показуються декілька (кількість встановлюється в параметрах) запитань з групи "на 3"
перехід "на 4" проходить тільки тоді, якшо учень дав ВСІ вірні відповіді "на 3"
і так само "на 5" тільки тоді коли дано всі правильні відповіді "на 4"
Sasyk Дата: Чт, 08.05.2008, 17:38 | Повідомлення № 154
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Varkan)
Шановні розробники виникло питання. Чи можна за допомогою вашої системи зробити тести на проведення різнорівневого оцінювання. Мені потрібно таке: В тестових завданнях є три групи запитань різної складності (кількість запитань в групах не важлива). перша група на 3 друга група на 4 третя група на 5 при проходженні тестів учнем спочатку показуються декілька (кількість встановлюється в параметрах) запитань з групи "на 3" перехід "на 4" проходить тільки тоді, якшо учень дав ВСІ вірні відповіді "на 3" і так само "на 5" тільки тоді коли дано всі правильні відповіді "на 4"

Над цим працюємо. Обовязково дана можливість зявиться в 2-му релізі MIFTests
Varkan Дата: Вт, 13.05.2008, 17:14 | Повідомлення № 155
Викладач ВУЗу
Quote (Sasyk)
Над цим працюємо. Обовязково дана можливість зявиться в 2-му релізі MIFTests

А коли запланований вихід???
До нового навчального року встигнете???
І яка буде сумісність уже розроблених тестів з другим релізом???

ktyd Дата: Ср, 14.05.2008, 10:47 | Повідомлення № 156
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
У меня вопрос к разработчикам по варианту вопроса "выбор части рисунка".
Зачем после первого клика на рисунке появляется окно с копией этого рисунка и нужно опять выбрать точку на нем?
Если честно то учеников это чуть чуть обескураживает и сбивает.
Нельзя ли сделать без этого окна???
Nevirkovets Дата: Ср, 14.05.2008, 17:26 | Повідомлення № 157
Написав MifTests
Quote (Varkan)
А коли запланований вихід???

Скоро
Quote (Varkan)

До нового навчального року встигнете???

Думаємо так, десь серпень - вересень!!!
Quote (Varkan)
І яка буде сумісність уже розроблених тестів з другим релізом???

На даному етапі задумка зробити повну сумісність версій
oleg_teacher Дата: Чт, 15.05.2008, 10:48 | Повідомлення № 158
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (ktyd)
Зачем после первого клика на рисунке появляется окно с копией этого рисунка и нужно опять выбрать точку на нем?

В мене також на початкових етапах виникала дана проблема!!! Підтримую ktyd, і прошу виправити. Навіщо два рази показувати один і той самий малюнок. Діти вже хочуть натиснути і вибрати правильну відповідь
Varkan Дата: Чт, 15.05.2008, 14:01 | Повідомлення № 159
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
Думаємо так, десь серпень - вересень!!!

встигніть будь-ласка до серпня - тоді придбаю у коледж собі (покищо користуюсь тільки на курсах)
бо уже з вересня хочу застосовувати особливо на початкових темах (вступ, алгоритми, системи числення)
а ці теми зазвичай проходять уже у вересні, а ще тести підготувати.
так шо моє прохання десь на початок серпня щоб ще встигнути відтестувати.

Quote (oleg_teacher)
На даному етапі задумка зробити повну сумісність версій

це дуже добре

Quote (ktyd)

тоже виникали подібні проблеми. на мою думку нове вікно там зайве.
Nevirkovets Дата: Чт, 15.05.2008, 17:07 | Повідомлення № 160
Написав MifTests
Quote (Varkan)
встигніть будь-ласка до серпня - тоді придбаю у коледж собі (покищо користуюсь тільки на курсах)
бо уже з вересня хочу застосовувати особливо на початкових темах (вступ, алгоритми, системи числення)
а ці теми зазвичай проходять уже у вересні,

Постараємося!!!
Quote (Varkan)
а ще тести підготувати.

можете сміливо користуватися "Побудовником тесту", що є зараз, а нові види запитань вже підчас отримання нової версії введете.
Quote (Varkan)
так шо моє прохання десь на початок серпня щоб ще встигнути відтестувати

Відтестовувати будемо ми, тому і невпевнені, що станом на початок навчання (1 вересня) встигнемо. Хочеться Вам давати нормальну не глючну версію.
Varkan Дата: Чт, 15.05.2008, 17:45 | Повідомлення № 161
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
можете сміливо користуватися "Побудовником тесту", що є зараз, а нові види запитань вже підчас отримання нової версії введете.

а як я в теперішньому побудовнику тестів задати так шоб не пускало на вищий рівень, поки не пройдений нижчий???

Nevirkovets Дата: Чт, 15.05.2008, 18:20 | Повідомлення № 162
Написав MifTests
Quote (Varkan)
а як я в теперішньому побудовнику тестів задати так шоб не пускало на вищий рівень, поки не пройдений нижчий???

