Сб, 23.09.2017, 14:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть! (відмінність годин варіативної частини та факультативу)
ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть!
Безбородько Дата: Ср, 13.06.2012, 15:40 | Повідомлення № 31
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (volevikt)
щоб викладати той чи інший курс за вибором, потрібно пройти тренінг і отримати відповідний сертифікат.

У нас аналогічно.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 13.06.2012, 16:01 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Чи існує нормативний документ, в якому це зафіксовано. На мою думку, такий тренінг пройти для багатьох корисно, але ж не обов'язково. Якщо вчитель має програму курсу, то може й самостійно розібратись що до чого.
Безбородько Дата: Ср, 13.06.2012, 21:36 | Повідомлення № 33
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (Пилипчук_О_П)
Чи існує нормативний документ, в якому це зафіксовано. На мою думку, такий тренінг пройти для багатьох корисно, але ж не обов'язково. Якщо вчитель має програму курсу, то може й самостійно розібратись що до чого.

Для досвіченого вчителя корисного мало. В цьому році у нас атестація гімназії, то наявність сертифіката принесе користь при перевірці методистами та інспекторами, це як козир. Може я не правий?
argun Дата: Ср, 13.06.2012, 22:03 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Безбородько)
Цитата (volevikt )
щоб викладати той чи інший курс за вибором, потрібно пройти тренінг і отримати відповідний сертифікат.

У нас аналогічно.

Якщо Ви за фахом вчитель інформатики, та викладаєте курс за вибором з інформатики - до чого тут сертифікат?
мабуть для того, щоб показати необхідність безкорисних курсів підвищення кваліфікації(якщо у когось корисні - я за них радий)
та ще мабуть для того, що "без бумажки ты - ...., а с бумажкой - человек"
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 13.06.2012, 22:43 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Безбородько)
Для досвіченого вчителя корисного мало.

А можливість допомогти колегам по тренінгу? Це ж шанс трошки попрацювати з майже ідеальними учнями! :)

Quote (Безбородько)
наявність сертифіката принесе користь при перевірці методистами та інспекторами, це як козир. Може я не правий?

Формально - ні. Сертифікати придумані авторами посібників (вони ж - керівники тренінгів) для кращого розпродажу посібників. Фактично ж "козир" у більшості випадків має спрацювати. Дуже вже авторитетно виглядає сертифікат!
swetikccc Дата: Ср, 13.06.2012, 22:55 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Пилипчук_О_П)
Дуже вже авторитетно виглядає сертифікат!

Потрібно собі пару надрукувати :)
argun Дата: Ср, 13.06.2012, 23:25 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (swetikccc)
Цитата (Пилипчук_О_П )
Дуже вже авторитетно виглядає сертифікат!

Потрібно собі пару надрукувати :)

