Пн, 21.08.2017, 15:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Укртелеком та всі сервіси IPTV та халявні акції (Все що стосується Укртела обговорюєм тут)
Укртелеком та всі сервіси IPTV та халявні акції
НІКОЛЯ Дата: Чт, 03.03.2011, 21:27 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Всі ми користуємось інтернетом від Укртелекому, ну може переважна кількість. В дані темі прохання обговорювати проблеми роботи сервісів Укртелекому та проблеми по налаштуванню. Профілюванню а також тут можна буде отримати відповіді на любі питання повязані з з роботою сервісу.
piktor Дата: Вт, 08.03.2011, 00:16 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (НІКОЛЯ)
Подруге конект можна глянути в інфо модема.

Та я там і дивлюся:

Quote (НІКОЛЯ)
І ще чому в вас тариф 100 гр за Метр незрозуміло 2 Метри на Метр коштує 62 гр з ПДВ на місяць.

І ви теж мені хочете квартиру в Києві забезпечити? :)
http://ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff
Див. табличку про інші населені пункти.
А щодо ІР ноуту, спробую, але мені треба залишити можливість зв’язку між ноутом та десктопом - в мене мережа десь така:

модем
|
світч -- настільний комп
|
WiFi роутер ~~ ноут

Додано (07.03.2011, 23:16)
---------------------------------------------
P. S. Лежить на полиці старе залізяччя (Pentium III, мамка, мізки та інше), як тільки обживуся старим ATX корпусом без БЖ (бо наявний), сконструюю домашній інтернет-шлюз, то він і займатиметься цим IPTV.

НІКОЛЯ Дата: Вт, 08.03.2011, 08:37 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Ці показники це конект модема з обладнанням Укртела але для 604 кіла до вас маловато для стабільної роботи потрібно на upload хоча б 1 Метер . Спробуйте стартонути ТВ в робочий час десь в 8 - 9 годин не в вихідні дні коли навантаження на лінії мінімальне думаю що працюватиме, а от вчечері буде зелений екран.
А що до тарифів то мого населеного пункту теж немає в списку хоча тарифи такі як в обласних центрах я уточнив інформації багато населених пунктів переводять і на даний час автоматично на нові тарифи щомісячно.
piktor Дата: Вт, 16.08.2011, 22:13 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Ну, чекаю, доки мій населений пункт переведуть на ці тарифи. :)
А щодо ТВ - то воно не працює лише на ноуті, який через WiFi. На десктопі працює. Без зелені.

Додано (29.03.2011, 14:41)
Так. Жаднючий Телеком оновив тарифи. Прийду додому, розберуся, може хоч 2 Мбіт дасть.

Додано (29.03.2011, 21:08)
Облом, до мого населеного пункту зміни не стосуються.

Додано (16.08.2011, 21:13)
О, ви знаєте, сьогодні прийшов лист, що мене перевели на аж 2 Мбіт за ту-ж ціну. :) Піду до регіонального відділення, покланяюся.

НІКОЛЯ Дата: Пт, 03.08.2012, 00:47 | Повідомлення № 19
Знавець вірусів
Хто що скаже про передачу потоков Е1 и кадрів Ethernet по (1-4)-парах мідного кабелю.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Укртелеком та всі сервіси IPTV та халявні акції (Все що стосується Укртела обговорюєм тут)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.