Нд, 19.11.2017, 16:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 912389»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010 (Що б ви хотіли, що там від нас почули)
Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010
pasichov Дата: Пн, 11.01.2010, 23:16 | Повідомлення № 1
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Я отримав запрошення до участі в круглому столі з проблем сучасного стану вивчення інформатики в школі та пошуків шляхів його покращення. Захід проводиться АПН України (інститут іноваційних тхнологій, інші інститути, журнал "Комп'ютер в школі і сім'ї"). Знаю точно, що там будуть, крім мене, інші учасники форуму. Буде ГАРНТОВАНА можливість виступити всім учасникам. Без МОН, звичайно, не обійдеться.
Я знаю, що я маю сказати. І скажу, і думаю, достатньо гостро. Але було б цікаво висловити консолідовану позицію такої великої спільноти, як форум (авторство, звичайно, зберігається!).
Запропонуйте форму (заява? звернення? меморандум?)
Свої міркування викладу для обговорення через 2-3 дні - фізично не встигаю зібратися з думками, але час ще є
.
Ogorodets Дата: Вт, 12.01.2010, 03:43 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Я дико извиняюсь, может не в тему: а чем современное состояние изучения информатики отличается от современного состояния изучения других предметов?
На мой взгляд проблема в прогнившей системе в целом... Если что-то и писать - то комплексно по образованию...

Відредаговано: Ogorodets - Вт, 12.01.2010, 03:43
PanPete Дата: Вт, 12.01.2010, 04:36 | Повідомлення № 3
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Ogorodets, підтримую, - " не може бути повної перемоги комунізму в окремо взятій країні", але система скоріш " вдало реформована", а не прогнивша
pasichov Дата: Вт, 12.01.2010, 07:56 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Quote (Ogorodets)
На мой взгляд проблема в прогнившей системе в целом... Если что-то и писать - то комплексно по образованию...

Я согласен, что нельзя "делать революцию в отдельно взятой за глотку стране". Ремонт автомобиля ВООБЩЕ сводится к ремонту двигателя, коробки, етс. То есть. устраняя частные проблемы мы во многом решаем проблемы комплексные.
В любом случае следует использовать любой шанс, а не возмущаться за плотно закрытыми шторами на кухне... Я не имею никаких иллюзий на сей предмет, но шанс остается шансом, и его надо РАЗУМНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ

Відредаговано: pasichov - Вт, 12.01.2010, 07:57
W-w-W Дата: Вт, 12.01.2010, 08:32 | Повідомлення № 5

Як на мене, то гострими проблемами для вчителів інформатики є:
Забезпечення шкіл якісними підручниками, про що ми не одноразово писали на форумі.
Обслуговування кабінету інформатики (проблем в цій сфері надбагато)
Використання ліценційного програмного забезпечення
Ефективне використання Інтернету в роботі навчального закладу (Проблеми наявності нету ми теж обговорювали не раз)
Стан викладання програмування (проблем теж маса)
Використання сучасних інформаційних технологій на уроках
і т.д.

Сукупність цих та інших проблем непогано було б на конференції висвітлити, це моя особиста думка

Ковшун Дата: Вт, 12.01.2010, 09:04 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Махновець_Ігор)
Сукупність цих та інших проблем непогано було б на конференції висвітлити

Повністю підтримую!!!
Це найболючіші питання!
koljada Дата: Вт, 12.01.2010, 09:12 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Рейтинг: 10
А я промовчу, бо знову тапками закидають бійці невидимого фронту: "ніхто нас не почує, ми за ідею будем працювати"
Пошепки так скажу:
А проблема все одно єдина: дармоїди, які засіли в освіті, від району до міністерства. Поки їх не вигонять ( а це трапиться через 1000 років), логіки в їх рішеннях ми не побачимо. Так і будуть круглі, квадратні столи скликати. А потім на якомусь сайті, чи в газеті гордо прозвітують про те, як вони в поті чола вирішують проблеми освітян.
Ковшун Дата: Вт, 12.01.2010, 09:28 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Quote (koljada)
А я промовчу, бо знову тапками закидають бійці невидимого фронту: "ніхто нас не почує, ми за ідею будем працювати"
Пошепки так скажу:
А проблема все одно єдина: дармоїди, які засіли в освіті, від району до міністерства. Поки їх не вигонять ( а це трапиться через 1000 років), логіки в їх рішеннях ми не побачимо. Так і будуть круглі, квадратні столи скликати. А потім на якомусь сайті, чи в газеті гордо прозвітують про те, як вони в поті чола вирішують проблеми освітян.

Мовчати не треба! Треба говорити!
Хто стукає, тому відчиняють... ;)
НЕ треба бути песимістом! Оптимістичніше дивіться вперед!
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.01.2010, 09:51 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Ковшун)
Хто стукає, тому відчиняють...

Вибачабсь але це звучить трохи по іншому ;) Хто стукає, тому настукають B)
koljada Дата: Вт, 12.01.2010, 09:56 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Я взагалі то реаліст, але мені тут вже настукали і за мову, і за революційні погляди. Та і не тільки тут, чиновники у нас суперпрофесіонали. Машина працює.

Додано (12.01.2010, 09:56)
---------------------------------------------
Пропоную, командою форумчан, які будуть там представлені, замінити команду міністерства освіти ( тіпа науки ). ;)

JKMZ Дата: Вт, 12.01.2010, 10:16 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (koljada)

так и будет. гнать надо всех поганой метлой, только кого ж ставить? люди-то все одни и те же. против системы не попрешь... хотя стараться надо. а насчет круглого стола: потом все отрапартуются: думаем, работаем. к сожалению денег дать не можем, но ведь работаем.
pasichov, вы молодец, все еще боритесь, поддерживаю. на таких как вы все и держиться
PanPete Дата: Вт, 12.01.2010, 10:41 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (pasichov)
устраняя частные проблемы мы во многом решаем проблемы комплексные.

Згоден, але як вирішити проблеми з вивченням ніформатики не зачіпаючи отих передумов, що складаються з непідготовленості учнів до проходження цього курсу , а саме - погано розвинуте логічне мислення, невміння сформулювати і висловитии власну думку, психологічний настрій "наплевать" і т.д.? На подолання цих перешкод йде левова частина часу, який міг би бути викорстаним для прямого призначення -вивчення предмету.
Ковшун Дата: Вт, 12.01.2010, 10:50 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Вибачабсь але це звучить трохи по іншому Хто стукає, тому настукають

;) ;) ;)
pasichov Дата: Вт, 12.01.2010, 11:01 | Повідомлення № 14
Наполегливий учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Вибачабсь але це звучить трохи по іншому Хто стукає, тому настукають

Волка бояться - ЛЕС НЕ ХОДИТЬ!
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.01.2010, 11:15 | Повідомлення № 15
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (pasichov)
Волка бояться - ЛЕС НЕ ХОДИТЬ!

Згоден навідь якщо результат фід спланованого заходу буде 0.5% це вже буде прогрес.
Як відомо під лежачий камінь вода не тече.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Пропозиції від форумчан до кругого столу 17.02.2010 (Що б ви хотіли, що там від нас почули)
Сторінка 1 з 912389»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.