Пн, 05.12.2022, 14:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 31
  • 32
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
Тестуючий комплекс MIFTests
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 10:03 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Шановні користувачі Всеукраїнського форуму вчителів інформатики, на даному форумі вже давно йде суперечка про тестуючі системи, про їхні перевагий та недоліки... Разом з тим велика увага приділялася і Тестуючому комплексу MIFTests, який можна скачати з сайтуMIFTests Пропонуємо в даній темі обговорювати переваги й недоліки суто цього тестуючого комплексу... Дякуємо!

На ряду з іншими тестуючими програмами, MIFTests виглядає найбільш ефективно, великі можливості, помірна ціна, ефективність роботи...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:34
oleg_teacher Дата: Сб, 02.02.2008, 10:44 | Повідомлення № 2
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Сподобалося дуже. Нова ера розвитку тестів після примітивних типу Вибрати одну або декілька правильних відповідей із запропонованих. Поки все норм. є підтримка додавання малюнків. питання з відкрити ми відповідями. Сподобалося і дуже відповідність та впорядкування!!! Круто!!! Хвала людям. Хотів сам таке пробувати робити але 50 грн. це не багато (кидаю палити (завтра!!! biggrin ))
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:35 | Повідомлення № 3
знаток тестуючих систем
Я повністю з вами погоджуюся і саме тому вважаю дану програму найкращою з можливих та доступних...
oleg_teacher Дата: Сб, 02.02.2008, 11:43 | Повідомлення № 4
Любитель дискутувати
Побажання:
1. Хотілося би мати вже готові тести!!!
2. Можливо було б об'єднуватися в групи і розробляти їх для НАС (разом)!!!
3. Через деякий час попрацювавши з MIFTests і довівши його до досконалості пропонував би визнати його стандартною програмою для тестування.ї

(буду працювати з тестом то надалі висвічуватиму побажань ще більше)

Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 11:49 | Повідомлення № 5
знаток тестуючих систем
Quote (oleg_teacher)
Побажання: 1. Хотілося би мати вже готові тести!!! 2. Можливо було б об'єднуватися в групи і розробляти їх для НАС (разом)!!! 3. Через деякий час попрацювавши з MIFTests і довівши його до досконалості пропонував би визнати його стандартною програмою для тестування.

Вірна думка... Якщо всім разом створювати бази запитань, то це було б супер. Цікава у вас ідея. А на рахунок визнання цієї системи стандартом - теж було б прекрасно, наприклад я її такою вважаю...
oleg_teacher Дата: Сб, 02.02.2008, 13:32 | Повідомлення № 6
Любитель дискутувати
Quote (Sasyk)
наприклад я її такою вважаю...

Бо це ВАША ПРОГРАМА!!! А нам її треба опробувати!!!
Хоча по різних форумах відголоски я чув не погані про цей комплекс програм.
Хотілося би ще дізнатися чи буде ця програма далі підтримуватися (маю на увазі різні доробки, новіші версії і т.д.)

Добавлено (02.02.2008, 13:32)
---------------------------------------------
Шанований Sasyk підскажіть будь-ласка чи є можливість у вашому тесті повертатися до попередніх запитань, на які я давав відповідь?

love Дата: Сб, 02.02.2008, 13:45 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (oleg_teacher)
Шанований Sasyk підскажіть будь-ласка чи є можливість у вашому тесті повертатися до попередніх запитань, на які я давав відповідь?

А зачем возвращаться к вопросам, на которые уже был ответ? что то я не пойму surprised
melych_st Дата: Пн, 04.02.2008, 14:29 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Програма хороша думаю буду використовувати. Якщо будуть оновлення дайте знати. biggrin
Sasyk Дата: Пн, 04.02.2008, 16:46 | Повідомлення № 9
знаток тестуючих систем
Quote (oleg_teacher)

Трішки не зрозуміло запитання... вірно говорить Love, а навіщо?
В програмі є опція, яка користувачу показує "дерево запитань". Тобто питання, на яке користувач даватиме відповідь, вибирає він сам, в тій послідовності, в якій йому зручно. Тобто виходить "відповідь не попорядку".
При роботі з цим режимом є можливість виправити свою відповідь, тобто змінити...
oleg_teacher Дата: Ср, 06.02.2008, 18:28 | Повідомлення № 10
Любитель дискутувати
Sasyk, прошу Вас допомоги. Читаюши Вашу довідкову інформацію про порядок встановлення тестової системи ніде не зустрів інформації яким чином можна обійти пароль у програмі Tester? Це стандартний пароль чи я маю його вгадати? Хотілося б чим скоріше дізнатися і приступити до використання демо версії. Яка взагалі відмінність між демо і зареєстрованою програмою!!!
Sasyk Дата: Чт, 07.02.2008, 08:06 | Повідомлення № 11
знаток тестуючих систем
oleg_teacher, дякую за зауваження.
Дійсно, з великої кількості поданої інформації забули про найголовніше...
Щоб налаштувати параметри тестера - потрібен пароль...
Цей пароль - 11071982...
Надіюся більше ми не пропустили ніякої цінної інформації...

Що стосується різниці демо-версії від повнофункціональної - це не відображення оцінок... А так все так само...
Замість оцінок з'являється напис "Демо"...
Ще раз дякуємо за зауваження...

oleg_teacher Дата: Чт, 07.02.2008, 09:01 | Повідомлення № 12
Любитель дискутувати
Quote (Sasyk)
Цей пароль - 11071982...

Для вирішення даної проблеми пропоную записати цей пароль у файл readme.txt щоб не виникала надалі таких ситуацій. А чому саме 11071982. Чи є можливість його змінювати?
Varkan Дата: Чт, 07.02.2008, 11:47 | Повідомлення № 13
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Закачав MIFTest. Дійсно чудова програма (і наскільки зрозумів ціна мізерна в порівнянні з аналогами). Аналогів програми можна перелічити на двох пальцях однієї руки (ціна від 200 американських гривень). Правда орієнтована на школу хоча і для ВНЗ І-ІІ ступенів акредитації підходить (працюю в коледжі). Є ряд пропозицій на вдосконалення. Як можна звязатись з розробниками?

А тепер запитання - скільки максимум можна підключити користувацьких модулів по мережі одночасно?

Sasyk Дата: Пт, 08.02.2008, 19:04 | Повідомлення № 14
знаток тестуючих систем
Quote (Varkan)
Правда орієнтована на школу хоча і для ВНЗ І-ІІ ступенів акредитації підходить (працюю в коледжі).

А чому для ВНЗ ІІІ-ІV не підходить? і.т.д.? surprised
Quote (Varkan)
А тепер запитання - скільки максимум можна підключити користувацьких модулів по мережі одночасно?

Реально обмежень ніяких не ставилося. це напевне тра тільки експериментами брати, бо є клієнти які 20 компів привязували до програми!!!
Не маємо змоги протестувати на більше!!! biggrin
Varkan Дата: Пн, 11.02.2008, 12:35 | Повідомлення № 15
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Sasyk)
А чому для ВНЗ ІІІ-ІV не підходить? і.т.д.?

На даний момент ВНЗ переходять на модульно-рейтингову систему освіти і за один тест студент набирає певну кількість алів, а у тесті використовують 2 системи оцінювання 4 бальну і 12 бальну.

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Тестуючий комплекс MIFTests (переваги та недоліки Тестуючого комплексу MIFFTests)
  • Сторінка 1 з 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 31
  • 32
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.