Сб, 23.09.2017, 15:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть! (відмінність годин варіативної частини та факультативу)
ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть!
Шестопалов Дата: Вт, 31.08.2010, 10:02 | Повідомлення № 16
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (IDN)
чи обов'язково необхідно використовувати програми рекомендовані МОН?

А чи є програми факультативів від МОНУ? Де і які вони? Хто знає, скажіть!
yulya Дата: Вт, 31.08.2010, 13:01 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 3
Quote (IDN)
Аж раптом у цьому році дізнаюсь, що інформатика у 5, 6, 7, 8 класах у 2010 - 2011 році буде викладатися як факультатив

В моїй школі уроки з інформатики у 5-8 класах - є уроками. Оцінки в журнал ставити, як і інші предмети, лише цікаве: відмінили контроль (контрольну роботу) - ставити оцінки автоматом, захист проектів, індивідуальна бесіда.

Додано (31.08.2010, 11:51)
---------------------------------------------

Quote (IDN)
Для успішного навчання в школі більшості учнів вистачає мотивації у вигляді ОЦІНКИ. Тобто якщо факультатив з інформатики не оцінюється , то як же мотивувати учнів виконувати д/з, заохочувати і т.д.?

Так ставте їм оцінки, заохочуйте! Адміністрація школи не буде ж Вас сварити за оцінки?!

Додано (31.08.2010, 12:01)

Quote (IDN)
У мене в цьому році у 7-му класі 0,5 год. інформатики (факультатив, приблизно 14-15 уроків за рік).
Чи можу я створити власну факультативну програму, наприклад, за темою "Комп'ютерна графіка

Подивіться, може Вам це сподобається http://www.itosvita.ucoz.ua/index/profilni_kursi/0-5 або переглянте це http://pravo.levonevsky.org/bazaua0....x18.htm

Відредаговано: yulya - Вт, 31.08.2010, 13:05
vvv Дата: Вт, 31.08.2010, 22:52 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нас в цьому році також проблема з допрофільним викладанням інформатики. СПРАВА в тому, що в старих навчальних планах було написано в варіативній частині ПРЕДМЕТ ЗА ВИБОРОМ, а в ціх навчальних планах КУРС ЗА ВИБОРОМ. А як відомо курс за вибором на групи не ділиться і т.д. Оскільки ми гімназія, а в інструктивному листі на цей рахунок вказано, що ми можемо запроваджувати такі курси і ТАМЖЕ НАПИСАНО, ЩО ВИВЧЕННЯ ЦИХ КУРСІВ ПРОХОДИТЬ ПРИ ПОДІЛІ КЛАСУ НА ГРУПИ. Але з оцінюванням невідомо. У кого такі ж проблеми підкажіть як бути

Додано (31.08.2010, 21:52)
А 5 клас буду йти по курсу ШУКАЧІ СКАРБІВ, унас він з 2 класу, тому будемо продовжувати. ДІТЯМ ПОДОБАЄТЬСЯ. Скоро надрукуються підручники, зошити посібник для вчителя і вперед.

ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Чт, 02.09.2010, 21:57 | Повідомлення № 19
Експерт по тестах
Рейтинг: 7
Напишу тут прохання про допомогу, так як начеб-то тема така ж...

Отже, такі запитання і прохання:

1)
7 клас. Минулого року в них була 1 варіативна година "Вступу до інформатики". Ознайомились з усім по троху, так як і вимагала програма "Вступу...". В 5-му класі в них нічого не було.

А що тепер? Інваріанту годину ніхто не дає! Варіативку тоже... є гурток. Будемо на ньому щось вчити. Що?
я так розумію профільні курси треба читати..... діти сильні, потянуть. З чого порекомендуєте почати?
Чи краще спробувати програму Володіних для 7-му класу?........ 1 заняття на тиждень в 2 год у мене з ними (велике все ж навантаження для діток, хоч і з комбінаціями теорії і практики)

2)
6 клас.
В 5-му класі також йшли за програмою "Вступу", але вже менш поглибленно..... і не все встигли.
Що робити в 6-му? Поглибленно теми вивчати, додавши лого?

3)
5 клас.
Програма "Шукачів скарбів"............ Лого не потянуть. Ще варіанти? "Вступ..."?

4)
Ну і друге заняття гуртка в 2 год на тиждень є.
Зроблю збірну учнів 9-11 класів........ так як сумарна кількість учнів цих класів менша кількості учнів в будь-якому класі, скажімо, міста Донецька.
Також курс з оцих профільних вибрати?

lyudmila505 Дата: Нд, 12.09.2010, 17:48 | Повідомлення № 20
Новий користувач
В мене ось така проблема: дали факультатив з інформатики в 6 класі 1 год на тиждень, та округ 8-9 клас 1 год на тиждень. Потрібно програми факультативів, та ще й з грифом МОНу (було сказано що в 2010-11 н.р. мають бути нові програми факультативів обов’язково повинні мати гриф.) Чи можна користуватися збірником програм Прем’єр 2003 р.?

