У Київському політехнічному інституті пройде І Студентський чемпіонат "Збери комп’ютер 2010" Перший Студентський чемпіонат "Збери комп’ютер 2010" відбудеться у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут". Про це повідомляє Студентська Рада радіотехнічного факультету КПІ.
Провідні світові ІТ-компанії Intel, Gigabyte, Kingston продовжують освітню програму для студентів України, завданням якої є підвищення рівня знань молоді у сфері комп’ютерних технологій.
Щоб взяти участь у Чемпіонаті зі швидкісного збирання комп’ютерів, необхідно 2 березня прийти о 14:00 в аудиторію №504 Київського політехнічного інституту (17 корпус).
У ході заходу представники Intel, Gigabyte та Kingston покажуть презентації, розкажуть про компанію та нові продукти. Після завершення інформаційно-освітньої частини заходу студенти візьмуть участь у чемпіонаті зі швидкісного збирання комп’ютерів, які надасть компанія qBox та інтернет-магазин Osminog.com.ua.
Спеціально для вболівальників будуть організовані захоплюючі конкурси, переможці яких отримають подарунки від організаторів заходу.
Додано (05.12.2011, 12:59) --------------------------------------------- Конкурс наукових проектів серед школярів та студентів "Інтелектуалізація" від Intel
Прийом робіт та группова робота над проектом разом з командою помічників на сайті: 12 січня - 31 березня 2012 р. Оголошення результатів: 20 квітня 2012 р.
Національний конкурс практичних наукових проектів.
Вікові категорії: - учні старших класів; - студенти та молоді спеціалісти віком 18-25 років. Нагороди: Автори найкращих проектів одержать профільну освіту або допомогу у реалізації свого проекту.
Умови участі:
Для учнів загальноосвітніх шкіл Учасниками можуть стати учні 9-11 класів.
Напрямки проектів цієї категорії: - біологічні науки (ботаніка, зоологія, мікробіологія, біохімія); - екологія та проблеми довкілля; - науки про Землю (географія, геологія); - науки про Всесвіт (фізика, астрономія); - науки про Людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров’я, психологія, поведінка людини); - комп’ютерні науки; - інженерні науки; - хімія;
Для студентів та молодих спеціалістів Учасниками можуть стати особи віком від 18 до 25 років.
Напрямки проектів цієї категорії: - інфраструктура майбутнього (державна інфраструктура, транспорт, логістика, архiтектура, міська інфраструктура, інженерні рішення); - суспільство майбутнього (психологiя, соцiологiя); - науки про Землю (eкологія, географiя, геологiя, бiологiя); - охорона здоров’я (медицина); - cучасне мистецтво (візуальне, аудіо, експериментальний напрямок); - соцiальнi сервiси і медiа майбутнього (бiзнес-технології, цифровi рішення, які вирішують конкретні проблеми суспільства, iнформатизацiя cуспільства, новi/цифровi медiа); - освіта (проекти, спрямовані на модернiзацiю, комп'ютеризацiю i покращення освіти, дистанцiйна освіта тощо); - фiзико-математичні науки (фiзика, кiбернетика, механiка, математика); - хiмiя.
Вимоги до конкурсних робіт: 1. На конкурс можна подати лише індивідуальний проект. 2. Проект має ґрунтуватися на дослідженнях 2010-2011 років. 3. До участі допускаються лише ті проекти, які базуються на власних дослідженнях, експериментах та розрахунках конкурсантів. 4. Плагіат або погана поведінка щодо інших учасників проекту суворо забороняється. Конкурсанти, які будуть помічені у використанні таких методів, до участі допущені не будуть.
Порядок дій:
1. Учасники завантажують на сайт конкурсу презентацію свого проекту, яка повинна містити детальний опис дослідження: - проблему, яку вирішує робота; - матеріали та методи дослідження, процедури проведення дослідження; - дані та їх аналіз (у вигляді таблиць, діаграм, графіків тощо); - висновки та можливі варіанти практичного застосування проекту.
2. На підставі цих презентацій журі проводить відбір кращих робіт.
Критерії відбору: - обґрунтованість або інженерна думка; - можливість практичного застосування; - актуальність проекту; - чіткість викладення матеріалу, оформлення; - методологічні підходи, наукові навички; - творчий підхід.
Увага! Якщо у бажаючого прийняти участь відсутній власний проект, він може зареєструватися як Помічник Інтелектуалізації на сайті, й допомагати учасникам власними порадами та ідеями, вболівати за тих, хто вартий уваги і отримати цінні призи за свою активність!
