Сб, 23.09.2017, 22:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010 (Що б ви хотіли, що там від нас почули)
Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010
pasichov Дата: Вт, 12.01.2010, 00:16 | Повідомлення № 1
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Я отримав запрошення до участі в круглому столі з проблем сучасного стану вивчення інформатики в школі та пошуків шляхів його покращення. Захід проводиться АПН України (інститут іноваційних тхнологій, інші інститути, журнал "Комп'ютер в школі і сім'ї"). Знаю точно, що там будуть, крім мене, інші учасники форуму. Буде ГАРНТОВАНА можливість виступити всім учасникам. Без МОН, звичайно, не обійдеться.
Я знаю, що я маю сказати. І скажу, і думаю, достатньо гостро. Але було б цікаво висловити консолідовану позицію такої великої спільноти, як форум (авторство, звичайно, зберігається!).
Запропонуйте форму (заява? звернення? меморандум?)
Свої міркування викладу для обговорення через 2-3 дні - фізично не встигаю зібратися з думками, але час ще є
.
oksanka120 Дата: Нд, 11.04.2010, 18:40 | Повідомлення № 121
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (Bandalak)
У кого є цей журнал, велике прохання відсканувати сторінки з виступами на круглому столі і викласти тут. Я вже був у 4-х бібліотеках, чомусь саме цей номер скрізь пропадає із підшивки!!!

то так треба Bandalak, видно там дійсно зацепили серйозні проблеми і людей серйозно теж B)
все цікаво в освіті, а далі буде ще краще
novachok Дата: Нд, 11.04.2010, 18:45 | Повідомлення № 122
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Инициатива "снизу" наказуема - еще ни разу никто из власть предержащих не прислушался к "голосу разума", особенно если он "снизу". Да, были разумные предложения от специалистов высокого уровня. Но у нас - "я начальник, ты - дурак", все вопросы решаются "наверху", как правило без учета мнения "народа"
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010 (Що б ви хотіли, що там від нас почули)
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.