На сайті http://www.ciit.zp.ua знайшла "Електронний збірник програм з інформатики для варіативної складової навчальних планів." Там лише перелік програм та автори, а де можна взяти електронний варіант програми (збірника)? Чи можна ним користуватися не в Запорізькій області?

Відредаговано: lyudmila505 - Нд, 12.09.2010, 17:54
yulya Дата: Нд, 12.09.2010, 18:27 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Quote (lyudmila505)
"Електронний збірник програм з інформатики для варіативної складової навчальних планів." Там лише перелік програм та автори, а де можна взяти електронний варіант програми

на томуж сайті і можна, там є спеціальні позначки для завантаження.

ЛЕВ-КОРОЛЬ, у Вас плутанина, як і у мене. В минулому році в школі, де я викладаю, повинні були йти в 5-6 "Вступ до інформатики" авт. Ломаковська и Ко, в 7-8 за Володіними, але щось наплутали. З цього року я почала викладати за цими програмами. Вийшло так, що 7,8 класи вже знають половину матеріалу з попередніх років, питання: що вивчати з ними у цьому році? Повторювати?
Щодо 5-6: програма "Сходинки до інформатики" не погана, але ж я не можу ниде знайти ні підручника, ні зошита. Хотілось би використовувати "Шукачі скарбів", але адміністрація школи запретила, мовляв перелік програм у школу прийшов, ось по ним і будемо працювати. Ну що ж робити, будемо!
І як я бачу, з форуму, в кожній обл. по своєму викладають ^_^

Відредаговано: yulya - Нд, 12.09.2010, 18:27
PetrovichAS Дата: Пн, 13.09.2010, 17:06 | Повідомлення № 22
Новий користувач
Допоможіть, будь-ласка, чи можна використовувати ПРОГРАМУ КУРСУ ЗА ВИБОРОМ «ОСНОВИ ІНТЕРНЕТУ» для факультативу у 7 класі.
Дякую.
yulya Дата: Пн, 13.09.2010, 21:31 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
PetrovichAS, а загляньте сюди http://www.ciit.zp.ua/index.p....id=297. Як я розуміюцей курс йде для 10 кл.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 07.01.2011, 18:32 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шановні колеги! В кого є шаблон журналу для факультативу прохання прикріпити файл.
gu2in Дата: Пт, 07.01.2011, 19:36 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Quote (Ковальчук_Олександр)
В кого є шаблон журналу для факультативу

Згідно Інструкції з ведення ділової документації у ЗНЗ Журнали обліку роботи гуртка, факультативу, секції тощо подібні. Зміните титульну сторінку і все)))
Ось для зразка
Прикріплення: JurnalGurtok.rar(444Kb)

Відредаговано: gu2in - Пт, 07.01.2011, 20:13
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 07.01.2011, 20:41 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
gu2in,
Дякую, це те, що потрібно.
zatoka Дата: Нд, 25.09.2011, 21:56 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Допоможіть будь ласка . У мене у 7 класі факультатив 0,5 год на тиждень. За якою програмою мені викладати.На цьому сайті http://www.itosvita.ucoz.ua/index/profilni_kursi/0-5 викладено курси тільки для 10 класу? Чи я можу "Основи інтернету" викладати у 7 класі?
volevikt Дата: Нд, 25.09.2011, 22:44 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Думаю, що так.
Особисто я викладаю декілька курсів за вибором в 7-8 класах.
serbor Дата: Нд, 25.09.2011, 23:14 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (zatoka)
Чи я можу "Основи інтернету" викладати у 7 класі?

В наших областных методических рекомендациях написано: "навчання за програмами: «Основи комп’ютерної графіки», «Основи створення комп’ютерних презентацій», «Основи Інтернету», «Основи веб-дизайну», «Основи комп’ютерної безпеки», «Основи візуального програмування» в 7-8 класах за умови вивчення інформатики в попередніх класах".
volevikt Дата: Нд, 25.09.2011, 23:23 | Повідомлення № 30
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Аналогічно і в нашій області.
В 5-6 класах викладаю за програмою О. П. Казанцевої "Інфомандри", в 7 класі - курс за вибором "Основи комп'ютерних презентацій" (до речі, в неті "гуляють" 2 програми - на 17 та 35 годин :) ), у 8 класі - "Основи Інтернету" та "Основи комп'ютерної графіки".
Єдине, що в нашій області є вимога: щоб викладати той чи інший курс за вибором, потрібно пройти тренінг і отримати відповідний сертифікат.
Тому довелося пройти декілька тренінгів. Але я не шкодую. Обожнюю вчитися. :)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » ФАКУЛЬТАТИВ 5,6,7,8 клас. Допоможіть! (відмінність годин варіативної частини та факультативу)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.