Рекомендації щодо того, як правильно побудувати проект та що саме потрібно знати про структуру дослідження, можна знайти на сайті.
Друзья, поздравляем Вас с наступающим Новым Годом и Рождеством! Приглашаем принять участие в нашем конкурсе с необычными призами, которые будут интересны не только взрослым, но и детям. Дарим Lego Mindstorms NXT и электронных питомцев U.Bo
За интересный пост, твит, фото, видео или рисунок, рассказывающий об использовании нашего контент-фильтра - вы можете выиграть робоконструктор Lego Mindstorms NXT (в комплекте настоящий процессорный блок, приводы, сенсоры!), или одного из трех роботов-тамагочи U.Bo (последний писк моды в Японии!) для себя, или своего ребенка.
Для участия в конкурсе нужно зарегистрироваться на сайте www.skydns.ru, включить фантазию, и подготовить самый интересный (или популярный) текст, фото, видео, или картинку про контент-фильтр SkyDNS.
Краткие условия Акции
Наше жюри будет оценивать работы в трех номинациях:
1. Самый интересный текст в личном блоге, ЖЖ, Твиттере, ВКонтакте или Фейсбуке.
2. Самая замечательная фотография, рисунок или видео, напрямую или косвенно связанные со SkyDNS.
3. Самая популярная работа по количеству лайков, ретвитов или комментариев.
Условия акции «SkyDNS дарит роботов!»
1. Акция проводится с 5 по 20 декабря 2011 года.
2. Акция проводится по трем номинациям – самое лучшее фото/видео/рисунок, самый лучший текст, самая популярная работа. Популярность работы оценивается по количеству ретвитов, лайков и комментариев в социальных сетях.
3. Победители в номинации «Самое лучшее фото/видео/рисунок» получают приз - робота-тамагочи U.Bo.
4. Победители в номинации «Самый лучший текст» получают приз - робота-тамагочи U.Bo.
5. Победитель в номинации «Самый популярный креатив» получает главный приз - конструктор Lego Mindstorms NXT.
6. Тридцать авторов лучших работ получают поощрительный приз – подписку на тариф «Премиум» сроком на 3 года.
7. Для участия в акции необходимо зарегистрироваться на сайте www.skydns.ru. От одного участника допускается только одна регистрация.
8. Для участия в акции необходимо написать обзор, руководство, статью или сделать фото/видео/рисунок на тему использования SkyDNS дома или на работе и опубликовать их на своем сайте, блоге, ЖЖ, Youtube или в социальной сети Facebook или Вконтакте.
9. Пришлите нам на адрес mail@skydns.ru ссылку на свою работу и адрес электронной почты вашего аккаунта SkyDNS.
10. К участию в акции не допускаются участники опубликовавшие информацию, нарушающую действующее законодательство РФ или содержащую нецензурные выражения или изображения.
11. К участию в акции не допускаются тексты и фото опубликованные в интернет до 5 декабря 2012 года или содержащие признаки плагиата.
12. Жюри конкурса, состоящее из сотрудников компании SkyDNS оставляет за собой право определения самых лучших работ в соответствии с собственными критериями, а также право отказа в участии для авторов работ, уличенных в накрутках или нечестном поведении (либо по любым иным причинам).
Додано (22.12.2011, 16:25) --------------------------------------------- Конкурс "Intel-Техно Україна"
Дати проведення конкурсу: 14-17 лютого 2012 р. Останній день подачі матеріалів: 25 грудня 2011 р.
Конкурс проводиться в рамках національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF. Організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Дирекція освітніх програм Intel в Україні Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" Київський національний університет України ім. Т.Г.Шевченка
Мета конкурсу: - всебічна підтримка обдарованої молоді; - сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді; - впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій; - демонстрація найсучасніших наукових проектів та обмін ідеями.
Завдання конкурсу: 1. Виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, які проводять дослідження в різних сферах науки й техніки. 2. Розвиток інженерної та наукової думки серед молоді. 3. Популяризація серед молоді науки як професійної сфери. 4. Популяризація наукових та науково-технічних досліджень і розробок молодих учених.
До участі запрошуються: учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років.
