Нд, 19.11.2017, 17:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону. (Особливо до НІКОЛЯ)
Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 21:07 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Вирішив підлікуватися натуральними препаратами. Знайшов гарний сайт http://www.pobedi2.ru
Вроді на сайті все нормально. Хочу придбати в них деякі препарати, зокрема комплекс натуральних вітамінів "Витабаланс 2000" та ін. Всі препарати являються біологічно активними добавками до їжі.
Суть питання в тому, чи цей сайт не являється лохотроном, бо зараз в Інтернеті таке явище дуже поширине. Як не як, то тут мова йде про здоров’я і ризикувати найдорожчим страшновато.
Якщо хтось знає про цей сайт і з впевненістю може підтвердити, що препарати можна замовляти, то прохання відповісти. І особливе прохання до НІКОЛЯ "пробити" цей сайт по своїх каналах.
Наперед вдячний.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:38 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
НІКОЛЯ та інші. Дякую. Тему можна закривати. В мене не залишилось сумнівів того, що це лохотрон.
filnick Дата: Нд, 13.12.2009, 22:46 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Вживання будь-яких препаратів без консультації (рекомендації) лікаря - річ дуже ризикована. Купуватися на рекламу на ТБ, у пресі, інтернеті різноманітних фірм, агенцій, "науковців" - собі шкодити. Переважна більшість цих препаратів не несе великої шкоди, але і користі - також. Переважно це чисто психологічний ефект (за Ваші гроші, при тому - не малі). Найкращими натуральними продуктами були і залишаються ті, які вирощені в домашніх умовах - овочі, фрукти, молоко, мед та ін.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 13.12.2009, 22:49 | Повідомлення № 18
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (filnick)
овочі, фрукти, молоко, мед та ін.

І самогон бо ним лікувались всі наші пращури козаки ;) Вибачте не втримався щоб не пожартувати.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 23:16 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Друзі дякую всім. На мене прийшло прозріння. ;)
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону. (Особливо до НІКОЛЯ)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.