Мабуть це найкращій засіб підвищення кваліфікації :)
Мабуть всі розуміють, що курси, сертифікація - це відмивання державних грошей
(у тому вигляді як це зараз існує, принаймі у нашому місті).
Тобто все корисне перетворюється у гроші, без подальшого погляду на результат.
volevikt Дата: Ср, 13.06.2012, 23:52 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Пройшла навчання та маю сертифікати за програмами "Основи ІКТ", "Інтел. Навчання для майбутнього", "Інтел. Шлях до успіху" та всіх курсів за вибором (окрім "Бази даних"). В липні проходитиму "Інтел 10" - вимога Національного проекту "Відкритий світ". Потім вчитиму за цією програмою всіх вчителів школи.
Яка користь від курсів? Особисто для мене величезна. Це і самоосвіта, підвищення власного фахового рівня, спілкування з колегами. Люблю вчитися та допомагати іншим.
За програмою "Основи ІКТ" ("Партнерство у навчанні") навчила 36 вчителів своєї школи та 24 вчителя-предметника з різних шкіл району.
Радію за успіхи кожного зі своїх "учнів". Більшість з них зараз самостійно працює на комп'ютері, лише час від часу звертаються до мене за консультацією.
А щодо коштів - чесно, не шкода. Кожна книга із серії курсів за вибором коштує 50 грн. Маю всі. Використовую їх для розробки дидактичних матеріалів на уроки. Сподобалися завдання посібника "MS Excel у профільному навчанні", "Основи комп'ютерних презентацій", "Основи веб-дизайну".
Тиждень тому здала роботу та отримала сертифікат курсу "Інформаційний працівник". Отримала море задоволення, працюючи над виконанням завдань.
Сертифікація не є для мене самоціллю. Для мене важливе те нове, що я отримую від проходження курсів.
І ще. Це не реклама і не агітація прохождення курсів. Я вважаю, що це справа кожного, проходити такі курси чи ні. Я просто поділилася своїми думками з цього приводу. =)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 14.06.2012, 01:10 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
У мене ситуація майже протилежна. Практично все, що стосується інформатики я опановував і продовжую опановувати сам, за потреби звертаючись до компетентних товаришів (такі знаходились в межах досяжності далеко не завжди...): архітектуру - паяючи саморобний комп'ютер; програмування - бо це ж надзвичайно цікаво; Ворд - бо придбав комп'ютер, на якому його можна було запустити; презентації - бо після одних курсів підвищення кваліфікації був шокований, що люди знають, а я - ні; тривимірну графіку - бо учень попросив допомогти розібратись і т.п. Здебільшого це робилось для власного задоволення і з азартом. Тому нечасто трапляються курси та тренінги, на яких вивчається новий для мене матеріал :) . Але розкіш спілкування з "живими" людьми, а не з комп'ютером - це те, заради чого варто їхати навіть на найпростіший "тренінг".

Quote (volevikt)
Кожна книга із серії курсів за вибором коштує 50 грн. Маю всі. Використовую їх для розробки дидактичних матеріалів на уроки.

Розрізаєте ножицями і роздаєте учням? ;) Автори хочуть, щоб посібники були у кожного учня (ідеально для роботи учнів). Якщо не помиляюсь, щось таке написане навіть на звороті сертифікатів.
volevikt Дата: Чт, 14.06.2012, 01:49 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Quote (Пилипчук_О_П)
Розрізаєте ножицями і роздаєте учням?

Ні. Друкую. Беру вправи за основу, додаючи щось своє.
Глинський__Ярослав Дата: Чт, 14.06.2012, 10:40 | Повідомлення № 41
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
У цій дискусії підтримую п. Пилипчука. Які ще курси і сертифікати потрібні вчителеві інформатики для фахової діяльності? Це нонсенс. І видумка киян, націлена на відмивання грошей з периферії. Жодних законних підстав вимагати сертифікат для ведення курсів за вибором немає.
swetikccc Дата: Чт, 14.06.2012, 11:47 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Quote (volevikt)
Тиждень тому здала роботу та отримала сертифікат курсу "Інформаційний працівник". Отримала море задоволення, працюючи над виконанням завдань.

Прослухав перший вебінар.
Пошук, опрацювання(аналіз), подання інформації, ось на мою думку робота "Інформаційного працівника"
А в курсі тільки подання :)
volevikt Дата: Чт, 14.06.2012, 13:45 | Повідомлення № 43
Перспективна вчителька
Quote (swetikccc)
Прослухав перший вебінар.

Мені чомусь не подобається така форма проведення навчання.
Дуже сподобалися завдання "Літературарна мозаїка" та "Відеокліп".
swetikccc Дата: Чт, 14.06.2012, 15:02 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Quote (volevikt)
Дуже сподобалися завдання "Літературарна мозаїка" та "Відеокліп".

Досить професійно, одне но, як завжди.
Потрібно не тільки як, а і чому
Приклад
Зовнішні поля 3 а внутрішні 1,5. Чому?
Кількість рядочків 35-40, але коли і де :)
Дитина запам'ятає краще коли буде знати чому

В відеокліпі детальніше розібрати поняття сцени і т. д.

А так якщо попрацювати, досить пристойна книга по оформленні інформації

Відредаговано: swetikccc - Чт, 14.06.2012, 15:03
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 15.06.2012, 22:52 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Книга гарна. Реалізація з напрягом :) .
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть! (відмінність годин варіативної частини та факультативу)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.