Взагалі то я хотів би отримати більш детальну Вашу позицію, щодо даного питання!!!
Що маєте на увазі? (бажано привести приклад)
Це на вашу думку має бути окремий параметр тесту?
Спочатку в обов'язковому порядку задається питання низького рівня (яка оцінка ставиться якшо пройшов і яка якшо не пройшов), далі середнього .... Прошу більш детальніше бо бачу ми маємо різний погляд на дану проблему...
Varkan Дата: Пт, 16.05.2008, 13:04 | Повідомлення № 163
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
Взагалі то я хотів би отримати більш детальну Вашу позицію, щодо даного питання!!!

Quote (Nevirkovets)
Прошу більш детальніше бо бачу ми маємо різний погляд на дану проблему...

Показую як я це уявляю (читай як це вимагає адміністрація)
Тест складається з 100 запитань (для прикладу)
з них:
50 запитань - низького рівня (на трієчку)
30 запитань - середнього рівня (на 4)
20 запитань - високого рівня (на 5)

при проходженні тесту з цих 100 питань вибирається тільки декілька
наприклад
20 запитань низького рівня
потім 10 запитань середнього рівня і 5 запитань високого.
причому студент може перейти на наступний рівень тільки тоді коли ну наприклад набере правильних 90 відсотків відповідей.

Quote (Nevirkovets)
Спочатку в обов'язковому порядку задається питання низького рівня (яка оцінка ставиться якшо пройшов і яка якшо не пройшов), далі середнього

спочатку задаються питання з низького рівня.
якшо студент (учень) набрав до 76% правильних відповідей то далі система має поставити двійку і все.
якшо набрав 76-90% то трійка і все.
якшо більше 90% то трійка уже гарантована і перехід на наступний рівень.
аналогічно з середнім рівнем.
до 76% трійка
76%-90% четвірка і все
більше 90 то пропускає на високй рівень.
з високим так само!!!

Quote (Nevirkovets)
Це на вашу думку має бути окремий параметр тесту?

на мою думку це має бути шолом який я надіну на голову студента і він реально покаже які знання має цей студент по інформатиці.
жарт.
так от я до чого моя думка це моя думка а розробники - ви я вам показую шо я хочу бачити а як вам це реалізувати краще і простіше ви маєте прикинути самі.
Nevirkovets Дата: Пт, 16.05.2008, 14:24 | Повідомлення № 164
Написав MifTests
Quote (Varkan)
Показую як я це уявляю (читай як це вимагає адміністрація)

Багато цитувати, тому дам відповідь на Ваші уявлення так:
З отаким поясненням, який Ви щойно дали все стає зрозумілим...
Цікава ідея, яку ми приймемо до уваги.
Як я бачу реалізацію даного запитання:
- буде параметр в тесті ну, наприклад, "Проходження тесту з різнорівневим оцінюванням", де будуть додаткові підпараметри: кількість рівнів, кількість запитань, які учень має пройти в кожному рівні, шкала оцінювання для кожного рівня. (для універсальності, бо Ваші проценти і шкали оцінювання можуть не всім підійти)

Додано (16.05.2008, 13:24)
---------------------------------------------
Але чи варто дане робити, адже тест матиме велику кількість різних параметрів, у яких буде складно розібратися. І взагалі, чи не буде оцінка сильно залежати від тих питань, що проходять раніше, адже є така можливість, що коли ви складете питання нижчого рівня, а учню вони будуть складніші, ніж питання за середній рівень то об'єкт тестування виявиться не правильно оцінений!!!

Varkan Дата: Пт, 16.05.2008, 15:04 | Повідомлення № 165
Викладач ВУЗу
Quote (Nevirkovets)
- буде параметр в тесті ну, наприклад, "Проходження тесту з різнорівневим оцінюванням", де будуть додаткові підпараметри: кількість рівнів, кількість запитань, які учень має пройти в кожному рівні, шкала оцінювання для кожного рівня. (для універсальності, бо Ваші проценти і шкали оцінювання можуть не всім підійти)

Я просто написав приклад.
А ви реалізуєте і побачимо. (якщо тра то можу відтестувати на певному етапі розробки)

Quote (Nevirkovets)
Але чи варто дане робити, адже тест матиме велику кількість різних параметрів, у яких буде складно розібратися.

я вам дам адресу моєї адміністрації і розкажите це їм.
це не моє бажання.

Quote (Nevirkovets)
І взагалі, чи не буде оцінка сильно залежати від тих питань, що проходять раніше, адже є така можливість, що коли ви складете питання нижчого рівня, а учню вони будуть складніші, ніж питання за середній рівень то об'єкт тестування виявиться не правильно оцінений!!!

А ви бачили щоб будинок починали будувати з даху???
чи ви бачили коли небуть щоб він стояв без фундаменту???
так само і знання учнів мають мати якийсь фундамент.
ви ж не пишете програм не знаючи які бувають типи даних???
і не знаючи структури програми і принципи роботи з певним середовищем???
все залежить як будуть складено тест і запитання. як будуть розбиті питання по рівнях.
звичайно якщо на низький рівень положити запитання складніші ніж на середньому і на високому то так це буде неправильно.
а якшо добре продумати структуру то все буде ок.

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.