Категорії конкурсу: - математичні науки - фізика і астрономія - комп’ютерні науки - інженерія - енергетика - інженерія (електротехніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія, тощо)
Етапи проведення конкурсу: 1 жовтня - 25 грудня 2011 р. - І етап: Реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез. 14-17 лютого 2012 р. - ІІ етап: Очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
Умови участі:
Зареєструватись на офіційному сайті конкурсу (www.isef.kpi.ua).
Увага! Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному конкурсі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF і лише з одним проектом.
Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.
Участь у конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.
Учасникам необхідно представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.
Результати відбору до участі у очному етапі, а також поточні новини будуть оприлюднені на офіційному сайті конкурсу, а також у вигляді запрошень на електронну пошту.
Тези наукових робіт подаються українською мовою. Обсяг тез 2-3 сторінки; шрифт Times New Roman, 14; інтервал - 1,5; формат роботи - Microsoft Word 6.0 або більш пізні версії; малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються до тез окремо. Загальна кількість додатків не повинна перевищувати 10.
У тезах має розкриватися наступна інформація: 1. Коротка творча назва проекту (має відбивати суть проекту, бути яскравою та складатися з кількох захоплюючих погляд слів). 2. Повна тема наукового дослідження. 3. Актуальність теми. 4. Мета та короткий виклад основних положень проекту. 5. Гіпотеза. 6. Матеріали і методи дослідження. 7. Результати експериментів. 8. Аналіз отриманих результатів (сформулюйте основні результати, оцініть їх новизну, вкажіть, чому отримані результати кращі за ті, що вже існують). 9. Висновки, можливість науко-практичного використання результатів дослідження (доцільність, подальші плани). 10. Перелік використаних джерел.
ІІ-й етап - презентація проектів та наукове інтерв’ю з членами журі.
Основна увага журі буде приділятися вмінню учня презентувати свій проект, вести наукову бесіду, аргументовано відповідати на запитання, доводити та відстоювати власну точку зору, спілкуватись за темою дослідження українською та англійською мовами.
Для демонстрації проекту учасники можуть розміщувати на робочому місці демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки.
За результатами ІІ етапу конкурсу буде визначено переможців у кожній категорії.
Два індивідуальні та один командний проекти-переможці, відібрані науковим журі, отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який відбудеться з 13 по 18 травня 2012 р. у м. Пітсбург (штат Пенсільванія, США). Командні проекти змагатимуться на конкурсі між собою окремо, незалежно від категорії, за право участі у міжнародному конкурсі.
Вимоги до наукових проектів конкурсу: До участі у ІІ етапі допускаються учасники, чиї наукові проекти виконані у формі постера. Розміри постера: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина − 60 см та дві бічні − по 30 см кожна).
Структура постера: 1. Коротка творча назва проекту. 2. Актуальність задачі. 3. Мета проекту. 4. Гіпотеза. 5. Матеріали дослідження. 6. Методи дослідження. 7. Результати експериментів. 8. Висновки. 9. Науково-практичне застосування. 10. Подальші плани. 11. Бібліографія.
Додаткові матеріали, які розкривають деталі, хід та результати дослідження: - план проведення наукового дослідження; - журнал (щоденник) дослідження; - опис результатів дослідження; - макети та робочі моделі; - комп’ютерна презентація до стенду.
Журнал дослідження - план дослідження, щоденник дослідження, робочі записи, графіки, діаграми, ескізи тощо.
Опис дослідження - документ, у якому зазначено проблему, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження, подальші плани, бібліографію тощо.
Наукові проекти, підготовлені у іншому форматі (демонстрації, інформаційні повідомлення, пояснювальні моделі або результати досліджень літератури) конкурсною комісією не розглядатимуться.
Наукове шахрайство (плагіат, підробка, використання чи презентація чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або конкурсу.
Критерії оцінювання наукових проектів конкурсу: 1. Наукова обґрунтованість дослідження/ інженерна думка. 2. Можливість практичного застосування. 3. Актуальність дослідження. 4. Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички. 5. Методологічні підходи, наукові навички. 6. Творчий підхід. 7. Робота у команді (для командних проектів).
Наукові проекти мають бути проведені учнями під наглядом наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).
