Пн, 16.07.2018, 17:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону. (Особливо до НІКОЛЯ)
Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:07 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Вирішив підлікуватися натуральними препаратами. Знайшов гарний сайт http://www.pobedi2.ru
Вроді на сайті все нормально. Хочу придбати в них деякі препарати, зокрема комплекс натуральних вітамінів "Витабаланс 2000" та ін. Всі препарати являються біологічно активними добавками до їжі.
Суть питання в тому, чи цей сайт не являється лохотроном, бо зараз в Інтернеті таке явище дуже поширине. Як не як, то тут мова йде про здоров’я і ризикувати найдорожчим страшновато.
Якщо хтось знає про цей сайт і з впевненістю може підтвердити, що препарати можна замовляти, то прохання відповісти. І особливе прохання до НІКОЛЯ "пробити" цей сайт по своїх каналах.
Наперед вдячний.
Bandalak Дата: Нд, 13.12.2009, 22:12 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Консультативный центр «Рецепты здоровья»
Санкт-Петербург, Московский, 107, recepi@yandex.ru
(812) 373-9545, 454-0867

Судячи з того, що люди не бояться виставляти стаціонарні телефони, є велика вірогідність того, що це не лохотрон. Точніше ціни можуть бути завищені, але точно не повний розвод!
Попробуйте перевірити справжність номерів телефонів!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:23 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Судячи з того, що люди не бояться виставляти стаціонарні телефони, є велика вірогідність того, що це не лохотрон.

Я також такої думки. Але сумніви в мене виникли тому, що мій знайомий замовив собі ці препарати і мені порекомендував. І вчора вони йому тільки прийшли поштою. Всі препарати є, до них і інструкції є щодо вживання, квитанція тощо. Не має тільки жодних сертифікатів, написів "Ремонендовано МОЗ России" і т.д. і це мене насторожило. Може так і має бути...
Bandalak Дата: Нд, 13.12.2009, 22:29 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Мені чомусь здається, що біоактивні добавки - це напівлегальні речі, МЗ їх не може рекомендувати, бо це власне не ліки, вони в аптеці не продаються.
Попробуйте проконсультуватися у серйозних лікарів, у Вінниці.
Можна ще подзвонити по тел., що вище згадані і спитати про сертифікат.
Ogorodets Дата: Нд, 13.12.2009, 22:37 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Ковальчук_Олександр)
Суть питання в тому, чи цей сайт не являється лохотроном

Лохотрон, на мой взгляд, внутри баночек, которые продают через этот сайт...
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:42 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Извини, Олег, но это ни чем не аргументированный ответ. Если только на твой взгляд... Есть конкретный опыт, доводы?
alex Дата: Нд, 13.12.2009, 22:42 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Рейтинг: 17
Біологічно активні добавки до їжі не мають сертифікатів, бо не являються медикаментами ,як
такими. Це ще один лохотрон, який дає можливість фірмам виробникам не проводячи досліджень,
не отримуючи сертифікати від міністерства охорони здоровя продавати свою продукцію, не несучи
в принципі ніякої відповідальності. Зараз на Україні діють декілька фірм.
Прочитайте по БАД фірми Тянь Ші. Вони продаються в Києві. Це те саме що і на
знайденому вами сайті. Якщо не дорожите своїм здороаям вживайте. Більш детально можу розповісти
при зустрічі.
Почитайте http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=1438&st=100
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:43 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
alex, зрозумів, дякую!
W-w-W Дата: Нд, 13.12.2009, 22:57 | Повідомлення № 9

Вирішив підлікуватися натуральними препаратами.

Олександре не будьте наївними! Це все реклама красивими словами та картинками, ніякої користі від таких ліків ви не отримаєте, тож краще не раджу купувати таке, щоб не нашкодити здоров'ю зовсім!

Хочу придбати в них деякі препарати, зокрема комплекс натуральних вітамінів "Витабаланс 2000" та ін. Всі препарати являються біологічно активними добавками до їжі.

Олександре зупиніться і не робіть дурниць! Все телебачення гудить про ці добавки і з чого вони! Пропишіть в гуглі і побачите багато чого цікавого!

Суть питання в тому, чи цей сайт не являється лохотроном, бо зараз в Інтернеті таке явище дуже поширине.

Лохотрон і ще й який, на таке вестись не можна, це те саме, що гральні автомати, вам треба до тих лікарств ще інші, вам будуть радити, що кожне лікарство саме не діє, а діє в парі з іншим, а це гроші і не малі!

Якщо хтось знає про цей сайт і з впевненістю може підтвердити, що препарати можна замовляти, то прохання відповісти.

З певненістю 100% скажу, що не можна таке купляти! В мене брат з цим дуже обізнаний і не раз доводив про неефективність таких препаратів!

Quote (Bandalak)
Судячи з того, що люди не бояться виставляти стаціонарні телефони, є велика вірогідність того, що це не лохотрон

Це все дурня! І як ви як інформатики можете таке стверджувати!?? Інформація недостовірна, а ви робите вже певні висновки!

