Ср, 22.11.2017, 00:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть вирішити важливе питання (Друга освіта. Дистанційне навчання)
Допоможіть вирішити важливе питання
Ktara Дата: Пн, 28.12.2009, 15:18 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
natkagirl, я там же получала второе образование. Подтверждаю слова Newbie. так что удачи Вам!
NataliyG Дата: Пт, 12.03.2010, 13:34 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Мені теж потрібна допомога в важливому питанні.
У мене була флешка. (була ключове слово)
Така Kingsoft (чи шось вроді того), збоку ричажок совається туди сюди і флешка вилазить (без кришки).
Я її сьогодні витягнула з компютера без USB входу. тобто от той вхід залишився в компбтері а в мене в руках все решта. Я ту пачку відкрила і виявилося просто ті контакти що тримали мікросхему і USB переламалися (нічого нема спаленого). Що я намучилася дотуляючи ті контакти одні до других. Люди добрі флешки не шкода як інформацію відновити, хоч деяку. В мене велика кількість інформації збережена на компютері, але є така остання дуже потрібна яку сильно хочеться відновити. Допоможіть! :o
Bandalak Дата: Пт, 12.03.2010, 14:08 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (NataliyG)
Допоможіть!

Віднеіть у майстерню мобільних телефонів, там є мікро паяльники. Вони залюбки Вам припаяють. Потім легелько вставите у комп і скинете інфу, а флеху утилізуєте!!!
NataliyG Дата: Пн, 15.03.2010, 15:21 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Bandalak)
Віднеіть у майстерню мобільних телефонів, там є мікро паяльники

Буду пробувати.
Дякую вам. Але я її перед тим вже разів 5 тримаючи пальцями запихала в комп аж від неї запах паленої пласмаси пішов так що не знаю чи з того шось буде...
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Допоможіть вирішити важливе питання (Друга освіта. Дистанційне навчання)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.