Сб, 18.11.2017, 14:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 9«12345689»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
W-w-W Дата: Пн, 27.07.2009, 23:41 | Повідомлення № 1

В Інформаційно-методичному збірнику, що надходять в школи, розміщено програму за якою потрібно вивчати інформатику у 9 кл. за 12 річною системою.

Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 2009/2010 н.р.

Все розміщенно в прикріпленні!

Ваші думки стосовно програми та рекомендацій!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Прикріплення: 2009.rar(63Kb)
PanPete Дата: Пт, 31.07.2009, 22:27 | Повідомлення № 46
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Вчитель-з-Києва)
Как Вы относитесь к мнению Ярослава Глинского? Рівневість вправ і практичних робіт визначається кількістю виконаних завдань.

Не думаю що ця формула від Глинського - викладача. Скоріш за все цей вислів родився в Глинського - видавця.

Відредаговано: PanPete - Пт, 31.07.2009, 22:28
Ковшун Дата: Сб, 01.08.2009, 08:43 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Ktara)
мы его будем оценивать по количеству? Я думала по качеству

И по количеству, и по качеству!
Ковшун Дата: Сб, 01.08.2009, 08:46 | Повідомлення № 48
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
Не думаю що ця формула від Глинського - викладача. Скоріш за все цей вислів родився в Глинського - видавця.

Я не думаю, що Глинський Я.М. існує у двох якостях!
Скоріше, це викладач, який намагається донести свої ідеї до вчителів, студентів, учнів.
Ковшун Дата: Сб, 01.08.2009, 08:48 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Quote (PanPete)
Цікаво, а як ви відноситесь до різнорівневих практичних завдань, чи використовуєте на практиці?

Диференційований підхід обов’язково повинен бути присутнім.
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 01.08.2009, 11:28 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Через месяц в школу!
С каким вооружением (учебники, практикумы, рабочие тетради, планирование...) пойдёте на штурм, дорогие таварищи? Кто в новом учебном году поведёт вас к лучшей жизни, новым знаниям и умениям ваших учеников?
filnick Дата: Сб, 01.08.2009, 12:14 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (awpriss17)
Невже важко було зробити всі 3 відповіді в одному повідомленні? Чи не вмієте?

В Ucozі функцію склеювання послідовних повідомлень для модераторів та адміністраторів відключено (її можна при бажанні включити). Але чи доцільно це зробити зможе пояснити Ковальчук Олександр.

Quote (awpriss17)
Прошу Вас, як Адміна у мене звання видалити і написати "Просто Вчитель" - дитячі ігри з кількостю постів і присвоєнням за це звань пора закінчувати...

Підтримую.

Quote (Вчитель-з-Києва)
С каким вооружением (учебники, практикумы, рабочие тетради, планирование...) пойдёте на штурм, дорогие таварищи? Кто в новом учебном году поведёт вас к лучшей жизни, новым знаниям и умениям ваших учеников?

В пролетариата главное оружие - булыжник. А у вчителя - дошка, крейда, комп'ютер? Мені здається - головним знаряддям вчителя була, є і буде його ясна голова...
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 01.08.2009, 13:21 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Quote (filnick)
головним знаряддям вчителя була, є і буде його ясна голова...

Гарячее сердце, чистые руки и ... одна винтовка на троих?!
А может быть проведём инвентаризацию нашего вооружения к новому учебному году?
Кому известна судьба 4-х учебников-победителей конкурса по информатике для 9-го класса. Мне разведка доложила, что их печать МОНУ финансировало 53% от потребности и печать уже идёт. А вот когда они придут в школы?
filnick Дата: Сб, 01.08.2009, 13:46 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель-з-Києва)
Гарячее сердце, чистые руки и ... одна винтовка на троих?!

Це не для вчителя, а для директора... У нас - одна на взвод, та й та непристріляна
Quote (Вчитель-з-Києва)
А может быть проведём инвентаризацию нашего вооружения к новому учебному году?...когда они придут в школы?

А снаряды к октябрю обещали... На цих гілках спогади про обіцяне http://informatic.org.ua/forum/43-806-1 та http://informatic.org.ua/forum/28-39-1
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 01.08.2009, 13:55 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Quote (filnick)
А снаряды к октябрю обещали...

Как раз к холостому выстрелу "Авроры"!
W-w-W Дата: Сб, 01.08.2009, 14:01 | Повідомлення № 55

Quote (awpriss17)
Чи не вмієте? Думаю, що вмієте, просто звикли оцінювати по кількості - звідси й оті дитячі звання за кількість відповідей на форумі.

awpriss17, причому тут ця теза до диференційованого підходу? Звання тут не причому та й кількість повідомлень теж!

Quote (awpriss17)
дитячі ігри з кількостю постів і присвоєнням за це звань пора закінчувати...

Таке враження склалось, що Ковальчук Олександр сам таке видумав! На це уваги ніхто не звертає- це просто статистика Юкозу!

Стосовно теми:

Quote (Вчитель-з-Києва)
Кому известна судьба 4-х учебников-победителей конкурса по информатике для 9-го класса

Мені якось по барабану будуть вони не будуть, в мене є по чому вчити, в мене різного матеріалу вистачає, ніби в тих підручниках щось нове буде? такщо це дрібниці в порівнянні з тим, що годин не вистачає!
Ktara Дата: Сб, 01.08.2009, 14:21 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Вот мне лучше всех :) У меня ни одного учебника нет. Программа есть а учебника под нее - нету :)
Кстати, в издательстве "Генеза" сказали что новsй учебник увидит свет примерно в конце сентября - начале октября :)
PanPete Дата: Сб, 01.08.2009, 14:41 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ktara)
Вот мне лучше всех :) У меня ни одного учебника нет. Программа есть а учебника под нее - нету :)

Не тільки ви такі щасливі. В попередніх постах вже говорив, що "обігнатися" без підручника збираюсь роздаванням друкованих опорних конспектів по темах уроків. Добре що хоч є випускник, що спонсорує папером.
BBC Дата: Сб, 01.08.2009, 16:27 | Повідомлення № 58
Тут живе...
Рейтинг: 6
А як же бути з програмою Володіних "Основи інформатики 7-9 клас"? Вона немає для 9 класу грифу МОН? Адже й підручник є в них на сайті під цю програму...

Відредаговано: BBC - Сб, 01.08.2009, 16:28
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.08.2009, 16:36 | Повідомлення № 59
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (awpriss17)
Прошу Вас, як Адміна у мене звання видалити і написати "Просто Вчитель" - дитячі ігри з кількостю постів і присвоєнням за це звань пора закінчувати...

awpriss17, не потрібно флудити. З подібними пропозиціями звертаються у відповідні теми. Ці звання залежать від кількості повідомлень і підтверджують активність учасників форуму. Не потрібно асоціювати це з Вашими реальними знаннями і заслугами в інформатиці.
microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 17:44 | Повідомлення № 60
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Ознайомився з "Методичними рекомендаціями" - нічого нового, програму для 9-го класу вже бачив. Є цікавий збірник від БХВ з програмами 2009 року
Форум інформатиків » АРХІВ » Архів форуму » Методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 09/10 р.
Сторінка 4 з 9«12345689»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.