Нд, 17.12.2017, 16:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
W-w-W Дата: Пн, 27.07.2009, 23:41 | Повідомлення № 1

В Інформаційно-методичному збірнику, що надходять в школи, розміщено програму за якою потрібно вивчати інформатику у 9 кл. за 12 річною системою.

Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 2009/2010 н.р.

Все розміщенно в прикріпленні!

Ваші думки стосовно програми та рекомендацій!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Прикріплення: 2009.rar(63Kb)
Ковшун Дата: Ср, 09.09.2009, 08:26 | Повідомлення № 121
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)
А неофіційно, щоб не купували у Аспекті підручники Шестопалава......

Треба попросити Євгена Анатолійовича дати інформацію про замовлення на посібники видавництва "Аспект", скажімо у вересні місяці ц.р.
Не думаю, що вчителі не купують посібники цього видавництва.
І не вкладається в голову, яким чином і яким наказом це можна зробити. ;)
Шестопалов Дата: Ср, 09.09.2009, 10:00 | Повідомлення № 122
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Bandalak)
це зроблено для того, щоб у всіх було однаково і не було путаниці при перевірках і зрізах.
А неофіційно, щоб не купували у Аспекті підручники Шестопалава..

Вам, шановні вчителі. скоро будуть командувати, в яких штанах ходити і яку яєшню ранком смажити.
Мені це нагадує часи "строительства комунізми", коли армія парторгів і комсоргів слідкувала "верной дорогой идёте, товарищи!". Заганяють вас на грифовані книжки, як на базарі мафія на купівлю неякісного товару і за великими цінами. Хто бачив наш толково-компактний "Посібник для 9-го класу" і "Зошит" видавництва "Аспект"? Порівняйте дозування і якість навчального матеріалу з грифованими підручниками. У мене: "Посібник" - 224 с., 24,50 грн, "Зошит" - 56 с., 4,50 грн. Розроблена логічна і ефективна методика, пропонуються безкоштовно тренажери, календарне планування, тести до кожного уроку... В той же час стверджую, що як і лікам в медицині ЕКСПЕТРИЗА НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ПОТРІБНА!!! Але після обов’язкового випробування засобів в реальному навчальному процесі. Ми таке випробування з посібником "Інформатика. 9 клас" завершуємо. Поступило багато зауважень та пропозицій від діючих вчителів. Дякую всім за допомогу! Після редагування буде підготовлено нове видання, суттєво дороблене і виправлене, і лише після належної апробації, врахування зауважень та пропозицій, виправлення помилок і неточностей ми подамо його на здобуття грифу МОН України.
І ще одна думка, яку розділяють багато освітян України: Держзамовлення - головна причина, за якою поява якісних підручників системно неможлива!!! Авторські колективи б’ються між собою за гроші, а одержавши їх, роблять свої книги якомога товщими і дорожчими. щоб з держави більше грошей злупити. Стимулу для покращення і здешевлення своєї продукції немає і тому маємо те, що маємо.

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 09.09.2009, 10:16
Bandalak Дата: Чт, 10.09.2009, 10:28 | Повідомлення № 123
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (Шестопалов)
Вам, шановні вчителі. скоро будуть командувати, в яких штанах ходити і яку яєшню ранком смажити.

Так і є!!!
Quote (Шестопалов)
"Посібник для 9-го класу" і "Зошит" видавництва "Аспект"?

Я щось не можу зрозуміти, кажуть про існування трьох різних державних прогорам по інформатиці для 9-го класу, одна з них Завадського, яку нам і нав'язують і його книжки, які ще не видали і скоро не видадуть, бо їхня вага більша 500 гр..
Я не зрозумів, що для кожного автора підручників є своя програма? Чи програма єдина?

Шестопалов, а Ваші підручники по якій програмі?
Я хочу замовити їх для 9-го класу, хоча і підозрію що получу по шапці!
Раніше наш обласний інститут рекомендував підручники Аспекта, навіть коли у них не було грифа, а тепер рекомендують щось інше...

У прикріплені планування для 9-го класу, що поширюється у нашій області.

Прикріплення: _.9inf.rar(10Kb)
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 10.09.2009, 12:54 | Повідомлення № 124
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Bandalak)
Шестопалов, а Ваші підручники по якій програмі?

Посібники видавництва "Аспект" в усі часи відповідали і відповідають програмам, рекомендованим МОН України. "Власних" програм "Аспект" ніколи не було!
Quote (Bandalak)
Я не зрозумів, що для кожного автора підручників є своя програма? Чи програма єдина?

Є одна єдина програма для звичайних шкіл - програма Завадськго для 9-12 класів.
"Посібник для 9-го класу" і "Зошит" видавництва "Аспект" строго відповідає програмі Завадського.
Quote (Bandalak)

Планування для 9-го класу більш детальне і обгрунтоване можна скачати з мого сайту. Там же можна скачати багато іншого корисного і безкоштовного. Запрошую на http://aspekt-edu.kiev.ua
Шестопалов Дата: Чт, 10.09.2009, 13:10 | Повідомлення № 125
Видавець посібників
Quote (Bandalak)
Раніше наш обласний інститут рекомендував підручники Аспекта, навіть коли у них не було грифа, а тепер рекомендують щось інше...