Зразок оформлення заявки на участь у конкурсі:
ЗАЯВКА на участь у конкурсі "Intel-Техно Україна"
1. Інформація про науково-дослідницький проект Коротка творча назва проекту (так, як представлено на постері – не більше 8 слів!)________________________________ Повна наукова назва проекту __________ Категорія проекту (необхідне відмітити): ____ Математичні науки ____ Фізика та Астрономія ____ Комп’ютерні науки ____ Інженерія ____ Енергетика Тип проекту (необхідне відмітити): ___ індивідуальний ___ командний (кількість учасників: два _, три _) Наявність макетів та діючих моделей: ___ наявні ___ відсутні Чи представлявся даний науковий проект на інші конкурси? Так __ Ні __ Якщо так, то на які саме? ______________ Яке місце виборов? _____________________ Перелік технічних засобів, необхідних для демонстрації проекту: _________
2. Інформація про учня-дослідника Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) учня, який виконав та представляє на конкурс наукове дослідження ___________ Число, місяць, рік народження ________________ Клас __________ Скільки років займається науковими дослідженнями _____________ Рівень володіння англійською мовою ____ базовий ____ середній ____ високий
3. Інформація про навчальний заклад Повна назва навчального закладу _______________________ Район Києва/ або область та район України ____________ Адреса навчального закладу _______________ П.І.Б. директора _________________ Телефон школи ______________
4. Інформація про наукового керівника проекту П.І.Б. _____________________ Місце роботи, посада, науковий ступінь ____________ Скільки років є науковим керівником конкурсанта _______
5. Інформація про шкільного вчителя з профільного предмету П.І.Б. шкільного вчителя _______________________ Місце роботи, посада, науковий ступінь (якщо є) шкільного вчителя ________________
6. Контактна інформація конкурсанта Домашня адреса будинок №_____, квартира ____ вулиця ___________________ місто/ населений пункт _________ індекс ___________ район/ область __________________ моб. телефон (_____) ____________ E-mail (обов’язково) ____________
Додано (20.02.2012, 18:48) --------------------------------------------- Український Intel нагородить школярів та студентів за вдалі наукові проекти Про свій намір підтримати талановитих школярів та студентів заявив український офіс компанії Intel - в українському інтернеті з’явився проект "Інтелектуалізація", у рамках якого проходить конкурс кращих практичних проектів серед молоді.
За адресою www.your-idea.com.ua організатори проекту збирають "практичні роботи по покращенню світу в цілому та життя окремих людей". Учасникам, які запропонують найкращі роботи до кінця березня, представники Intel обіцяють фінансову винагороду, яку можна витратити на отримання освіти або реалізацію своєї ідеї.
"Наша головна ідея - пояснити суть існуючої проблеми. Якщо порівняти людину з комп’ютером, то її мозок - це процесор. І тоді, коли процесори змінюють наше життя і спрощують комунікацію одне з одним протягом останніх 40 років, ми все менше і менше використовуємо свій другий не менш важливий процесор - свій внутрішній. Ми хочемо зібрати проекти тих, хто розуміє, про що ми говоримо, хочуть увімкнути свій мозок і подарувати країні віру у майбутнє", - стверджують організатори проекту.
Роботи приймаються у зовсім різних напрямках, починаючи з кібернетики і закінчуючи "медіа майбутнього" та архітектурою. За попередніми даними, своє бажання взяти участь у проекті ще до офіційного старту висловило більше 1,5 тисяч осіб.
Відзначимо, що потенціал в української молоді є - в серпні 2011 року сімферопольські школярі зібрали надчутливий телескоп з каструлі та корпуса телевізора. А в травні цілих 5 українських команд дійшли до фіналу престижного міжнародного конкурсу Intel ISEF, де одну з робіт ("Розробка і дослідження плотнісного методу захисту від хвиль цунамі, та його конкретної реалізації") високо оцінили всі члени журі, які відзначили, що розробка українців може вплинути на долю всього людства.
Розпочато реєстрацію учасників Всеукраїнської Інтерент-олімпіади з інформатики NetOI-2013 (http://netoi.org.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=1287) - Хто може стати учасником олімпіади? Школярі шкіл України незалежно від того, в якій школі і в якому класі вони навчаються, школярі з інших країн, і взагалі, всі ті, хто цікавиться інформатикою. Допускається участь студентів та фахівців. Який рівень завдань, скільки планується турів, як будуть підводитись підсумки та заохочуватися переможці?
Планується проведення 4-х турів, складність завдань - від простих, стандартних задач до задач рівня Міжнародних олімпіад з інформатики. Підсумки будуть підводитися як в загальному заліку, так і окремо серед школярів України. Переможці серед школярів України приймають участь в 4-му етапі Всеукраїнської олімпіади школярів поза квотою своїх регіонів. Детальнiше про заохочення - в правилах олiмпiади.
