Вт, 12.12.2017, 18:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 8«125678»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Як будемо наздоганяти матеріал? В зв'язку з карантином?
Як будемо наздоганяти матеріал? В зв'язку з карантином?
Fast Дата: Ср, 11.11.2009, 19:26 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановін колеги! Прошу поділитись думками, хто як буде наздоганяти матеріал у зв"язку з карантином? І хто знає, чи буде карантин оплачуватися вчителям? І чи правда те, що нам підвищили заробутну плату? :$
Дякую))) :?
GаrDArik Дата: Ср, 25.11.2009, 22:20 | Повідомлення № 91
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Ktara)
Объявлен масочный режим. На работу ходить (и конечно же быть на парах) в маске, с собой в кармане иметь запасных.
У нас нічого такого про маски не говорять... Всі без масок.

Quote (Bandalak)
а що Новорічних ранків цього року не буде?

БУДУТЬ інтегровані уроки "Інформаційний новорічний ранок", "Хімічний новорічний ранок" і т.д.)
Ktara Дата: Ср, 25.11.2009, 22:25 | Повідомлення № 92
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Quote (GаrDArik)
БУДУТЬ інтегровані уроки "Інформаційний новорічний ранок", "Хімічний новорічний ранок" і т.д.)

Классная интеграция :) Запатентуйте идею
Quote (GаrDArik)
У нас нічого такого про маски не говорять... Всі без масок.

У нас сегодня тоже директива изменилась - масочный режим под грифом "рекомендовано"
Lydysya Дата: Ср, 25.11.2009, 23:00 | Повідомлення № 93
Часто заходить...
Рейтинг: 11
В нас в місті без масок працюємо, а в районі вже друга пісня - всі в масках, часник і цибуля на кожній парті, батьків в школу не пускають, мають лишати дітей на порозі (початкова школа).
В подружки син в технікумі на перерві їв зернята, попало не в те горло, закашлявся, його тут же відправили додому, хоча він доводив, що просто поперхнувся. Дійсно, у страху очі великі
Bandalak Дата: Нд, 29.11.2009, 02:28 | Повідомлення № 94
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У Чернівецькій області вийшла постанова СЕС, що після відновлення навчання ще 2 тижні не можна проводити мосові заходи, олімпіади в тому ж числі!
Це буде по 7 олімпіад за один день! Мені прийдеться виставляти на районну олімпіаду тих учнів, хто вважає що windows - це мова програмування! ;)
Хоча в районі вони можуть і перемогти, бо всі інші вважають, що windows - це засіб для миття вікон! ;) ;) ;)
Але потім в області опозоряться на 100%.
PanPete Дата: Нд, 29.11.2009, 03:13 | Повідомлення № 95
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Мені прийдеться виставляти на районну олімпіаду тих учнів, хто вважає що windows

На район їдуть тільки ті, що проходять шкільну. Якщо таких нема - не даю заявку, аргумент - результати шкільної. Невже Вам не наостогидло "галочне" представництво?
Bandalak Дата: Нд, 29.11.2009, 07:57 | Повідомлення № 96
Лідер форуму
Quote (PanPete)
Невже Вам не наостогидло "галочне" представництво?

Просто раніше не було такої ситуації. Щороку я готую на належному рівні 1-2 учнів з класу. Більше здібних дітей у селі просто взяти ніде. А цього року всі розбіглися на олімпіади по предметах, які здаватимуть на завнішньому оцінюванні.
Ви кажете, не виставляти нікого? Я так і хотів, але начальство іншої думки і мене не підтримує у цьому питанні! Каже, якщо я не виставляю на олімпіаду - значить не працюю, потрібна позачергова переатестація, або геть!
Ковшун Дата: Нд, 29.11.2009, 11:35 | Повідомлення № 97
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)
Я так і хотів, але начальство іншої думки і мене не підтримує у цьому питанні! Каже, якщо я не виставляю на олімпіаду - значить не працюю, потрібна позачергова переатестація, або геть!

Ну і начальство у Вас!
Аж страшно... ;)
А може це начальство, просто лякає?
PanPete Дата: Нд, 29.11.2009, 12:29 | Повідомлення № 98
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Ви кажете, не виставляти нікого? Я так і хотів, але начальство іншої думки і мене не підтримує у цьому питанні! Каже, якщо я не виставляю на олімпіаду - значить не працюю, потрібна позачергова переатестація, або геть!

Подібні важілі впливу практикують не тільки в Вас. Проте до цих пір не вигнали. :)
filnick Дата: Вт, 01.12.2009, 18:31 | Повідомлення № 99
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Не знаю, яка ситація у Ваших школах, а у нас, схоже, починається грип. Особливо потрепають учні середніх класів. Невже так швидко підходить чергова хвиля?
Bandalak Дата: Вт, 01.12.2009, 20:49 | Повідомлення № 100
Лідер форуму
Quote (filnick)
Невже так швидко підходить чергова хвиля?

У нас все спокійно, хворих масово немає і не було. Може це того, що ми лише 2 день вчимося після карантину.
Pol Дата: Вт, 01.12.2009, 20:50 | Повідомлення № 101
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (filnick)
Не знаю, яка ситація у Ваших школах, а у нас, схоже, починається грип. Особливо потрепають учні середніх класів. Невже так швидко підходить чергова хвиля?

Можливо у Вас це і наступна хвиля, а у нас все тільки починається. Карантин призупинив епідемію, але не зупинив. При тому, що зараз діти в школі знаходяться більше ніж до карантина ( у нас ввели робочі суботи), ще й почалися районні олімпіади. Уявіть собі умови для розповсюдження вірусу. Так що ми посипимося на кінець семестру.
Цікаво, що ні СЕС, ні місцева влада не вбачають ніяких загроз у таких зібраннях. Знову чекаємо поки клюне смажений півень?
ppima Дата: Вт, 01.12.2009, 22:38 | Повідомлення № 102
Тут живе...
Рейтинг: 11
І семестр закінчимо 6 січня.
filnick Дата: Ср, 02.12.2009, 15:15 | Повідомлення № 103
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Ситуація загострилась настільки, що сьогодні отримали наказ РВО Про введення карантину з 3 по 13 грудня. Ось і відпрацювали...
argun Дата: Ср, 02.12.2009, 17:47 | Повідомлення № 104
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (filnick)

У нас поки що відправили на карантин один 1й клас. Вчра з 25 учнів на заняття прийшло 3. Тобто клас потрібно було закрити раніше, не чекаючи такої маси хворих дітей. Але всі бояться звітувати правду.
Ktara Дата: Ср, 02.12.2009, 18:07 | Повідомлення № 105
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Ага, я ж казала, що будуть вихідні

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 26 листопада 2009 р. № 1412-р
Київ

Про перенесення робочих днів у 2010 році

З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня — Нового року, 7 січня — Різдва Христового та 24 серпня — Дня незалежності України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державного казначейства та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
понеділка 4 січня — на суботу 30 січня;
вівторка 5 січня — на суботу 13 лютого;
середи 6 січня — на суботу 27 лютого;
п’ятниці 8 січня — на суботу 13 березня;
понеділка 23 серпня — на суботу 21 серпня.

Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.
Прем’єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

http://www.kmu.gov.ua/control....8731113

Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Як будемо наздоганяти матеріал? В зв'язку з карантином?
Сторінка 7 з 8«125678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.