Нд, 19.11.2017, 16:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Програма з МОН заповнення звіту ЗНЗ-1 2009 р.
Програма з МОН заповнення звіту ЗНЗ-1 2009 р.
pasichov Дата: Нд, 13.09.2009, 22:14 | Повідомлення № 1
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Хто вже мав "радість" допомагати заступнику з заповненням форм цієї програми? Чи вдалося комусь отримати кінцевий результат? Зокрема, якщо в закладі є поглиблене вивчення кількох предметів в 7-9 класах та профільне навчання в 10-11... Чи вдалося рорздрукувати звіт...
Я витратив на це 3 дні... Може, це в мене руки криві?

Додано (13.09.2009, 22:14)
---------------------------------------------
Дуже прошу, поділіться досвідом. З великими потугами "результат" отримав, порушивши інструкцію по заповненню. Бо якщо вносити все, як то потрібно, то не "проходить" контрольне співвідношення 65...
Друк звіту не працює, лише по сторінкам, а ст.3 замість принттера "відправляє" самовільно в файл...
А працювали програмісти ....

Відредаговано: pasichov - Нд, 13.09.2009, 22:07
filnick Дата: Нд, 13.09.2009, 22:35 | Повідомлення № 2
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Наразі заповнював лише паперовий варіант. Якщо Ви маєте електронну форму ЗНЗ, то чи не могли б викласти.
ihor_hontar Дата: Пн, 14.09.2009, 10:35 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (pasichov)
Хто вже мав "радість" допомагати заступнику з заповненням форм цієї програми?

Прикро. Ще такої радості не мав, бо електронний вигляд програми ло нас ще не дойшов. Я також би не протів переглянути цей електронний варіант форми звіту ЗНО.
pasichov Дата: Пн, 14.09.2009, 15:04 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Виявляється, що така програма поширювалася не в усіх регіонах. Точніше, для всіх регіонів зроблено таку програму для узагальнення звіту по району/місту, а ось на рівнв школи лише для деяких, тобото екперимент.А я "на всяк випадок" нактав розробникам гнівного листа....незручно вийшло... думав, це всіх на таку муку налаштували...
GаrDArik Дата: Вт, 15.09.2009, 20:27 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Я допомагав! Програма наз. АС Школа. Або дуже розумна або дуже дурна.. Навіть незнаю як правильно сказати)
Тільки сьогодні звіт ЗНЗ1 здали! Це ппц!
shef100 Дата: Чт, 17.09.2009, 00:13 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 6
Звіт ЗНЗ-1 роблю і здаю особисто, оскільки це є моїм обов’язком. Треба кілька копій, то заповнюю одну в Wordi і штампую. Програма є тільки в райво. В ній є кільк простеньких перевірок числових даних, але й помилки. Наприклад, в нашій школі є екстерни, то вона з ними конфліктує в розділі випускники.
pasichov Дата: Чт, 17.09.2009, 17:04 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Quote (filnick)
Наразі заповнював лише паперовий варіант. Якщо Ви маєте електронну форму ЗНЗ, то чи не могли б викласти.

Маю. Але в "шапці" глухо забиті школи нашого міста. Тому в звіті буде неправильно, а поправити в ворді не вдасться...
Якщо влаштує, можу вислати поштою - дайте в приват адресу.
Мене ця програмка сильно "дістала", якщо врахувати, що http://ios.edu.vn.ua генерує звіт автоматично... але нашому управлінню треба здати базу в форматі саме цієї програми крім паперового варіанту, звичайно....
Здав.., @##$#$$ь !!!!!!!!!!!!!!!!

Відредаговано: pasichov - Чт, 17.09.2009, 17:29
GаrDArik Дата: Чт, 17.09.2009, 23:28 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Так так! Паперовий варіант + БД в АС Школа. 10 шкіл з 45 здали лише паперовий варіант - так заучі отримали догану!(
filnick Дата: Пт, 18.09.2009, 17:39 | Повідомлення № 9
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pasichov)
Якщо влаштує, можу вислати поштою - дайте в приват адресу.

Вдячний за відгук, вчора вже отримав цю програму через своїх бувших випускників, що працюють в управлінні освіти. На щастя в нашій області відмовилися від масового використання електронного звіту навчального закладу (ЗНЗ). А на наступний рік - хто його знає?
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Програма з МОН заповнення звіту ЗНЗ-1 2009 р.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.