Олександре проконсультуйтесь в нормального лікаря стосовно вашого здоров'я та займіться нормально лікуванням, і не вдавайтесь до таких способів!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 13.12.2009, 22:58 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
alex, а Ви впевнені щодо цього сайту http://www.pobedi2.ru, бо Владимир Соколинский вроді як особа публічна, автор 10 книг по лікуванню натуральними препаратами, він же директор цього центру "Рецепты здоровья" в Санк-Петербурзі?

Махновець Ігор, досить гучно. Вибачте, але потрібні конкретні докази якраз щодо http://www.pobedi2.ru, бо я поки що маю певні підтвердження що там все чисто. Щодо лохотронів то я й так знаю, що їх вистачає, тому й не спішу нічого купувати, а прошу поради. Якщо хтось конкретно доведе, що даний сайт і центр "Рецепты здоровья" є лохотроном, тему можна буде закривати.

W-w-W Дата: Нд, 13.12.2009, 23:09 | Повідомлення № 11

Махновець Ігор, досить гучно.

я вас поставив до відому, вибір за вами!

Вибачте, але потрібні конкретні докази якраз щодо http://www.pobedi2.ru, бо я поки що маю певні підтвердження що там все чисто.

Щодо доказів, то я вам не надам есперементальних аналізів, які проводяться в спецлабораторіях.

Якщо хтось конкретно доведе, що даний сайт і центр "Рецепты здоровья" є лохотроном, тему можна буде закривати.

На сайті буде все чудово Олександре, а в реальності ні! Не мені вас цьому вчити!

В мене родичі вживали такого плану препарати, одні проблеми залишились! Як кажуть кожен на своїх помилках вчиться, тому застерігаю вас від них!

Bandalak Дата: Нд, 13.12.2009, 23:12 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Тут однозначно - сайт не лохотрон, він продає баночки чесно (якщо Вашому сусіду прийшло по пошті). А в баночках - скоріше за все лохотрон, Огородец мабуть правий!
Quote (Махновець_Ігор)
Це все дурня! І як ви як інформатики можете таке стверджувати!?? Інформація недостовірна, а ви робите вже певні висновки!

Я робив висновки відносно сайту, а не відносно товару, який він продає.
Ковальчук_Олександр, справжню консультацію по цьому питанню Вам зможе дати лише кваліфікований та чесний лікар. А в інтернеті, як власне і на цьому форумі Ви знайдете купу аргументів за і проти!
W-w-W Дата: Нд, 13.12.2009, 23:19 | Повідомлення № 13

Quote (Bandalak)
Я робив висновки відносно сайту, а не відносно товару, який він продає.

я знаю Анатолій! Просто за цим всім вирує інша картина! :*

Quote (Bandalak)
Ковальчук_Олександр, справжню консультацію по цьому питанню Вам зможе дати лише кваліфікований та чесний лікар

Про це я Олександру й стверджував, можливо не зрозумів мене!
НІКОЛЯ Дата: Нд, 13.12.2009, 23:24 | Повідомлення № 14
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Хочу придбати в них деякі препарати, зокрема комплекс натуральних вітамінів "Витабаланс 2000" та ін

Олександр це лохотрон чистої води звязавшись з своїми колегами з Пітера та Москви можу вам повідомити що це все лажа чистої води ніяких сертифікатів нікому ніхто ні на один припарат не надає. Дана кантора старається втюхати все що тільки можливо від золотих пірамід і до води з озера Іордан біодобавки вітамінні комплекси це ще не повний перелік всього і витрясти з людей чим побільше коштів, я б не радив вам оздоровлюватись таким методом тому що це може мати поганні наслідки так як нема нікої гарантії що вміст відповіда етикеці мало того кожний препарат не говорю вже прокомплексні призначається лікарем індивідуально кожному пациенту а тут вас пропонують вилічити від усього і пропонують ліки від всього відразу оце круто ;)
Прям косять капусту як дядьки, прийде вам в посилці не зрозуміло що кошти вам ніхто не поверне це сто відсотків і повернути товар ви не зможите теж і перевірити чи дійсно припарат відповіда етикетці ви теж не зможите так що не варто ризикувати власним здоров'ям та коштами.
Ogorodets Дата: Нд, 13.12.2009, 23:29 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Извини, Олег, но это ни чем не аргументированный ответ. Если только на твой взгляд... Есть конкретный опыт, доводы?

Да я без обид, Михалыч. Это, реально, только мой взгляд и чуток опыта... Я в молодости работал полгода в лохотроне, правда с бижутерией, но по долгу службы сталкивался и с такими продавцами "препаратов грубого помола"... Игорь прав, проводя аналогию с игровыми автоматами...
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Прохання "пробити" сайт на предмет лохотрону. (Особливо до НІКОЛЯ)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.