Всі посібники "Аспект" для школи мають гриф "Схвалено до використання" МОНУ крім тих, що проходять випробування ("9 клас. Перший рік"). Тим не менше обласні методисти (наприклад, Кіровоградська, Чернівецька, Харківська, Хмельницька ... області) категорично забороняють вчителям ними користуватися або роблять вигляд, що за 15 років існування "Аспекту" про нього не чули.
Відгадайте з трьох разів, чому?!

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 10.09.2009, 13:30
AAN Дата: Чт, 10.09.2009, 16:42 | Повідомлення № 126
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Не думаю, что методисты запрещают пользоваться. Просто об этом не говорят. Нет рекламы в печатных изданиях и нет литературы в свободной продаже. К сожалению, большинство харьковских учителей не слышали о вашем изательстве. Узнала о вас только на этом форуме. Даже знакомые издатели нашего города о вас не слышали.
Шестопалов Дата: Чт, 10.09.2009, 19:54 | Повідомлення № 127
Видавець посібників
Додано (10.09.2009, 19:54)
---------------------------------------------
Quote (ANN)
Не думаю, что методисты запрещают пользоваться.

Без комментариев!

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 10.09.2009, 19:55
Anetta Дата: Чт, 10.09.2009, 22:52 | Повідомлення № 128
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Шестопалов)
проходять випробування ("9 клас. Перший рік")

Хотелось бы ознакомиться с первыми разделами учебника. Вы могли бы выставить электронные материалы на сайте, как другие авторы?
Шестопалов Дата: Пт, 11.09.2009, 08:04 | Повідомлення № 129
Видавець посібників
Quote (Anetta)
Вы могли бы выставить электронные материалы на сайте, как другие авторы?

В отличие от других авторов, книги которых до сих пор не напечатаны, наш учебник вышел из печати В АПРЕЛЕ 2009 года, я его презентовал в Ялте. Нужно ли публиковать электронный вариант при наличии типографского издания? Впрочем, смотрите мой сайт http://aspekt-edu.kiev.ua
Anetta Дата: Пт, 11.09.2009, 16:58 | Повідомлення № 130
Я тут недавно...
К сожалению, на сайте есть только содержание, но у всех авторов оно почти не отличается. Главное, все таки, не перечень тем. В нашем селе книг Вашего издательства нет, поэтому и хотелось бы иметь представление о стиле изложения и т.п. Чтобы не заказывать кота в мешке.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.09.2009, 18:22 | Повідомлення № 131
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)
Прикріплення: _.9inf.rar(10Kb)

В нас поширюється таке планування для 9-го класу: (див. прикріплення).
Резерв навчального часу використовується для проведення контрольних робіт.
Прикріплення: planu.rar(15Kb)
Вчитель-з-Києва Дата: Пт, 11.09.2009, 19:11 | Повідомлення № 132
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (Ковальчук_Олександр)
В нас поширюється таке планування для 9-го класу: (див. прикріплення).

Изучайте первоисточники: http://aspekt-edu.kiev.ua/
Тут можна скачать "Календарий план для 9-го класу"

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Пт, 11.09.2009, 19:14
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.09.2009, 20:59 | Повідомлення № 133
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Вчитель-з-Києва, дякую. Очевидно, версій календарних планів є чимало і кожен вправі вибирати, яким користуватись або скласти власний. Цікаво, чому в "Аспекті" календарні плани "заточені" під конкретні програмні продукти? І не врахований поділ на групи?
Приклад: 3.5. Робота з абзацами і фрагментами тексту. Робота з абзацами. Фрагмент тексту. Робота з фрагментами тексту. Встановлення шрифтів. Друкування документа. Практична робота «Робота з текстовим документом».
3.6. Довідкова система Windows’ХР. Засіб «Усунення неполадок». Практична робота «Довідкова система Windows’ХР».
3.7. Тематична робота «Системне програмне забезпечення»,
замість:
Практична робота № 2. Робота з інтерфейсом користувача операційної системи.
Практична робота № 3. Робота з об’єктами файлової системи.
Практична робота № 4. Пошук інформації на комп’ютері.
Здається, докорінно змінено. Можливо, це допускається, програма виконується однаково за змістом, але я надаю перевагу другому варіанті і загалом версії календарного плану, що в моєму пості вище...
Anetta Дата: Сб, 12.09.2009, 09:08 | Повідомлення № 134
Я тут недавно...
В календарном плане издательства Аспект отдельным уроком выделена Тематическая работа. Но ведь еще с прошлого учебного года отменено требование выделять на это отдельный урок. И тематическое оценивание можно проводить в той форме, которую выберет учитель - хоть по текущим оценкам.
Quote (Ковальчук_Олександр)
надаю перевагу другому варіанті і загалом версії календарного плану, що в моєму пості вище...

Поддерживаю. Этот план полностью соответствует программе.
filnick Дата: Сб, 12.09.2009, 13:57 | Повідомлення № 135
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Anetta)
В календарном плане издательства Аспект отдельным уроком выделена Тематическая работа.

Просто замінили слово "атестація" на слово "робота". Хоча урок контролю знань за тему ніхто не забороняє проводити.
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.