А ще щороку проводиться Всеукраїнський конкурс юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки, який організується Українським державним центром позашкільної освіти (УДЦПО). Тут інформація про такий 2013 року: http://nosivka-syut.at.ua/news/znaj_nashikh/2013-05-21-151 Життя насичене конкурсами, а може навіть і перенасичене...
А ще щороку проводиться Всеукраїнський конкурс юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки, який організується Українським державним центром позашкільної освіти
В Носівці живе найсильніший юний програміст України 2013 року! (УДЦПО)
На одній вулиці працюють чотири швейні лавки. На першій вивіска: “Найкращий швець Російської імперії”, на другій – “Найкращий швець Європи”, на третій – “Найкращий швець світу”. А на четвертій – “Найкращий швець на цій вулиці”.
Всі прекрасно знають що найкращі юні програмісти навчаються в Полтавській області, зверніть увагу навчаються, бо переїхали вслід за своїм вчителем.
Життя насичене конкурсами, а може навіть і перенасичене...
Це нормально.
Цитата (swetikccc)
Всі прекрасно знають що найкращі юні програмісти навчаються в Полтавській області
Пану Мельнику, звичайно, респект! Але один мій колега в подібній ситуації спитав приблизно так: то що іншим взагалі не їздити на змагання? Вже бачу, як Кличко махає деякий час руками на порожньому рингу, потім за це отримує пояс, зал аплодує і т.п.
Пану Мельнику, звичайно, респект! Але один мій колега в подібній ситуації спитав приблизно так: то що іншим взагалі не їздити на змагання? Вже бачу, як Кличко махає деякий час руками на порожньому рингу, потім за це отримує пояс, зал аплодує і т.п.
“Бить” іх тпотрібно, але не фразами
Цитата
В Носівці живе найсильніший юний програміст України 2013 року!
Як почнуть вручати грамоти за “міжнародні” конкурси, то переможці обласних олімпіад “блекнуть ” на фоні красивих вензелів на різноманітних грамотах.
Український фізико-математичний ліцей започатковує Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді як різновид учнівської Інтернет-олімпіади (поки що неофіційної). Олімпіада проводиться повністю дистанційно: учні виконують роботи, відправляють розв'язання за допомогою мережі Інтернет, а члени журі з усієї України, використовуючи Інтернет, їх перевіряють. Авторами завдань виступають учасники попередніх Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, а також викладачі Київського національного університету та вчителі Українського фізико-математичного ліцею. Система, розміщена на сайті itech.bz.ua, забезпечує прозорість перевірки робіт та легкість їх апелювання через чітке відображення критеріїв оцінювання. Зразок заявки для реєстрації учасників у вкладенні. Її необхідно надіслати на на адресу itech@mail.ua до 1 грудня 2013 року.
Також повідомляю, що згідно з рішенням оргкомітету від 8 листопада 2013 року І етап Дистанційного турніру буде проведено 13 грудня 2013 року. Початок змагання о 15:30. Бажано, щоб усі роботи учні виконували в межах свого навчального закладу. Час виконання робіт: 3 години. Змагання повністю дистанційне і не потребує присутності ані учасників, ані журі в одному конкретному місці. Попередньо узгоджувальна нарада членів журі, координаторів команд та оргкомітету відбудеться 25 листопада 2013 року о 16:00, проте у розкладі можливі зміни. Деталі на сайті itech.bz.ua.
Доброї пори доби всім учасникам) Потрібна допомога більш досвідчених колег. Влаштувався недавно на роботу керівником гуртків з основ пк та веб дизайну. Умови роботи обіцяли казкові і все таке, однак про конкурси ніхто не попереджав. І якщо підготувати дитину на конкурс по веб дизайну чи користувачів пк я можу, то розробляти завдання для таких конкурсів мені не вистачає ні досвіду ні освіти, я технік а не педагог. Ось на носі районний конкурс користувачів ПК, і мені виявляється потрібно зробити завдання для нього. Можливо хтось з форумчан має старі розробки з подібних конкурсів, і може поділитися?
Состязание Imagine Cup Earth заинтересует опытных и начинающих кодеров, возраст участников — от 6 до 18 лет. ... Проект нужно представить до 15 декабря, 31 марта и 15 июня. Мало того, разрешается выполнить несколько работ и сдавать по одной к каждой дате. Будет определено несколько победителей: 1 место — 3000 долларов, 2 место — 2000 долларов, 3 место — 1000 долларов.