Сб, 10.12.2022, 01:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Может нам конкурс какой то создать?
Может нам конкурс какой то создать?
Jokerz Дата: Ср, 14.11.2007, 21:00 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 165
Вот тут мысль появилась. На многих сайтах проводят конкурсы, так может и на этом провести.
Я предлагаю два варианта:
1. У многих школ или хотя бы сайты на школьную тематику есть сайты. Так вот может провести конкурс между такими сайтами?
Критерии оценки я напишу если этот вариант заинтересовал кого то..
2. И второе, создать какое то задание которое дать решить тем кто захочет, что то типа конкурса. Например ситуационную задачу связаную с компьютером. Это я тоже мог бы написать как нужно и со скриншотами и видео если нужно запишу.

Если кто то заинтересован в этой идее, то давайте ее развивать

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:10
KulAlex Дата: Чт, 15.11.2007, 10:39 | Повідомлення № 2
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Для дитячих є олімпіади і МАНи, а для вчителів не має, або практично немає.
Можна спробувати!
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 10:53 | Повідомлення № 3
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Пропоную провести ОЛІМПІАДУ вчителів інформатики:
Умови, кожен вчитель (тобто кожен користувач) викидує програму для розвязання в Паскалі (складну, тільки в межах розумного)... Кожен учасник розвязує і відсилає на пошту адміністратора... Через місяць адміністратор розміщує всі матеріали і будемо виявляти переможця... wacko
KulAlex Дата: Чт, 15.11.2007, 12:07 | Повідомлення № 4
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Оскільки я є член міської і обласної олімпіади і знаю які проблеми виникають, то пропоную адміністратору відсилати тести і розв'язок в exe-форматі. Правила проведення можна взяти з Хмельницької заочної олімпіади.
Jokerz Дата: Чт, 15.11.2007, 15:12 | Повідомлення № 5
Хостер
ну давайте тогда проведем не только по програмированию. давай те возьмем и другие темы. Например решение каких не стандартных ситуаций, там где нужно головой и логикой подумать. (в програмировании тоже) но давайте предоставим право выбора между конкурсами, можно разрешить как бы различные номинации.
Я например могу написать задание по поводу какой либо нестандартной ситуации, кто то другой по програмированию. Так же было бы не плохо провести конкурс на лучший школьный сайт в рамках этого проекта. (естественно те кто будет в жури свои сайты не предоставляют).
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 16:13 | Повідомлення № 6
знаток тестуючих систем
Jokerz, тільки шкільний сайт чи взагалі, освітянський?
Jokerz Дата: Чт, 15.11.2007, 16:22 | Повідомлення № 7
Хостер
давайте любой который связан с образованием
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 16:27 | Повідомлення № 8
знаток тестуючих систем
Можна спробувати. Тільки пропоную конкурс сайтів провести з наступного місяця.
Результати пропоную визначати методом голосування. Це на мою думку буде чесно, а приймати участь зможуть усі. Щоб було чесно, показувати сайти теж почнемо з наступного місяця. Майбуть потрібно буде створити нову тему, в якій кожен бажаючий розмістить адресу свого сайту.

Добавлено (15.11.2007, 16:27)
---------------------------------------------
Jokerz, листа отримали, чи може вже передумали? dry

Jokerz Дата: Чт, 15.11.2007, 16:56 | Повідомлення № 9
Хостер
у вас ICQ есть? а то поговорить бы.
насчет сайтов. нет нужно оценивать людям которые в этом понимают. Поскльку все остальные буду смотреть на дизайн восновном. а если там с технической стороны все супер а дизайн не очень пользовател на это не глянет. Или для сайта взято готовую систему и ее не изменено и дизайн готовый взят. Обычный пользователь такого не увидет, а человек знающий сразу заметит что там работы практически небыло.

Так что я думаю нужно создать коммисию. И оценивать по таким критериям:
Взял из дургого сайта (зачем выдумывать велосипед dry )
Оцінюються сайти за такими критеріями:

1. ДИЗАЙН (20 балів):
1. Підбір кольорів - 4
2. Дотримання стилю, читабельність 4
3. Стилістична цілісність - 3
4. Зручність навігації - 3
5. Оригінальність оформлення - 3
6. Розробка графічних зображень - 3

2. ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ САЙТУ (20 балів):
1. Корисність інформації - 4
2. Підбір тематик - 3
3. Повнота інформації про заклад - 4
4. Наявність матеріалів учасників навчально-виховного процесу - 3
5. Наявність і якість ілюстрованого матеріалу - 3
6. Грамотність поданих матеріалів - 3

3. ДИНАМІЧНІСТЬ САЙТУ (20 балів):
1. Частота оновлення - 4
2. Рейтинг у пошукових системах - 4
3. Пошук по ключових словах у пошукових системах - 4
4. Швидкість завантаження - 4
5. Популяризація сайту та підтримка його роботи - 4

4. ІНТЕРАКТИВНІСТЬ (20 балів):
1. Наявність Гостьової книги - 4
2. Наявність Форуму - 4
3. Наявність Чату - 4
4. Можливість голосування - 4
5. Наявність аналітики відвідування - 2
6. Поштова скринька - 2

5. ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯ (мова на якій написаний сайт) (20 балів):
1. Наявність HTML - 4
2. Наявність PHP - 4
3. Наявність MySQL - 4
4. Наявність JAVA - 4
5. Наявність Flash - 4

----------------------------------

Quote (Sasyk)
Jokerz, листа отримали, чи може вже передумали?

