Чт, 14.12.2017, 12:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть з темою! (Тема на відкритий урок)
Допоможіть з темою!
ViktoriaK Дата: Пн, 25.10.2010, 11:56 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Допоможіть будь-ласка підібрати тему для відкритого уроку з інформатики. Урок повинен бути повязаний з військовою тематикою. Дякую.
volevikt Дата: Пн, 25.10.2010, 16:32 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 222
Вкажіть класи та програми, по яких читаєте.
swetikccc Дата: Пн, 25.10.2010, 19:01 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (ViktoriaK)
опоможіть будь-ласка підібрати тему для відкритого уроку з інформатики. Урок повинен бути повязаний з військовою тематикою. Дякую.

У мене є база данних радянськиз генералів, використовую її для демонстраціі роботи в базах данних , можу скинути.
ViktoriaK Дата: Пн, 25.10.2010, 22:34 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
volevikt, 10 клас (ІНФОРМАТИКА. Навчальна програма для 10-12 класів. Рівень стандарту (І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко, Ж.В. Потапова), Навчальна програма для 10-12 класів. Академічний рівень (І.О. Завадський, Ю.О. Дорошенко, Ж.В. Потапова)
11 клас (Програми для загальноосвітніх навчальних закладів універсального профілю. Інформатика. 10-11 класи. (Автори: Жалдак М.І., Морзе Н.В., Мостіпан О.І.) , Програми для загальноосвітніх навчальних закладів фізико-математичного, природничого та технологічного профілів. Інформатика. 10-11 класи. (Автори: Жалдак М.І., Морзе Н.В., Мостіпан О.І., Науменко Г.Г.)

swetikccc, скиньте будь-ласка на адресу ViktoriaK@meta.ua

volevikt, swetikccc, Дякую за допомогу!

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть з темою! (Тема на відкритий урок)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.