да получил, просто некогда, работа. Нет, не передумал

Но все же задание я напишу. И вышлю Вам и администратору этого форума. Потом посмотрим.

kom_adm Дата: Чт, 15.11.2007, 21:56 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Конкурс сайтів - це дуже добре. Але... Перш за все потрібно мати призовий фонд. А де найти спонсорів? Бо переможець повинен бути нагороджений.
Я на всі сто з вами. Готовий стати одним із членів журі (нехай це і не скромно сказано). Просто свій сайт шкільний доробляти зовсім нема часу. Я працюю на двох роботах + займаюсь фото та відеомонтажем і ще кілька занять по професії. Тож шкільний сайт в стадії розробки і ненаповнений інформацією.

Доречі, створений новий підрозділ "Конкурси...". Можна відкривати нові теми. smile

Jokerz Дата: Пт, 16.11.2007, 07:53 | Повідомлення № 11
Хостер
Над этим я думал, могу договориться что бы призом была программа удаленного администрирования LanSerfer с лицензиями.
Сайт программы http://lanserfer.com/
И еще можно так же для сайта разыграть бесплатный хостинг на 1 год (250 Mb и еще куча наворотов, поддержка всех скриптовых языков, поддержка баз данных и своих почтовых ящиков), с доменом в зоне com/net/info/org/biz/name/us/com.ua/ru
Могу дать систему управления сайтом с лицензией. (стоимость этого приза 200 евро!)
Прочитать про систему можно тут http://www.slaed.net/News-view-226.html
http://www.slaed.net - это офф сайт
у кого еще какие предложения.
kom_adm Дата: Пт, 16.11.2007, 13:13 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Щедро пропонуєте. У мене питання: навіщо вам це все? Навіщо проронуєте такі серйозні призи? Невже тільки через те, що ви фанат своєї справи і хочите отримати позитивні емоції?
Хотілося б почути відповіді, по призи дійсно хороші, особливо цей:
Quote (Jokerz)
И еще можно так же для сайта разыграть бесплатный хостинг на 1 год (250 Mb и еще куча наворотов, поддержка всех скриптовых языков, поддержка баз данных и своих почтовых ящиков)

та цей:
Quote (Jokerz)
Могу дать систему управления сайтом с лицензией. (стоимость этого приза 200 евро!)

За такі призи варто поборотись, а також потрібно все ретельно обдумати і відкрити конкурс (верніше заявки на участь) з наступного місяця. Думаю, конкурс вийде солідним.
Jokerz Дата: Пт, 16.11.2007, 14:51 | Повідомлення № 13
Хостер
Просто я хочу провести конкур действительно на хорошем уровне. Я действительно фанат своего дела, я люблю помогать людям. Просто иногда помощь нужна мне в финансовом плане, из-за чего я делаю под заказ что могу.

Этот хостинг мне обойдеться в 230 гривен + домен. Это призы действительно хорошие. А вообще насчет хостинга было бы не плохо если бы хотя бы чать вернуть денег. Хотя кто его знает может до того времени уже свой настроим и тогда будет бесплатно полностью.
А система хорошая и провереная. Это для меня бесплатно. Система как вы наверно заметили 100-200 евро зависит от количесва лицензий. каждая даеться на 1 домен.

Систему я легко установлю на хостинг. только там проблема, хостинг нужен с поддержкой php+Mysql и что бы стоял зенд оптимизер. Такой хостинг я могу приобрести очень дешиво если когото интересует, но если нету возможности то установлю на тот кусок хостинга где мои сайты стоят потом перенесем как будет хостинг.

Вообщем нужно все обговорить подробней. Может кто то еще что то предложит?

kom_adm Дата: Пт, 16.11.2007, 15:48 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
То я так розумію, що ви зібралися відкривати власний хостінг.
Підтримую таку ідею. Ви зможите надавати якісний хостінг для сайтів, в тому числі і шкільних, виділяти при цьому солідний об’єм місця (було б непогано по 100 мб безплатний варіант і по 300 - платний) і все це за символічні гроші.
Якщо ви зробите платний варіант за 20-30$ на рік, то матимете багато клієнтів. І щоб обов’язково була панель управління сайтом і готові шаблони для сайту. Я можу розмістити посилання на головній сторінці цього сайту і можемо створити тему на форумі. Чи я не правильно розумію?

А щодо конкурсу сайтів, то треба думати. Це все не так просто, потрібно багато часу затратити, а в мене його - обмаль.

Sasyk Дата: Пт, 16.11.2007, 16:20 | Повідомлення № 15
знаток тестуючих систем
Jokerz, ви дійсно можете виконати те все, що обіцяєте? Маю на увазі хостінг, домен і т д.

Добавлено (16.11.2007, 16:20)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
готові шаблони для сайту.

Та про які шаблони йде мова... Невже так складно створити свій, власний дизайн... Я згоден, що навіщо придумувати велосипед... але з шаблонами... ну не знаю... sad
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Может нам конкурс какой то создать?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.